Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Brintellix

Anna, 25.2.2019 15:58:13, IP: ***.***.49.100, #230868
Dnes mi predpísali liek Brintellix a mám z neho trošku strach, keďže recenzie naň nie sú moc dobre. Lekárka mi však tvrdila, že momentálne nie sú na trhu lepšie lieky. Dúfam, že to tak bude. Vraj iba u pár ľudí sa vyskytujú mierne bolesti žalúdka.
Anna, 25.2.2019 15:59:11, IP: ***.***.49.100, #230869
Dnes mi predpísali liek Brintellix a mám z neho trošku strach, keďže recenzie naň nie sú moc dobre. Lekárka mi však tvrdila, že momentálne nie sú na trhu lepšie lieky. Dúfam, že to tak bude. Vraj iba u pár ľudí sa vyskytujú mierne bolesti žalúdka.
Vilém, 25.2.2019 16:25:40, IP: ***.***.112.76, #230870
Vysadil jsem Velaxin a teď beru 4 den brintellix. Žádné žaludeční problémy nemám, ale ten přechod je hrozný. Třes jen ležím a ležím. Absolutně nezájem o svět. Nevíte někdo kdy to pomine. Čekat měsíc to je hrozná představa.
Eva, 1.3.2019 20:12:06, IP: ***.***.47.19, #230957
Beru Brintellix 6 týdnů, u mě byly z nežádoucích účinků jen návaly horka. Než zabere musíte vydržet, ale to je tak u všech AD. Také mi bylo řečeno, že je to nejnovější AD s minimem vedlejších účinků.
Marie, 9.3.2019 7:14:00, IP: ***.***.146.114, #231022
Beru 5mg 8 dní než jdu spát,jsem rozhozená celá,špatně od žaludku,nezvracím,ale žádná chuť na jídlo,vlastně na nic,člověk jen čeká,kdy to přejde...takže doufám,že zabere,vím,že to chvíli trvá...
anonym, 9.3.2019 8:28:37, IP: ***.***.242.249, #231025
Proč to bereš, tvoje potíže působí bakterie a ty AD neléčí, komu není rady , tomu není pomoci.
Anonym, 1.4.2019 15:01:09, IP: ***.***.227.111, #231225
Dobrý den, nechápu proč někdo pořád straší s braním léků. Já měla a občas ještě mám nějaké úzkosti a paniky. Chodím na terapie, čtu, měním myšlení, a i přes to že je už stokrát lépe sem se s mojí dr rozhodla, že začnu brát jako pomocnou berličku tyto léky. Po tom co sem tu a všude jinde četla bych je asi nikdy nezačala brát. Ale dám na sebw a věřím že mě nic nebude a že me zaberou a pomůžou ať můžu na sobě makat ještě mnohem déle. Jsou to nejnovější antidepresiva a každý je kolem mě vychvaluje. Jen na netu každý straší a nadává. Aspoň sem se opět pritvrdila v tom, že číst radši nikdy nic nebudu a hlavně makat musíte i na sobě. Léky nám mají být pomocnou berličkou. Držte se a věřte že vše je jen v naší hlavě. Na co myslím to se mi děje! ??
anonym, 1.4.2019 16:58:26, IP: ***.***.242.253, #231226
(N)
Honza1, 6.4.2019 13:51:57, IP: ***.***.251.17, #231255
Začínal jsem cca před 2 měsíci startovací dávkou 1x5mg denně, první tři dny mi po něm bylo blbě od žaludku, potom nějaké nejspíše krátké placebo nakopnutí a od té doby žádná změna. Po měsíci mi doktor zvýšil dávku na 1x10 mg denně a teď ani po měsíci užívání žádné psychické zlepšení. Maximálně mi je po něm občas ještě trochu špatně, ale po psychické stránce jsem na tom pořád stejně, možná i trochu hůř. Asi to nepomáhá, jak by mělo.
Amanda, 2.5.2019 12:54:45, IP: ***.***.238.12, #231420
Ahoj, užívám cca půl roku 20 mg. Nevolnosti jsou a mám pocit (můj pocit), že jsou čím dál horší. Pomáhá se dobře nasnídat, pak je to lepší. Někdy (ne vždy) mi je tak blbě, že ráno jen ležím, a čekám až to přejde, a pak jdu do práce. Jinak Brintellix mi pomáhá jak s úzkostmi, tak s návratem do života. Dlouhodobě jsem byla jak bez života, Brintellix má na mě i povzbuzující účinek. Zkoušela jsem i vysadit, ale přišel můj obvyklý útlum, takže jsem zůstala věrná. Myslím, že Brintellix je jedno s lehčíh AD, až na nevolnost, kterou nemá každý, tak za mne dobrý. Začátky byly těžší, ale to je skoro s každým AD než zabere.
Amanda, 2.5.2019 12:58:08, IP: ***.***.238.12, #231421
Ještě bych dodala, že hlubší změny jsem začala pociťovat až po době několika měsíců.
Radka, 5.5.2019 10:48:59, IP: ***.***.195.236, #231427
Ahoj.Užívám Brintellix od letošního ledna.Začínala jsem s 10 mg,nyní 20 mg.Pro mě jsou nejhorší rána.Mám strach jít do práce,budím se 2 hodiny před budíkem,převaluji se v posteli,mám průjem.Mám hroznou úzkost.Takhle to jde každé ráno.Nic mě nezajímá,jsem sama a vůbec mě to tady na světě nebaví.Snažím se s tím bojovat,ale moc mi to nejde.
Monika, 17.5.2019 22:03:10, IP: ***.***.32.114, #231520
Ja beru brintelix 14 dni,stale ctu minimum vedlejsich ucinku,me jedine...svědí cele telo a mam citlivou kuzi,hned vyrazka i pod retizkem,hodinksmi...rada bych ho mela,je mi po nem dobre,beru v sedm vecer,po jidle a ok,ale doufam,ze to svedeni prejde,je to hrozne neprijemne.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Brintellix
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera20:22
235 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Děkuji, kouknu se na to. Myslím že jsem o něm už někde četla.

Alena
včera20:13
193 reakcí

Patní ostruha

Pročítám si všechny vaše rady a zkušenosti. Spoustu z vás toho vyzkoušela už opravdu hodně, tak se chci zeptat - slyšela jsem, že na patní ostruhy... (zkráceno)

Adél
včera8:49
11 reakcí

školní batoh

Ano, vybrala moc hezký. Jsem spokojená, protože jí dobře drží na zádech a dcera si nestěžuje, že by ji bolely.

Milka
včera8:34
19 reakcí

batoh thebag

Neznám tento batoh a dívala jsem se na stránky, zdá se mě dost drahý.

Halka
20.5.19:12
55 reakcí

Bolest kolena

Kde jste si ji prosím objednal? a hlavně kolik jste za ni zaplatil? jak to přesně funguje? a na jak dlouho po operaci to je?

Marek
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.