Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Majolenka, 27.10.2015 11:24:35, IP: ***.***.112.73, #197158
Myško,syn studuje práva.Má to jako součást studia.Dnes je mi moc zle nebyla jsem schopná vylézt z postele,jdu na odpolední.Přítel mě drží nad vodou.Hodně si voláme,ale nic o mé nemoci neví.Kdy už mi bude líp?!!!!!! Moje sestra byla na jaře na té samé operaci jako ty.Teď už se cítí fajn.Tvé slečně přeji vše nej nej k narozeninám!!!!Přeju vám krásnou oslavu. Návrat do práce neuspěchej ať si neublížíš.Manžel dostane vyznamenání za statečnost!!!! :-)
myška, 27.10.2015 12:48:37, IP: ***.***.200.142, #197165
S těmi stavy je to jak na houpačce,jeden den se těšíš že už je lépe,a druhý den tě to srazí na kolena.To,že jsi schopná chodit do práce,je fajn.Určitě je to těžké.A co vlastně bereš za léky?Já beru udržovací dávku Olwexia.Dr.mi to nechce vysadit,že už se mi to jednou vrátilo.Ale za mě bych už je nepotřebovala.Zase raději budu brát udržovací minimum,než abych zažívala ty začátky,však sama víš.....A ta pitva na právech,no to teda je něco.Ještě k tvé sestře,jak dlouho marodila,nevíš?
Majolenka, 28.10.2015 7:39:20, IP: ***.***.112.73, #197180
Tak sestra marodila 3měsíce.Je starší a doktorka ji nechtěla pustit dřív.Nedávno jsme se bavili a cítî se dobře. Já beru Zolof jeden ráno a jeden odpoledne a když mi je hodně zle tak Lexaurin1,5.Ty výkyvy jsou strašné.Chodím do práce,protože musím.Podnikám a jsem rozvedená,neměli bychom z čeho žít.Syn mi dělá radost,je šikovný. Já bych tu udržovačku taky zatím moc neřešila.Víš doktor te zná a ví jaké riziko by mohlo nastat,veř mu a jak jsi psala víš jak je strašné když se to vrátí.Já se modlím ať se začnu lepšit a léky začnou účinkovat,protože je mi opravdu zle a jsem z toho vyčerpaná.Doktorka mi hned řekla,že tím jak se mi to vrátilo,tak léčba bude delší.Vůbec se nehádám,jen ať mi je dobře!!!!
myška, 28.10.2015 19:10:35, IP: ***.***.200.142, #197188
Zoloft by měl být dobrý.Bohužel,až na tu dobu než zapúsobí.Ale to všechny .Vysazovat určitě nebudu.Strašně ráda bych Ti nějak pomohla,jenže to nejde.Člověk si to musí vytrpět sám,a trpělivě čekat,až začnou léky púsobit.Já jsem taky byla ve stavu,kdy jsem brala léky,a chtěla jsem je vysadit,nevěřila jsem,že někdy zaberou.Zabraly,u tobě taky zaberou.Na Lexaurin pozor,je návykový,ale na začátcích mi taky pomohl.Snažila jsem se ho brát co nejmín,a dr.se mně vždy ptala na kontrolách,jak a kolik ho beru.Jak často chodíš na kontrolu.Já jsem chodila na začátku každých 14 dní.Jinak,oslavu narozenin máme zdárně za sebou,v kuchyni plno nádobí,manžel si šel lehnout,chudáček je unavený,a mladá oslavenkyně se zavřela do pokoje.Tak nevím,kdo asi to nádobí umyje?
Majolenka, 29.10.2015 9:28:02, IP: ***.***.112.73, #197201
Myško,ty jsi hodná.Pomáháš mi a hodně,tím,že mi píšeš.Jsem tak ráda.Nemám kamarádku,tu co jsem měla,tak si našla přítele a už na mě nemá čas.Nemám si s kým pokecat.Včera tu byl přítel,přijel v úterý večer a dnes brzy ráno odjel,byla jsem tak ráda,ale večer jsme se chytli.Jsem podrážděná a nervozní,je mi zle a momentálně přecitlivěla,bojím se,aby to chudák ustál o mé nemoci neví.Jsem z té nemoci unavená.Musím vydržet a věřit,že už zaberou.Na kontrolu jdu až v prosinci,ale kdyby mi bylo zle mám volat.No uvidím.Dnes je mi zatím slušně,neklepu se.Tak ať ti dobře dopadne kontrola.Těším se na zprávu.
myška, 29.10.2015 17:54:00, IP: ***.***.200.142, #197209
S těmi kamarádkami mám to samé.Sem tam se sejdeme,ale není to tak často.Také jsem nic neříkala o svém problému,bála jsem se,že se na mě začnou dívat jako na blázna,a budou mít předsudky.Myslíš že přítel by to nepochopil?Třeba by se ti částečně ulevilo,kdyby ses mu mohla svěřit co tě trápí,a třeba vyplakat na rameno.Kontrola dopadla dobře,nechala jsem se uschopnit,a nastupuji do nové práce.Těším se mezi lidi,i se zároven bojím že jdu do nového, neznámého.Ale nedá se nic dělat,zdraví je přednější,a nová práce není fyzicky náročná.Největší radost měl manžel.Už múžeme........Tím mu odpadají dlouhatánské procházky se psem.
Majolenka, 29.10.2015 20:49:41, IP: ***.***.112.73, #197213
Musím se ti pochlubit,dnes od oběda mi bylo dobře.Bože jak jsem si to užívala i teď večer to zvládám,snad se to začíná zlepšovat!!!!!!! S přítelem jsem 7měsíců a mám strach,že se zalekne a ztratím ho.Byla jsem dva roky sama a on je bezva,rozumný,nenáročný,pomáhá mi,nevyužívá mě,rozumíme si po vśech stránkách.Je velice vnímavý a myslím,že něco tuší.Kontroluje mě zda jím,nutí mě odpočívat,odpoledne chvilku schrupnout,myslím si,že tuší,že mám nějaký problém. Jsem moc ráda,že jsem tu na tebe narazila!!!! Tak ti moc přeju ať tě nová práce baví,máš super kolektiv a jsi tam spokojená!!!!! Musela jsem se zase chechtat!Ty bláho,to bude peří lítat!!!! :-) :-) :-) Kdy vlastně nastupuješ do práce?
Ivka, 30.10.2015 8:43:18, IP: ***.***.21.249, #197220
Ahoj všem, je to už 7let co beru AD argofan.Trpěla jsem panickou poruchou.Stavy byly šilene, nemohla jsem vylézt ani s postele.Do takového stavu jsem se dostala prej po dlouhodobé depresi.Proto radim všem kteří máte problémy nebojtě se AD.Dobrý lékař vám napíše AD na míru.Hlavně sr s tim nesnažte bojovat sami!
myška, 30.10.2015 12:01:29, IP: ***.***.200.142, #197221
Majolenko,tak to je super,že ti bylo dobře.Hlavně nepropadat panice,když bude húř.Než se to všechno ustálí,hladina léku.Peří lítat nabude,naštěstí máme duté vlákno.Dnes jsem podala výpovědˇ,zaměstnavatel nedělal problém,měla jsem potvrzení od dr.A nastupuji v pondělí.Mám to v místě bydliště,předtím jsem dojížděla 20km.Prominˇ,pokud se budu v nějakých informacích opakovat.V kolektivu budou samé baby,a vím co to je.A le scházet se budeme u jednoho stolu akorát při obědě.Jinak si dělá každá na svojem,, písečku".
Majolenka, 30.10.2015 19:22:49, IP: ***.***.112.73, #197229
Myško,tak dnes dopoledne nic moc,odpoledne ušlo a teď hrůza-deprese jako prase!!!Přijede přítel a vůbec se netěším a to mi poslal tak krásnou sms.Mám propad jako hrom,je mi moc zle.Myšlenky mám černější než tma. Budu ti v pondělí držet pěsti ať v nové práci dobře odstartuješ.To je fajn,že nemusíš dojíždět. To tvoje ,,duté vlákno" mě pobavilo!!!!! Pěkně se s tebou píše,jsi hodná,že na mě vyšetříš trochu času.Myslela jsem,že tu bude víc živo.Jak jsem si tu pročítala dřívější diskusi tak si tu hodně lidí psalo a navzájem se povzbuzovali,to bych tak potřebovala!!!!Omlouvám se,zase fňukám!Víš je mi ouvej.
myška, 31.10.2015 17:56:25, IP: ***.***.200.142, #197239
Majolenko,pro mě to není žádný problém sem juknout a napsat si s Tebou.Ano,bývalo tady živo,ale byli tu i tací,co tuto diskusi,a také léčbu odsuzovali,a měly názor,že jsou tu samí hypochondři.Budu se opakovat,ale kdo nezažije,nepochopí.Je mi líto,že se to zhoršilo.Vím,mě se to píše,snažím se tě povzbudit,že to opravdu přejde.Pokud dobře počítám,léky bereš zhruba měsíc,Je to ještě brzo,počkala bych ještě 14 dní,a pokud to bude pořád stejné,zavolala bych dr,co a jak ti je,a on ti určitě poradí.Nebo si tě pozve dřív na kontrolu.Já jsem na začátku léčby chodila i s brekem i na záchod,ne,že bych se bála tam jít,ale tak mi bylo zle,byla jsem sama ze sebe zoufalá.Když jsem chtěla léky vysadit,manžel to nedovolil,objal mě,a přesvědčoval ,že zas bude dobře.Neboj se,určitě bude líp.
Majolenka, 31.10.2015 20:51:38, IP: ***.***.112.73, #197241
Holka zlatá děkuji!!!!!Cítím mírné zlepśení,jsem netrpělivá,protože je to strašně vyčerpávající.Ještě sama sebe stresuju,že až to přítel zjistí,tak mě opustí.Zatím se chová skvěle,pomáhá mi,snaží se mě rozesmát,jen nechápe proč jsem stále smutná a tak pesimistická..Opravdu nemám pěkné myšlenky.Přítel odjede v neděli večer a přijede až v pátek,celý týden bojuju sama.V práci stres,teď je to opravdu náročné.Jsem za tebe moc vděčná,ikdyž tady na tebe bliju jen ty své chmury,omlouvám se,ale snad mě chápeš v jakém jsem rozpoložení.Teď mě rozhodilo,že se nejspíš pokazila televize.Vánoce na krku a další problém,ach jo!Syn je ze mě taky nešťastný,protože vidí jak se trápím.Nemám žádnou radost co by mě nakopla k pozitivnímu myšlení,nemám se čeho chytnout.
myška, 01.11.2015 20:33:53, IP: ***.***.200.142, #197255
Majolenko,a v práci jsi mezi lidmi,nebo děláš něco sama?To,že si stěžuješ mi nevadí,naprosto Tě chápu.Klidně piš,co tě trápí,vždytˇ se říká,že sdělené trápení je poloviční trápení.Moje mamka je už z nemocnice doma,sice to bylo za 5 mi.12,ale zvládla to.Bydlí v domově seniorú,bohužel k vúli její nemoci je nepohyblivá,a tam má perfektní péči 24hod.Dokud žil tata,staral se on,ale před 8 lety zemřel,bylo mu 55let.První dny ,co tam byla,jsem probrečela,bylo mi to strašně líto,ale jinak to nešlo.Byla jsem s ní měsíc doma,a psychicky a fyzicky jsem byla KO.
Majolenka, 01.11.2015 21:43:16, IP: ***.***.112.73, #197256
To je dobře,že už máš maminku doma.Krásná zpráva,tak ať je jí už jen líp a líp!!!!! Chápu,že jsi byla ze jsi byla z péče o maminku vyčerpaná.Já jsem se starala o maminku neż mi umřela,docházela jsem sice do nemocnice,ale byla ležák a dalo mi to zabrat.Potom jsme se se sestrou tři roky starali o tatínka,kterého jsme měli doma a umíral na rakovinu.Bylo to strašné,umíral v šílených bolestech.Šílená nemoc!!!!! Jsi opravdu hodná,že mi píšeš.Dnes opět špatný a do toho dušičky.Řekla jsem příteli ať příští týden nejezdí,ať si odemě odpočine.Nekomentoval to. Televize se vyřešila,přítel utáhl v anténě dva povolené šrouby a telka funguje.Ale pěkně mě to rozhodilo,všichni na mě koukali,přišla jsem si jako blázen!!!!! Kočko,ta tfuj tfuj ať zítra dobře v nové práci odstartuješ a líbí se ti tam.DRŽÍM PĚSTI!!!!
myška, 02.11.2015 17:26:15, IP: ***.***.200.142, #197264
No,vidím že jsi si taky užila.Když mám nějaký splín,říkám si,že nikdy není tak zle,aby nemohlo být húř.Když jdu za mamkou,a ona upoutaná na tom lúžku.V tom si člověk uvědomí jak se má,že si dojde sám na záchod,podá si co chce atd....Švagrová prošla rakovinou prsu..Jinak,v práci první den zatím ok.Jak jsem přišla domú,dcera nevěřila,že jsem v pohodě.Před tím,kde jsem pracovala,první den co jsem přišla z práce,s nikým jsem nekomunikovala,byla jsem tak zedřená, druhý den taky bez komunikace.Domú jsem chodila úplně ko,Spávat jsem chodila v púl osmé.Tady na novém to vypadá,že to bude v klidu.Mistrová super,dokonce moje dlouholetá kamarádka,Jen bydlí jinde jako já,a tak se nevídáme.Bylo to překvapení.
        Předchozí   1 .. 326327328329330331332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.