Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese v těhotenství

Irča, 05.02.2013 15:36:18, IP: ***.***.38.66, #173943
Ahoj holky, šíleně dlouho jsem tu nebyla, co mi to psycholožka zakázala a dobrý. Už jsem byla i bez léků ovšem, v létě se mám vrátit do práce a jak nad tím začnu přemýšlet, je to zpět. Vzpomenu si, co všechno se tam dělo a jak jsem pak skončila na lécích a je to všechno zpět. Noční nespavosti, třes, průjmy,všechno. Problé, je, že lidi a konflikty jsou jaksi všude, tak co s tím? Leda zůstat doma napořád...Jak Vy, stará parta jste na tom? Jak jste tohle zvládaly?
karen, 05.02.2013 20:23:08, IP: ***.***.174.89, #173951
Ahojky Irčo víš, že já nemám taky ráda situace kde se mi udělalo zle nebo prostě něco co s tím mám spojené, ale většinou jsou to jen myšlenky a když se něčeho bojím tak ta realita je pak úplně jiná a není to tak hrozný třeba to bude tak i u tebe. Teď si to představuješ takhle zle a je ti z toho ouvej a ono to pak tak být nemusí. Vyzkoušíš a uvidíš odejít můžeš vždycky pokud jsi finančně zajištěná.Snaž se nad tím nepřemýšlet.
Irča, 05.02.2013 20:31:45, IP: ***.***.38.66, #173952
Přesně je mi jasné odkud vítr vane, jak říkáš, ale víš, jak je to s námi, nepřemýšlej nad tím moc u nás nefunguje. Nebo u Tebe jo? Ale bylo by to super kdyby to tak fungovalo. To bych byla štěstím bez sebe.
karen, 06.02.2013 21:15:13, IP: ***.***.174.89, #173987
no Irčo nefunguje v tom máš pravdu. Jen vím opravdu, že já se něčeho třeba děsím a pak je to v poho, ale přitom představa je děsivá a vyvolává úzkosti. A ty jsi nasadila zase léky?
Irča, 07.02.2013 10:30:09, IP: ***.***.38.66, #174001
Jo, nic lepšího mne nenapadlo, protože co s takovými úzkostmi, když nemůžeš spát, pětkrát denně běháš na WC a podobně. A po skoro 6 letech doma, nebudeme si nalhávat, že to bude zas taková legrace.Ty bys to řešila jinak??
karen, 08.02.2013 22:36:08, IP: ***.***.174.89, #174046
Tak určitě bych to jinak neřešila pokud jsou ty stavy neúsné a hlavně nepříjemné a dlouhodobé. Lepší dřív než se dostat na dno. Tak samozřejmě, že to bude změna myslím, že mi se těch změn dost bojíme jsme zvyklý na ten svůj stereotip. Ale zase se dostaneš mezi jiné lidi jiné myšlenky starosti. Já s eteda do práce netěším, ale hlavně z toho důvodu,že mě to nebavilo to co jsem dělala. Ale zase jsem byla ráda mezi lidma přišla jsem na jiný myšlenky. uvidíš, že se bojíš zbytečně. Ale to by jsme nebyli my kdyby jsme nebyli ze všeho vystrašený, ale ono asi každá mamina po takových letech doma by z toho nástupu měla strach.
Irča, 09.02.2013 9:09:41, IP: ***.***.38.66, #174048
Víš, co. Já nemám strach, já doslova panikařím, po nocích nespím, pálí mne celé tělo, chce se mi z toho zvracet a představuju si nekonečně mnoho příšerných scénářů.Mne taky ta práce vůbec nebavila, ale taky jsem jí nerozuměla, což zase vyvolávalo problémy, hlavně jedna kolegyně mne tam prudila, že tomu nerozumím a další věci.
karen, 09.02.2013 12:28:21, IP: ***.***.174.89, #174052
já teda ze svý zkušenosti jsem byla v práci jednou přemístěna na záskok a tam byl tak šílenej nátlak, že jsme to psychicky blbě nesla ořvala jsem to několikrát a taky tam byli hrozný ženský navzájem se nesnášeli pomlouvali dělali si naschvály proto já říkám, že radši budu dělat s chlapama než s ženskýma.Takže to se ti nedivím a co zkusit něco jinýhovím, že je těžký sehnat práci, ale tak dělat něco co pro tebe nebude až tak psychicky náročný. Já ti řeknu, že bych tady šla klidně i dělat do rakous uklízečku za ty prachy co dávají a bylo by mi to jedno hlavně abych byla já v klidu.Co děláš jestli se můžu zerptat.Až léky zaberou tak si to třeba nebudeš tak brát a malinko si to srovnáš v hlavě přijde mi, že máš takový panický ataky to já mívám při nervech taky a přejde mě to, když zaberou léky.
Irča, 10.02.2013 9:58:12, IP: ***.***.38.66, #174069
Ještě jsem se chtěla zeptat, Karen, jak to řešíš s nespavostí, protože jak jsem teď úzkostná, nemůžu vůbec zabrat.Doktorka mi sice něco dala, ale nějak moc mi to nezabírá, tak nevím...
Karen, 10.02.2013 21:40:23, IP: ***.***.174.89, #174092
Irčo zkus se jen poohlížet po něčem co by tě tolik nestresovalo, ale zase to může být teď uplně o něčem jiným. Já chápu, že se bojíš ono je to i přirozený po těch letech doma, ale i to, že tě to tam takhle stresovalo tak je tvoje panika naprosto přirozená akorát nám je z toho psychicky hodně zle. Já nespavost řeším teď malo kdy, ale jakmile je zle tak mám rivotril0,5mg většinou zabere a když ne tak si dám ještě půlku prášku. Babička moje má i silnější mě tenhle zabírá dobře usnu a nemám problém za tři hodiny vstát k malý ale jeatli jsem ho vzala teď třikrát za rok tak je to moc, ale když mám depky tak to beru dokud mi nejni líp pro mě je nespavost to nejhorší, protože jen přemýšlím nad kravinama a to je mi ještě hůř dojdi si kdr ať ti dá něco jinýho musíš se alespoň vyspat.
Irča, 11.02.2013 9:42:41, IP: ***.***.38.66, #174105
Přesně, ta nespavost je šílená věc. A přesně, večer si lehnu a po celém dnu jsem taková rozlámaná, jak se celý den stresuju a vyšiluju.Ale v noci se vzbudím a klepu se jakoby hrůzou nebo nevím čím vlastně a do rána nezaberu, pak jsem ráda, když už můžu vstát a nemusím ležet.Mám na spaní Quetiapin, ale doktorka mi řekla, ať beru 1, já si vezmu 6 a stejně moc nespím.Chci se zeptat, jestli když nasazuješ léky, tak Ti je taky zpočátku o dost hůř? Nebo jaké s tím máš zkušenosti?
karen, 11.02.2013 20:10:04, IP: ***.***.174.89, #174139
Irčo ty si nepamatuješ jak jsem sem tenkrát psala. Nikdy mi nasazení nedělalo takový problém, ale co jsem se složila v těhotenství,tak to bylpro mě horor to nasaazení bylo to něco šíleného až apatického myslela jsem, že už jsem se zmagořila totálně. Ale já to nechala zajít daleko.
Irča, 11.02.2013 20:28:23, IP: ***.***.38.66, #174140
Víš co, já byla půl roku bez léků a fakt jsem se cítila úplně normálně. Ale pak jsem začala mít zase tyhle podivné myšlenky o práci půl roku předem a pocity úzkosti, tak jsem zase šla léky nasadit. Možná předčasně, nevím. Já už se bojím, kam to zajde jenže jak nasazuju, tak z toho kolabuju úplně vždycky. Pokaždý si pamatuju, jak mi bylo blbě, totálně jsem se klepala a podobně. Tak jen doufám, že se to srovná. Přes den se to nějak zvládnout dá, ale nejhorší je ta noc a pak ráno se klepu jako osika.Dnes jsem volala doktorce a ta mi řekla, že mi prý dá nějaké BZD na uklidnění. Mně by spíš ale bodlo něco na spaní. Tak nevím, jak to s ní domluvím.
Karen, 11.02.2013 20:54:19, IP: ***.***.174.89, #174142
Jo ten strach z toho aby se nám neudělalo tak moc zlde nejde zkrotit, protože jsou to šílený zážitky a jak dlouho je bereš? Tak já bych určitě pro začátek nasadila něco na rychlý uklidnění než léky zaberou a určitě něco na spaní potřebuješ alespoň v noci vypnout. Já když je mi zle tak trpím nespavostí a hlavně mi to i poprvé takhle začalo hledala jsem všechny nemoci a pak jsem nespala absolutně jsem nevěděla co se děje, ale utopila jsem se v tom, ale ty se neboj máš léky ty stoprocentně zase zaberou.
Luluna, 15.02.2013 0:26:03, IP: ***.***.248.99, #174254
Haló, zbyl tady někdo z diskuzí z let 2010? Zejména Lenale, Evina H., Linda a Irča???
        Předchozí   1 .. 266267268269270271272      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese v těhotenství
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.