Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Gabriela Dvořáková, 17.7.2016 23:18:59, IP: ***.***.230.114, #201236
Před šesti lety jsem měla aunehodu při které jsem náhle vjela do protisměru a čelně se střetla.Auto šlo do šrotu a kromě spolujezdce, který utrpěl lehké zranění nebyl nikdo zraněn. Majitel už zemřel a já Řiďicsky průkaz mám. A chci si udělat kondiční jízdy a koupit auto. Co vy na to.Pred jizdou jsem alkohol nepozila ani nemám vysloveny zákaz řízení. Byla mi udelena pouze pokuta ve výši 2000Kc.
liliannikky, 20.7.2016 23:50:54, IP: ***.***.240.15, #201286
Jmenuji se lilian N.This je velmi radostný den mého života, protože pomocí Dr.saguru prokázal ke mně mi pomáhají dostat své ex manžela zpět svou magii a kouzlo lásky. Byla jsem vdaná za 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel byl opravdu podvádění na mě a hledal žádost o rozvod, ale když jsem narazil Dr.saguru e-mailu na internetu o tom, jak mu pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci upevnění relationship.and aby si lidé, aby byl šťastný v jejich vztahu. jsem vysvětlil svou situaci k němu a pak hledat jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případu a tady jsem teď slavit, protože můj manžel změnit úplně v dobrém. Vždycky chtěl být se mnou a nemůže dělat nic bez mého daru. Jsem opravdu těší své manželství, co je to skvělý oslavu. Budu mít na svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzlo kolečko. Nevíte si rady pak Kontaktujte DOCTOR SAGURU TEĎ pomocí emailu: drsagurusolutions@gmail.com~~HEAD=pobj nebo +2349037545183 On je jediná odpověď na váš problém a máte pocit šťastný ve své relationship.and Jeho také ideální v 1. kouzlo lásky 2 WIN ex zpět 3 plod života 4 PROMOTION SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 BUSINESS SPELL 7 dobrou práci SPELL 8 LOTTERY kouzlem a soudním případu kouzlo.
liliannikky, 5.8.2016 14:55:49, IP: ***.***.240.5, #201475
Jmenuji se lilian N.This je velmi radostný den mého života, protože pomocí Dr.saguru prokázal ke mně mi pomáhají dostat své ex manžela zpět svou magii a kouzlo lásky. Byla jsem vdaná za 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel byl opravdu podvádění na mě a hledal žádost o rozvod, ale když jsem narazil Dr.saguru e-mailu na internetu o tom, jak mu pomohl tolik lidí dostat své ex zpět a pomoci upevnění relationship.and aby si lidé, aby byl šťastný v jejich vztahu. jsem vysvětlil svou situaci k němu a pak hledat jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případu a tady jsem teď slavit, protože můj manžel změnit úplně v dobrém. Vždycky chtěl být se mnou a nemůže dělat nic bez mého daru. Jsem opravdu těší své manželství, co je to skvělý oslavu. Budu mít na svědectví na internetu, protože Dr.saguru je opravdu skutečný kouzlo kolečko. Nevíte si rady pak Kontaktujte DOCTOR SAGURU TEĎ pomocí emailu: drsagurusolutions@gmail.com~~HEAD=pobj nebo +2349037545183 On je jediná odpověď na váš problém a máte pocit šťastný ve své relationship.and Jeho také ideální v 1. kouzlo lásky 2 WIN ex zpět 3 plod života 4 PROMOTION SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 BUSINESS SPELL 7 dobrou práci SPELL 8 LOTTERY kouzlem a soudním případu kouzlo.
Petra, 17.8.2016 14:56:51, IP: ***.***.200.161, #201640
Ahoj holky, taky mám šílený strach z řízení. Svoje auto nemám a po autoškole jsem neměla skoro možnost jezdit. Teď jsem nastoupila do práce, kde se po mě vyžaduje ježdění po Praze, dálnici atd...Přítel se mě snaží co nejvíce podporovat a pomáhat mi, jezdí se mnou a trénuje jak může, ale i tak...Když sednu do auta, třesu se a mám pocit, že mi žaludek vyskočí....:(
Marcela, 5.9.2016 13:03:46, IP: ***.***.107.19, #201977
Ahoj, jak to tu čtu uvědomuji si , že přiznání je nejlepší co existuje. Taky jsem s tím pár měsíců bojovala . Léta mám řidičák a jezdím asi 11 let. A od nehody, kdy mi pán nabořil ze strany auto. Se jaksi radost z řízení vytratila, sic je to asi 5-6 let. Ale tenkrát mi došlo, že to není žádaná hitparáda. Moje rychlá jízda, kdy jsem jezdila jak Fitipaldy a nebála se ničeho skončila . V červnu jsem měla dovču a jela do Králík.Užít si poutní místo. V den odjezdu , jsem měla divný pocit, že se něco stane. tedy už před dovolenou.. takové to šimrání v břiše. Ty kopce mi taky moc nepřidaly, jela jsem jak s hnojem :). Takže zpátky jsem brzdila z Králík z kopečka, a něco tam vrzalo, pískalo. Chlapi u benzínky se na to mrkli, jo kamínek mezi kotouče. Sundaly kolo a bylo. Jenže od té doby prostě jezdit nemůžu, bojím se a mám strach. I když si můžu cokoliv namlouvat, tak se prostě v autě necítím, klepou se mi ruce. Jsem nervosní. A tak jsem se rozhodla, že lidem řeknu proč nemůžu jezdit. Nebudu se za to stydět co se mi děje. Uvidím, jak se to posune, když budu jezdit busem a vlakem. Když o tom co se mi děje mluvím , je mi čím dál tím víc líp. Neb to pro mě není prohra , ale výhra. Dát všemu čas, a když si druzí myslí něco jiného, nevěnují pozornost svým emocím. Tak za mě, já to tak nemám . Za to si sebe vážím. Moc
Gabriela Dvořáková, 23.10.2016 21:29:07, IP: ***.***.50.19, #202708
Kinezioložku jsem si už našla a je to moc fajn.Ujistila mě,že si auto ještě koupím a ty jízdy si udělám.Nyní cvičím relaxační cviky a užívám Bachovy esence a plánuji práci a koupi auta.
Batik, 15.11.2016 13:25:58, IP: ***.***.42.4, #203004
přímo fobii nemám ale za volantem automobilu se necítím zrovna nejlépe, tam kde je provoz nahuštěn ba přímo přehuštěn v zácpy nebo naopak rozjetý do nebezpečné dálniční rychlosti a pokud je to jen trochu možné těmto situacím se vyhýbám, hlavně proto že u sebe pozoruji že když jsem v zácpě tak začnu být nervní až k zuřivosti kdy pak ubližuju třeba v Brně jsem si ulomil v zácpě volant, a při rychlé jízdě v dálničním provozu se mi zase stává to že třeba po půlhodině jízdy je mi všechno jedno a jedu jak blázen tak jak všichni ostatní, točit volantem mě baví nejlépe v traktoru ten jede pomalu je čas na reakce a nejlépe se mi řídí v lese či na poli kde mne nikdo neobtěžuje troubením a jinými nenávistnými projevy jinak bych řekl že ostudou není přiznání že něco neumím ale uznání toho že když to nezvládám tak to nedělám a za volantem kdy je člověk jednou nohou v kriminále a druhou nohou v hrobě je to velmi vhodné
laura woods, 20.11.2016 10:42:40, IP: ***.***.27.95, #203089
Jmenuji se Laura Woods a jsem z USA. Chci rychle sdělit světu, že existuje reálná on-line kouzlo kolečko, které je silný a opravdový, Jmenuje se Dr.AKPABIO. Pomohl mi v poslední době sejít můj vztah s mým ex, který mě abadoned. Když jsem kontaktoval Dr.AKPABIO vrhl kouzlo lásky pro mě a můj bývalý, který řekl, že nemá nic společného se mnou mi zavolal znovu a začal mě prosit. On je zpátky s takovou láskou a péčí. Dnes jsem rád, aby vám všichni víme, že toto kouzlo kolečko má pravomoc, aby milence zpět. Teď jsem spokojený se svým ex. Každému, kdo čte tento článek a potřebuje jakoukoli pomoc jako vyhrát loterií, získání zaměstnání, krása kouzla plodném věku, duchovní ochrana, JOB PROMOTION, bylinné péče, PENÍZE kouzlo, HIV kouzlo. Dr.AKPABIO může také nabídnout všechny typy pomoci, jako sejít manželství a vztah, vulkanizační všech typů onemocnění, soudních případů, těhotenství kouzlo, duchovní ochranu a hodně je víc. Můžete ho kontaktovat prostřednictvím této e-mailové drakpabioosulalaspells@gmail.com~~pobj. Můžete také volat nebo WhatsApp ho +2349061670869..
jitulka, 25.3.2017 13:50:40, IP: ***.***.49.171, #205554
Každý člověk má nějakou fobii. U mě to všechno začalo asi 2 roky po mém úrazu. Měla jsem hodně těžký otřes mozku a zlomenou kost v hlavě. Měla jsem docela dlouho i amnézii a na plno událostí si nemůžu vzpomenout doteď. Před úrazem jsem velice ráda jezdila s manželem autem, ať už to bylo na dálnici, či na silnici první třídy. Po těch dvou letech jsem se začala bát i jezdit jako spolujezdec, bála jsem se dálnic a nikdo se mnou kvůli tomu dodnes nevydrží v autě, tj pořád jeď pomalu, jedeš moc rychle a kdo by na tohle měl pořád nervy. Před deseti lety jsem si udělala řidičák na osobní automobil. Zkoušky jsem složila hned napoprvé, sice jezdím doteď, ale opravdu hodně nerada, jen když opravdu musím. V únoru minulého roku jsem přišla o práci, tak jsem si začala dělat kurz na tramvaj. V kurzu to byla opravdu nádhera jezdit, moc mě to bavilo. Ale pak přišel podzim a já nastoupila do mého zaměstnání, ale co to, brzdila jsem, ale tramvaj jela dal, používala písek, nebo jsem se zase pro změnu v mlze nemohla vyjet s tramvají do kopce. Brečela jsem strachy a teď to obrovská zodpovědnost za lidi. V noci jsem se budila strachy, že zase ráno musím sednout do tramvaje. Nikdy v životě jsem od žádné práce neutekla, ale od téhle ano. Prostě jen ten strach, ale pořád je lepší skončit, nežli zavinit bouračku a mít pak na svědomí několik lidských životů.
