Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Chorobné lhaní a vychloubání

Diskuse - Chorobné lhaní a vychloubání

Malec Pavel, 30.08.2016 22:30:34, IP: ***.***.139.56, #201878
Nevím jak jsem narazil na tuto stránku, ale vím o kom je řeč. Znám ho osobně ,chodil jsem na Líbímseti také , ale to už je dávno. Je jasné že chlubení hezké není a hodně lidí to štve,protože by chtěli mít podobný život , jako Ti kteří se mají dobře. Já ho znám osobně , jmenuje se Alexej Wanderg , bydlí v Karlových Varechkde je velmi známý a kde má doopravdy už mnoho let ten nájemní dům , a nedávno ho znova rekonstruoval a musel udělat fasádu,protože mu jí z jedné strany někdo postříkal grafity . On doopravdy vyhrál před několika lety hodně peněz , jen už nevím v čem a nevím už přesně kolik , ale říkalo se už tenkrát že vyhrál několik desítek milionů .Prostě měl štestí no ,znáte to jak se to říká,když se štěstí unaví ,tak padne i na .... . Jeho rodina ,nevím přesně kdo , žije v Německu kousek za hranicema Česka , to město si už nevybavím . Ale on je napůl němec ,matka je češka a otec byl němec nebo napůl němec a jeho rodiče měli v Německu velkou firmu s rekultivacema a on to pak zdědil po otci,teda tu jeho část . Ale on sám si udělal svoje podnikání,ale už nevím co to bylo , ale ten nájemní barák má dodnes . Tady ve Varech je trnem v oku spoustě lidem ,už jen to jeho auto co si koupil před asi rokem , má nového Range Rovera a ten stojí hodně peněz. Tu Audi Q7 měl taky ale asi jen dva roky a pak se co vím záhadně ztratila .On prý tvrdil že mu jí ukradli,ale říkalo se že to bylo udělaný schválně aby vydělal na pojistce a několik měsíců po tom si koupil BMW X6 a všem bylo jasný jak to s tou Audi bylo Měl i takovou tu provokativní SPZ se samejma jedničkama .Měl dokonce podmínku protože v jednom nočním podniku zbil dva kluky a jeden ležel docela dlouho v nemocnici a říkalo se že má doživotní následky ,ale tenhle Alexej z toho vyvázl bez trestu protože měl kamarády u policajtů, a protože vyhrožoval někomu,tak proti němu ty dva kluci nesvědčili . Pak odjel na čas do zahraničí ale to nevím kam, a dnes je už zase zpět v KV. Známej mi říkal že dělá kšefty s majitelem zdejší benzínky a nějak čachrujou s benzínem a naftou a to už pěkně dlouho a nikdo mu nikdy nic neprokázal. Slušný člověk musí pracovat celý život a má tak tak na nájem a základní věci , a tihle hajzlíci si žijou jako prasata v žitě a nikdy se jim nic nestane . Nedivil bych se,kdybych se jednoho dne dozvěděl,že ho někdo zastřelil,protože on je doopravdy pěkný kvítko . Jenže když vždycky vidím jaké lidi má kolem sebe,tak je mi vše jasné . Tenhle bude asi proklouzávat celý život beztrestně. Vím že se pohybuje venku většinou v noci protože když jdu občas z jedný zdejší hospůdky z pivka ,tak ho vidím třeba ve 3 hodiny ráno jak jezdí po městě s tím jeho snobským autákem a často parkuje právě na té zmíněné benzínce .
xxx, 24.01.2017 22:31:22, IP: ***.***.24.34, #204180
Reaguji na to co napsal Malec Pavel. Nevím jestli to příjde jen mě, ale vždyt ty píšeš o sobě. Přece si nemůžeš myslet , že jsou všichni úpní pitomci a nepoznají to. Nejspíš nebudeš mít úpně vysoké IQ nebo ti o to jde, protože způsob té tvojí prezentace. Ja nevím jestli něco máš a nebo seš holej a je mi to úplně jedno, ale to co jsi tady napsal mi fakt příjde hodně směšný. Znám tě pouze z toho co jsem si teď přečetl v tomto tématu- takže vůbec, ale říkál jsem si, že jsi prostě nějakej týpek co motá blbky, aby je dostal do postele. Nebyl jsem ani na Tvé straně ani proti. Když ti to žerou, tak co. Ale přízpěvku "pana Pavla Malce" jses degradoval na upnýho kreténa. Pokud se pletu a psal to někdo jiný , tak se oboum omlouvám a titul kreténa patří po právu mě. Rád bych si přečetl názor i ostatních čtenářů, přece to je evidentní nebo ne? Díky
reginas, 12.06.2017 11:39:33, IP: ***.***.150.82, #207161
ja vubec nevím co mam delat když lžu ubližuju jsi
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Chorobné lhaní a vychloubání
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.