Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo

Diskuse - Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anonym, 23.5.2017 10:42:45, IP: ***.***.115.186, #206738
Jsem že života totálně zklamaný , měl jsem spousta vztahů a nikdy mi vztah nevyšel , ted mám přitelkyni a zjistil jsem že mě podvádí a prostě už to nějak nevzládám , nejraději bych spáchal sebevraždu ale mám nemocné rodiče a nezletilou dceru , už vůbec nevěřím že by se někde našla hodná věrná žena , zdá se mi že jsem hodný chlap na kterého je spolehnutí akorát můj problém je že mám pár kil na víc , poradí mi někdo co mám dělat dál abych neudělal blbost .
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:45:08, IP: ***.***.78.54, #209566
Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:52:55, IP: ***.***.78.54, #209567
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:56:12, IP: ***.***.78.54, #209568
GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) PERGOCF@CHEERFUL.COM
koval irina, 17.10.2017 17:34:07, IP: ***.***.174.110, #211740
Ahoj Jsem poskytovatel úvěrů, který poskytuje úvěry jednotlivcům, institucím, organizacím apod., Jen s 3% bezúročných zástavních půjček. Potřebujete přímý úvěr na zaplacení dluhu nebo Potřebujete půjčku na zlepšení svého podnikání? Zbavili jste bank a jiných finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Všechny vaše obavy jsou u konce, protože jsme zde, abychom všechny vaše finanční potíže vyprávěly o minulosti. Kontaktujte nás e-mailem. Mail (kfinancials741@gmail.com) pro více informací.
Anonym, 31.10.2017 14:30:31, IP: ***.***.208.138, #212095
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com ) (anatiliatextileltd@gmail.com) (bdsfn.com@gmail.com) What is your situation? *Need 100% financing *Cant verify income *Cant verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova
Anonym, 31.10.2017 14:38:21, IP: ***.***.208.138, #212096
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com ) (anatiliatextileltd@gmail.com) (bdsfn.com@gmail.com) What is your situation? *Need 100% financing *Cant verify income *Cant verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova
Přidat příspěvek k tématu Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:47
559 reakcí

Zápach z úst

Volám sa Gina Acampora a dnes hovorím ako najšťastnejšia osoba v celom divokom svete a povedala som si, že každý veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu... (zkráceno)

Gina
dnes4:53
429 reakcí

MINERVA

I went on google in search of how to take off eviction from my public records and most people on different forums kept talking about a professional .... (zkráceno)

anony mous
dnes4:33
2 reakcí

Střevní potíže

léčit chlamydii trachomatis, užívat lichořeřišnici větší a další bylinky !

Anonym
dnes3:22
827 reakcí

Interupce

We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other... (zkráceno)

AZRA ISHAQUE
včera22:40
234 reakcí

Hyperaktivní děti a špatná výchova

Já bych ale asi spíš odkázala na jejich webovky :) Tam je přímo i video, kde můžete přesně vidět, jak se se stavebnicí hraje :)

Elena
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení