Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese v těhotenství

Irča, 15.02.2013 9:41:48, IP: ***.***.38.66, #174260
Ahoj, tady Irča. Vypadá to, že jsem tu jaksi zbyla já. Já jsem sem dost dlouhou dobu nechodila, psycholožka mi to zakázalo a bylo mi i líp, vysadila jsem léky. Teď se ale mám vrátit do práce, ve které mi to původně původně vzniklo poprvé. Začala jsem zase vyšilovat, nasadila jsem léky, ale šílím i přes ně. Mám průjem, třesy, nespavost, žaludeční potíže, prostě všechno. A jak ty bojuješ??
Luluna, 24.02.2013 17:33:08, IP: ***.***.248.99, #174530
Ahoj Irčo! Ráda Tě vidím! Já bojuju, bojuju. Holčičku mám skoro tříletou. Kam všechny zmizely? Co je s Evinou H.? Nevíš?
Irča, 24.02.2013 18:31:16, IP: ***.***.38.66, #174531
Naposledy jsem zaznamenala, že šla na rekvalifikační kurz, možná už někde pracuje a nemá čas sem chodit. A pracuješ, vše v pohodě? Bereš nějaké léky? A jak vycházíš s jejím otcem?
Irča, 25.02.2013 10:10:29, IP: ***.***.38.66, #174546
Jo mám děti 5,5 a 2,5, zatím do práce nechodím a bojím se toho, když ty úzkostné začaly tam. Proto jsem taky léky nasadila zpět a zrovna to není žádný zázrak.To jsi dobrá, že to takhle zvládáš, pracuješ, stíháš malou atd. To nechápu, že se otec o své dítě nezajímá, nestará.
eicul, 25.02.2013 14:24:47, IP: ***.***.47.126, #174568
Irčo,to ziram že si sem zavitala :-)
Irča, 25.02.2013 14:52:08, IP: ***.***.38.66, #174571
To jo, bylo mi půl roku OK, bez léků. Pak jsem začala přemýšlet o práci a škole a dětech a jak to budu stíhat a buch, znáš to. Tak znova na lécích a znáš ty začátky? Děs a běs, mně je vždycky taak blbě, tak dělám zakázané věci jako že sem chodím.
eicul, 26.02.2013 22:41:58, IP: ***.***.47.126, #174623
Myslim že sem chodiš proto že si chceš počist zda je na tom někdo stejně vid.Ja teda na lecich Irčo nakonec taky skončila,beru je 9měsicu a tet to teprve jde.
Jinak děti rostou holce budou dva a kluk ma za tři tydny 5let,do prace už měsic chodim,pytlikuju to jak se da a musim řict že co dělam tak sem bez depresi,ale tot otazka zda se to zas nevrati...v praci dobry ja sem za ni rada je to super odreagovani od každodeniho vařeni,uklizeni atd....
Irča, 27.02.2013 13:30:09, IP: ***.***.38.66, #174660
Spíš sem píšu proto, že jsem začala brát léky, beru e 3 a půl týdne a mám spíš pocit, že mi je z nich hůř, než líp. Proto se ptám, jestli když někdo jiný nasadí, tak mu to nejdřívě ty léky rapidně zhorší. A ty děláš na plný úvazek? Kde máš děti??
., 27.02.2013 18:00:29, IP: ***.***.252.252, #174689
Chronický chlamydiový průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
eicul, 28.02.2013 0:27:54, IP: ***.***.47.126, #174711
irčo,vždy to léky zhorší,mě skoro na 2měsice tet naposled,jo dělam jak to jde,mamka a manžel se střidaji u hlidani :-)
Irča, 28.02.2013 20:38:26, IP: ***.***.38.66, #174745
To je super, Eicul, že se cítíš dobře. Já se modlím, ať to zabere, protože pociťuju jen a jen úzkosti, leze to do depresí a je mi furt blbě. Klepu se, potím se, mám problém se spaním, blbé myšlenky. Znáš to taky? Nutně bych potřebovala, aby se to sklidnilo.
eicul, 03.03.2013 0:07:36, IP: ***.***.47.55, #174804
Znam,znam,staženy žaludek,na blití,třes rukou i nohou co nejde zastavit,pouze po rivotrilu,jinak ne,uzkosti spojujici se s depresi fuj,ale po 2měs klid,sem tam depka,spiš splin,jen slaby,a pak zas oki,a tet ten měsic co dělam,tak parada musim zatukat že super,jsem spokojena,mezi lidma,pokec,prace,penize,a těšim se domu na děti :-) Ale každy to ma jinak,třeba vim že mě jednou zas ty depky vykoleji,ale zatim si uživam to že tet to s leky zvladam dobře.Tak se ti taky uděla lip neboj!Vše si tak dobře zvladala,a co děti,vše oki?
Irča, 03.03.2013 9:07:20, IP: ***.***.38.66, #174810
Jo, Ok. Já normálně musela snížit na půlku, tentokrát nevím proč, ale ty léky hrůza. Mám je už po třetí a nikdy mi to nedělalo tohle. Prostě vím, že mi bylo líp předtím, než teď. Doktorka říkala, ať snížím na 3/4, ale já fakt už nemohla.
evik, 21.03.2013 17:49:43, IP: ***.***.211.55, #175430
a mohla by jsi nam rict jake leky uzivas?ja beru zolpinox ale jen obcas beru ho uz 2roky ted v tehu se bojim
Irča, 21.03.2013 18:45:59, IP: ***.***.38.66, #175431
Zolpinox ale není antidepresivum, to je prášek na spaní.Ten by se prý první tři měsíce těhu neměl vůbec a pak i tak velké POZOR!
        Předchozí   1 .. 267268269270271272      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese v těhotenství
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.