relax-meditace, 21.4.2017 23:58:49, IP: ***.***.248.229, #206040
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
Veverka, 28.5.2017 20:31:21, IP: ***.***.87.2, #206883
Ahoj, po 18 letech se snažím znovu začít řídit. Předtím jsem ale žádný velký řidič nebyla, po malém městě bez semaforů děti do kroužků, občas delší trasa pod dohledem manžela. Nyní jsem koupila auto s automatem a chci začít znovu. Zatím jsem vyjela asi 4x, vždy pod dohledem manžela po okrskách. Je tu ještě někdo se kterým bych konzultovala své úspěchy a neúspěchy? Klíčovým dnem je pátek 16. června, kdy mám sama dojet pro manžela na firemní oslavu asi 20 km a odvézt ho domů. Přinejhorším je v záloze dcera.
Veverka, 28.5.2017 20:31:24, IP: ***.***.87.2, #206884
Ahoj, po 18 letech se snažím znovu začít řídit. Předtím jsem ale žádný velký řidič nebyla, po malém městě bez semaforů děti do kroužků, občas delší trasa pod dohledem manžela. Nyní jsem koupila auto s automatem a chci začít znovu. Zatím jsem vyjela asi 4x, vždy pod dohledem manžela po okrskách. Je tu ještě někdo se kterým bych konzultovala své úspěchy a neúspěchy? Klíčovým dnem je pátek 16. června, kdy mám sama dojet pro manžela na firemní oslavu asi 20 km a odvézt ho domů. Přinejhorším je v záloze dcera.
Ogundele, 9.9.2017 9:01:20, IP: ***.***.16.65, #209443
MUSÍŠ ČÍST: Ahoj všichni, Jmenuji se Susan Philips, jsem z Kanady. Chci sdílet svá sláva a svědectví s vámi všem, už dlouho jsem bolest, můj manžel opustil mě všem, protože jsem nemohl mít dítě pro něj a chudoba byla všude kolem nás, dokud mě kamarád na mne nenavázal kouzelník, který jí pomohl se svým vlastním těhotenským problémem, jsem byl odkázán na doktora Ogundeleho a on mi řekl, abych se nemusel bát, že moje problémy byly vyřešeny, protože jsem přišel k němu, on mi odnesl kouzlo a můj manžel se vrátil abych ho přijala zpátky, ne tak dlouho po tom, co jsem těhotná a potřebuji finanční změnu v mé rodině, doktor Ogundele je jako Žádný jiný kouzelník, který mi pro mě vynesl peníze a dnes a moji rodina jsou finančně stabilní a dělám to skvěle, věřil jsem mu a dnes jsem rád, že vám všem dovolte, abyste věděli, že toto kouzelnické seskupení má moc spojovat rodiny a moc, aby vám finančně vyhovovalo. protože jsem teď spokojen s mým husbanddem, kontaktuje ho za pomoc a budu znovu šťastný. Díky Dr.Ogundeleovi v zájmu těch, kteří potřebují jeho pomoc, kontaktujte jej na e-mailu: ogundeletempleofsolution@gmail.com nebo jeho telefonní číslo: +27618920352, můžete mu také poděkovat za mne, kontaktujte dr. Ogundele a zjistíte, že je šťastný.
Merck Loan, 3.11.2017 3:54:35, IP: ***.***.44.197, #212145
Potřebujete urgentní půjčku? Jsme vláda schválena/registrovaná finanční společnost. Rozdáme úvěry jednotlivcům a spolupracujeme s orgány v úrokové sazbě 2%, pokud máte zájem získat rychlou a cenově dostupnou půjčku, pošlete nám e-mail. merckloanfirm@outlook.com Vyplňte formulář níže. Formulář žádosti o půjčku Celé jméno: Let: Sex: Země: Státu: Telefonní číslo: Rodinný stav: Náboženství: Okupace: Částka k vypůjčení: Účel úvěru: Doba trvání úvěru: Týdenní příjem: S pozdravem Společnost Merck Loan. merckloanfirm@outlook.com
        Předchozí   1 .. 179180181182      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:11
144 reakcí

Praskající žíly

Potřebujete půjčku na splacení účtů nebo zahájení nového podnikání? Můžete mě nyní kontaktovat pro více informací. Pastornilson552@gmail.com

Pastor Nilson
dnes16:50
1 reakcí

Anonym
dnes16:50
1 reakcí

Anonym
dnes16:28
1 674 reakcí

dráždivý tračník

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious... (zkráceno)

Mrs.Emilia Fedorcakova
dnes13:58
3 626 reakcí

Kartářky

Jajino, telefoni cislo nemam, byla jsem objednana kamaradkou osobne. Telefon pry nezveda, je to zvlastni. Kde jsi o ni slysela?

Petra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení