Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - zdravá výživa

Karel, 15.6.2017 22:16:44, IP: ***.***.39.20, #207229
Zdarec,tak to ti muzu doporucit acai je to fakt pecka,obsahuje hodne antioxidantua pozitivni vliv na snizeni hmotnosti,jelikoz zrychluje metabolismus.
Sabina, 15.6.2017 22:22:47, IP: ***.***.35.88, #207230
A máš to vyzkoušené? Ráda bych něco osvědčeného,acai neznám.
Karel, 15.6.2017 22:29:54, IP: ***.***.39.20, #207231
Prave,ze mam,sam to jim,vsak koukni tady a dozvis se i vice info,je to sice trosku drazsi,ale vydrzi ti to a je to fakt ucinne https://www.natu.cz/acai-bio-prasek-250g .
Sabina, 15.6.2017 22:39:05, IP: ***.***.35.88, #207232
Tak jsem se na to dívala a vypadá to fakt zajímavě,asi to vyzkouším,peníze neřeším.
Sofie, 3.9.2017 14:10:46, IP: ***.***.167.128, #209217
Já mám nejradši Wellness výrobky od Oriflame.Nápoje,tyčinky,polévky a také vitamíny. Jsem s nimi velmi spokojená. Najdete na www.kosmetika-registrace.cz
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu zdravá výživa
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:47
1 258 reakcí

sarkoidoza

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebuješ POSKYTUJTE úver, abyste... (zkráceno)

Birova Finance
včera23:53
1 565 reakcí

dráždivý tračník

Do you need a loan at 3%? We offer all kinds of loans, We offer Business Loans, Car Loan,s House Loans, Christmas Loan. Kindly contact us if you need... (zkráceno)

Mr Garry Wlton
včera23:48
389 reakcí

MINERVA

We are part of a team consisting of highly efficient developers and hackers. +Upgrade University Grades +Facebook, Whatsapp, Line, Skype Hack,... (zkráceno)

POSIEDONREX HACKER
včera23:20
840 reakcí

Wobenzym

Hello, if you want to hack into your spouse messages, emails, social messages, phone and other means of communication, contact at... (zkráceno)

davidson
včera23:01
78 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Cítím se pořád unavená. Nerada chodím mezi lidi, nic se mi nechce a nebavi.boli mě často hlava a pořád musím na něco myslet. Zkažená nalada. Cítím... (zkráceno)

Beruks
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení