Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Časté nevolnosti u 7 leté holčičky

Diskuse - Časté nevolnosti u 7 leté holčičky

Přeskočit na nejnovější příspěvek
drahuška, 9.4.2011 19:17:15, IP: ***.***.162.50, #131734
Už asi od tří let se mé dceři dělalo často nevolno,hlavně ve večerních hodinách,někdy to vydýchala a někdy se poblinkala a tím to haslo,ulevilo se jí..mohla sníst cokoliv,prostě jako by jí nic nebylo.To se opakovalo tak jednou dvakrát do měsíce.Doktor nás poslal na gastro,udělal nějaké testy,poslal na eeg,ale nic.Dcera je silnější postavy..cukrovku vyloučily i když já jí někdy z úst cítím aceton.Pak tento problém sám nějak vyšuměl,akorát jsme se v tu dobu stěhovaly z paneláku do baráku.Od září začala chodit do první třídy a v prosinci to začalo,znova.Přiznala se mi,že ve škole jí to přepadává taky,trvá to jen pár minut,ale pak je vše v pořádku.Nevím co to může být a tak se ptám,jestli s tímto nemáte někdo,zkušenost?Říkám si jestli nemá stres ve škole,nebo jestli to nemá z únavy,prostě nevím...a všichni víme,že o jaké vyšetření si doktorovi,neřeknete,nemáte.díky drahuška
DIanLpbsJIFgb, 26.7.2012 14:46:02, IP: ***.***.142.106, #166405
Mysledm že to je flag use => /res set use trueAle pozor! Můžou potom otevedrat dveře, pokud je neme1š zamčenfd pomoced pluginu LWC, a použedvat pe1čky a tlačedtka.
NxTIordhFlH, 28.7.2012 8:21:22, IP: ***.***.13.33, #166777
The forum is a brighter place tnhaks to your posts. Thanks!
Přidat příspěvek k tématu Časté nevolnosti u 7 leté holčičky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:11
144 reakcí

Praskající žíly

Potřebujete půjčku na splacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. Pastornilson552@gmail.com

Pastor Nilson
dnes16:50
1 reakcí

Anonym
dnes16:50
1 reakcí

Anonym
dnes16:28
1 674 reakcí

dráždivý tračník

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious... (zkráceno)

Mrs.Emilia Fedorcakova
dnes13:58
3 626 reakcí

Kartářky

Jajino, telefoni cislo nemam, byla jsem objednana kamaradkou osobne. Telefon pry nezveda, je to zvlastni. Kde jsi o ni slysela?

Petra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení