Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Časté nevolnosti u 7 leté holčičky

Diskuse - Časté nevolnosti u 7 leté holčičky

Přeskočit na nejnovější příspěvek
drahuška, 9.4.2011 19:17:15, IP: ***.***.162.50, #131734
Už asi od tří let se mé dceři dělalo často nevolno,hlavně ve večerních hodinách,někdy to vydýchala a někdy se poblinkala a tím to haslo,ulevilo se jí..mohla sníst cokoliv,prostě jako by jí nic nebylo.To se opakovalo tak jednou dvakrát do měsíce.Doktor nás poslal na gastro,udělal nějaké testy,poslal na eeg,ale nic.Dcera je silnější postavy..cukrovku vyloučily i když já jí někdy z úst cítím aceton.Pak tento problém sám nějak vyšuměl,akorát jsme se v tu dobu stěhovaly z paneláku do baráku.Od září začala chodit do první třídy a v prosinci to začalo,znova.Přiznala se mi,že ve škole jí to přepadává taky,trvá to jen pár minut,ale pak je vše v pořádku.Nevím co to může být a tak se ptám,jestli s tímto nemáte někdo,zkušenost?Říkám si jestli nemá stres ve škole,nebo jestli to nemá z únavy,prostě nevím...a všichni víme,že o jaké vyšetření si doktorovi,neřeknete,nemáte.díky drahuška
DIanLpbsJIFgb, 26.7.2012 14:46:02, IP: ***.***.142.106, #166405
Mysledm že to je flag use => /res set use trueAle pozor! Můžou potom otevedrat dveře, pokud je neme1š zamčenfd pomoced pluginu LWC, a použedvat pe1čky a tlačedtka.
NxTIordhFlH, 28.7.2012 8:21:22, IP: ***.***.13.33, #166777
The forum is a brighter place tnhaks to your posts. Thanks!
Přidat příspěvek k tématu Časté nevolnosti u 7 leté holčičky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:28
12 reakcí

MAKE-UP

Presne tak, ja jsem strasne svetla takze muzu mit jen svetle veci.

Petra
dnes21:27
5 reakcí

suche rty

Hodne lidi jeleni luj nepouziva jelikoz si mysli ze je zbytecny, ona jedna aplikace nepomuze, vetsinou jsou treba 3 dny :)

honza
dnes21:26
56 reakcí

boj s akné

ja mam taky jenom nosik, na notinu jsem koupila scrub kiwi a ten zabira hodne :)

janicka
dnes21:19
32 reakcí

Přírodní kosmetika

tak obcas je to treba prolozit. ale veganske produkty jsou uzasne a krasne vonave..

Sara
dnes20:33
6 reakcí

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMER A ODPOSLECHŮ

Já jeden měl a nefungovalo to, proto jsem si pořídil sám skrytou kameru a odposlech. oba funguji dobre na spyexpert maji dobry kamery v klicich, ale... (zkráceno)

Jan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.