Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo

Diskuse - Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anonym, 23.5.2017 10:42:45, IP: ***.***.115.186, #206738
Jsem že života totálně zklamaný , měl jsem spousta vztahů a nikdy mi vztah nevyšel , ted mám přitelkyni a zjistil jsem že mě podvádí a prostě už to nějak nevzládám , nejraději bych spáchal sebevraždu ale mám nemocné rodiče a nezletilou dceru , už vůbec nevěřím že by se někde našla hodná věrná žena , zdá se mi že jsem hodný chlap na kterého je spolehnutí akorát můj problém je že mám pár kil na víc , poradí mi někdo co mám dělat dál abych neudělal blbost .
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:45:08, IP: ***.***.78.54, #209566
Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:52:55, IP: ***.***.78.54, #209567
WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com
PergoCF@gmail.com, 13.9.2017 1:56:12, IP: ***.***.78.54, #209568
GET AFFORDABLE LOAN. FOR MORE INFORMATION, KINDLY CONTACT US AT VIA E-MAIL: PERGOCF@GMAIL.COM ( PERGOCF@QUALITYSERVICE.COM ) PERGOCF@CHEERFUL.COM
koval irina, 17.10.2017 17:34:07, IP: ***.***.174.110, #211740
Ahoj Jsem poskytovatel úvěrů, který poskytuje úvěry jednotlivcům, institucím, organizacím apod., Jen s 3% bezúročných zástavních půjček. Potřebujete přímý úvěr na zaplacení dluhu nebo Potřebujete půjčku na zlepšení svého podnikání? Zbavili jste bank a jiných finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Všechny vaše obavy jsou u konce, protože jsme zde, abychom všechny vaše finanční potíže vyprávěly o minulosti. Kontaktujte nás e-mailem. Mail (kfinancials741@gmail.com) pro více informací.
Anonym, 31.10.2017 14:30:31, IP: ***.***.208.138, #212095
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com ) (anatiliatextileltd@gmail.com) (bdsfn.com@gmail.com) What is your situation? *Need 100% financing *Cant verify income *Cant verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova
Anonym, 31.10.2017 14:38:21, IP: ***.***.208.138, #212096
UPDATE ON LOAN REQUIREMENT If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com ) (anatiliatextileltd@gmail.com) (bdsfn.com@gmail.com) What is your situation? *Need 100% financing *Cant verify income *Cant verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email us today via email:(bdsfn.com@gmail.com) For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com Name : Country : Phone number : Amount Needed as Loan : Purpose of Loan : Have you applied for loan online before (yes or no) Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova
Přidat příspěvek k tématu Neporadí mi někdo jak spachat sebevraždu aby to nebolelo
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:03
682 reakcí

jak zhubnout

Oldouši, trochu nechápu váš příspěvek... Vy máte se světem zdraví zkušenosti? Nebo se tam chystáte? :-O

Nika
dnes22:00
14 reakcí

Nutriční poradenství

Eliško, kam jste chodila? Ten Svět zdraví mě docela zajímá...Už jsem o nich dost slyšela. Výsledky mají perfektní. Mají teď v akci úvodní balíek, tak... (zkráceno)

Petulinka
dnes21:27
1 reakcí

Mléko pro alergiky

Jaké umělé mléko je prosím nejvhodnější pro dítě, co trpí ekzémem ? Kamarádka teď řeší problém, protože se jí malý začal po bebě osypávat a hledá... (zkráceno)

Alex
dnes21:22
5 088 reakcí

rakovina slinivky břišní

Manžel jí na co má chuť. Cukrovku nemá. Taky měl někdy, že nemohl jíst po chemoterapii, tak pil nutridrinky. Měl to jako paní Milena, taky mu bylo... (zkráceno)

evys
dnes21:08
5 reakcí

Doplněk na zlepšení mléka

Já jsem Leno začala se sunarem, zvolila jsem ho z toho důvodu, že na něm bylo i mé první dítě všechno bylo naprosto bez problémů.

Diana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení