Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Deprese

Majolenka, 19.11.2015 16:42:08, IP: ***.***.112.73, #197535
Já jsem z olomouckého kraje.Opět jsi mě pobavila-máš krásný přirovnání!!!! :-) :-) Tak se musím pochválit,že jsem pomalu začala nakupovat dárky,už mám něco pro syna,přítele a od neteře dětem!Uf,jsem spokojená.Tím jak prášky zabírají už nemám tak hroznou úzkost z vánoc.No uvidíme co bude. Zlín znám,byla jsem tam na intru a moc se mi tam líbilo.Loni jsem tam byla s kámoškama a procházela jsem si pro mě známá místa.Zrušili mi tam rybárnu kam jsem chodívala na smažené mlíčí!!!!Mňam!!!Taky do Zlíňanky na luxusní zmrzku!!!!!Trošku znám vizovické kopečky!
myška, 20.11.2015 16:47:33, IP: ***.***.200.142, #197561
Majolenko,na rozsvěcení stromku do Olomouce nejedeš?My se tam v neděli chystáme,ale ještě uvidíme.Podle počasí,a manžela.Markét se už těší,takže jednou nohou už jsme v Olomouci.Ta Zlínanka pořád funguje,ale je přestěhovaná na blbé místo.Je hodně zašitá.Rybárnu si taky pamatuji.S těmi dárky jsi dobrá,já pořád nevím.Ale to ,že se cítíš lip je úplně nej.
Majolenka, 22.11.2015 8:01:46, IP: ***.***.112.73, #197583
Jsi moc hodná,děkuji!!!! Ano jedeme s holkama na rozsvěcování stromku do Olomouce.Takový babinec! Rybárna byla úžasná!!!!Tak to jsem ráda,že Zlíňanka funguje,my jsme na ni bohužel nenarazili.Snad to dobře napíšu,ale mile mě překvapil obchoďák Zlaté jablko.Pěkně ho usadili do původní zástavby.Jen starý Prior je teda těžké retro!!!!Tam jsem tedy zírala!!!! :-)
myška, 25.11.2015 19:27:07, IP: ***.***.200.142, #197678
Majolenko,jak bylo v Olom?My jsme nakonec nejely.Mladá to sice těžce nesla,ale přežila.Mám takovou otázku.Ty máš syna na výšce,kolik tě to stojí?Markét je v 8 tř.a právě byl rodičák,a učitelka říkala aby jsme šetřily,že má na vysokou.My to samozřejmě víme,učí se dobře,ale jen se ptám pro představu.
Majolenka, 26.11.2015 8:09:40, IP: ***.***.112.73, #197685
V OL to bylo náročne.Moc lidí.Trhy jsou jinak moc pěkne. Jinak ta vysoká je to hodně o ubytováni.Mladý dojíždí,tak to nám odpadlo placení bydlení.Ono záleží kterou školu si vyberete.Já dávám průměrně 4000kč.měsíčně.
Anonym, 22.03.2016 10:11:13, IP: ***.***.158.121, #199337
ahoj i já prožívám já beru Elfy ted to mám zmněměné brala jsem Sentralin na spaní mitrazapin a na strerivotvil mě trápí strašné hučení v uších hlavně po ránu je to strašné měl jste o někdo také a přešlo vás to měla manžel dost pil byl vulgární a ještě k tomu jsem měla alergii na lek to mě dorazilo
mirek, 14.06.2016 13:26:31, IP: ***.***.252.190, #200652
ahoj,mám asi týden ELYFI 75mg,1 x ráno,byli tu popisovány vedlejší účinky jako nevolnost,závratě atd,mně mi tyto potíže trápí i vnitřní oční tlak a zčervenalé bělmo,zejména po probuzení,chtěl bych se prosím zeptat,jestli to k těmto lékům patří,případně jakou s tím máte zkušenost,děkuji všem za odpověd Mirek
Jirka, 14.05.2017 9:41:04, IP: ***.***.130.213, #206538
Je to možná zvláštní, ale já nevím co je deprese. Je mně skoro šedesát a na světě je nádherně, i přes některé větší či menší problémy. Ty je nutno řešit a stále se těšit ze života. Ten je skvělý!
julka, 16.11.2017 16:54:36, IP: ***.***.36.21, #212509
Kupte si vitamin d , chybí skoro všem!!!! doktoři chtějí jen body!!!!! neřeknou Vám to.!!!!!
Věra, 29.03.2018 9:36:26, IP: ***.***.23.221, #218204
Mám už dlouho deprese před 7 lety mi zemřel tatínek s tím jsem se už srovnala ale mamka pořád pokusy o sebevraždu již 4x vždy přijede k nám a udělá to u nás je po několika dlouhodobých pobytech v Bohnicích kam jsem za ní většinou každý den chodila syn i manžel taky nejsou v pořádku jeden v noci nespí a brouzdá po netu manžel taky nespí chodí v noci po zahradě a povídá si ze psy pak spí přes den já mám stavy že i vyčistit zuby je nadlidská práce stačí mi jeden telefon s mamkou a jsem špatná celý den každý den mám strach jestli zdvihne mobil jestli si zase něco nevzala je to nekonečný příběh když je mi nejhůř vezmu si 1.0 neurol ale zvláštní závislost na něm nemám. Před několika měsíci jsem dostala od psychiatra / kam chodíme od mamčina prvního pokusu o sebevraždu všichni/ Argofan 150 ale nějak se nemůžu odhodlat si ho vzít mám strach abych na něm nebyla do smrti. Tak jen přežívám nežiji nemám z ničeho radost a jakoby mi odcházely síla z těla blbé a myslím si že tohle vše nám způsobila mamka nechtěla nikam k doktorovi jen vždy k nám a nafutrovat se téměř smrtelnou dávkou.Tatínek si klidně umřel a mě tu nechal mamku která nás všechny trápí jen čekáme kdy to přijde znova syn se jí bojí vůbec k ní nejezdí a jak je u nás zmizí z domu k přítelkyni.Ach jo tak nevím vzít si ten Argofan nebo ne?
Terka, 05.05.2018 19:26:45, IP: ***.***.246.168, #220044
Dobrý den paní Věrko. Starala jsem se o psychicky nemocnou maminku 18 let. Můj život byl v troskách. Jsem rozvedená a mám syna, který se mnou nebydlí. Já bydlela s maminkou. Ráno, než jsem šla do práce, už byla vzhůru, když jsem z práce přišla, čekala na mě. Neustále si stěžovala, nikam nechodila, jen byla upnutá na mě. Dovolenou jsem za tu dobu měla třikrát a pokaždé mamka skončila v nemocnici. Do práce mi volala dost často, že je jí zle. Byl problém, setkat se s přáteli, domů k nám nikdo nechodil. Syn se raději odstěhoval. Když před šesti lety zemřela, myslela jsem, že bude lépe. Bylo jen na chvíli. Pak dolehly deprese na mě. Jsem střídavě na antidepresivách, když si dám přestávku, deprese se vrátí. Jsem rok v důchodu a je to ještě horší. Já vám doporučuji vzít si prášky. Za sebe se bojím, abych svými depresemi neničila život nejen sobě, ale i synovi.
Vladimír Prokeš, nutriční terapeut, 05.06.2018 19:06:53, IP: ***.***.64.210, #223099
Skutečnou příčinou deprese není nedostatek chemických antidepresiv v našem těle, jak se nám snaží namluvit lékaři, ale nedostatek určitých vitamínů a minerálů v těle, díky kterému nefunguje dostatečně tvorba serotoninu. To se dá trvale napravit úpravou výživy. V případě zájmu o radu volejte 608 155 338.
Anonym, 05.06.2018 21:07:41, IP: ***.***.242.248, #223102
(N)
Ing.Dobeš, 24.02.2019 20:57:46, IP: ***.***.208.194, #230848
Do deprese se člověk většinou dostane buď traumatickým zážitkem, který se ho týká, nebo dlouho trvající blízkostí t. zv. stresoru, traumatizujícího člověka. U rodinných příslušníků traumata zasahují dosti hluboce do života člověka. Krátké shrnutí-dlouho trvající starosti i smutek z kterýchkoliv příčin, nebo zažité trauma, převažují nad dobrou náladou člověka po delší dobu. Dobrou pomocí je pomoc bližních, zejména ve vycházkách na čerstvém vzduchu, kdy chůze a rozšířený prostor v přírodě oproti čtyřem zdím v bytě psychiku posiluje a rovněž upravuje srdeční rytmus. Také čas léčí rány, které nemůže vyléčit rozum, je pravdivé české přísloví. Jak se říká, lékař léčí, příroda uzdravuje. Pokud bude chtít někdo v této oblasti pomoci, může se ozvat. Zdraví Ing. Dobeš
anonym, 25.02.2019 6:40:15, IP: ***.***.242.240, #230858
Kážeš bludy !
        Předchozí   1 .. 328329330331332      Následující
Přidat příspěvek k tématu Deprese
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.