Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?

Diskuse - Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?

Anonym, 16.6.2018 18:40:13, IP: ***.***.200.142, #223667
Anonym, 21.7.2018 17:09:19, IP: ***.***.224.30, #225444
Zuzka, 5.8.2018 16:15:44, IP: ***.***.110.107, #226283
Dobrý den,beru 11 den ad Miraklide 10.Prvních par dnu mi bylo celkem dobře, ale od včera peklo. Poleva mě horko,strašně mě boli zada a nohy.Picha mě na čele a boli oči. Mam těžké ruce a nemůžu jíst. Je tenhle stav normální po brani antidepresiv? Děkuji
Anonym, 5.8.2018 17:14:30, IP: ***.***.242.248, #226284
AD neléčí tvoji nemoc, vyčistit tělo a vybít bakterie
rozálka, 31.8.2018 12:40:16, IP: ***.***.124.64, #227383
Čtu vaše příspěvky a také já musím brát antidepresiva. Vše začalo před 6 lety. Fungovala jsem na 110 % ve dne v noci a najednou nešlo nic. Strach, panika, fobie z lidí, nechutenství, pálení na prsou. Rok na cipralexu (zabral asi po 2 měsících). Pak necelé 2 roky zase úsměv a klid. Z ničeho nic opět ta hrůza, co nejste schopni ovlivnit. Více jak rok na dalších AD, zabrala velice rychle cca za 2 týdny. Ovšem 3 měsíce po jejich vysazení se stavy vrátily, prý se to urovná. Vyhledala jsem psycholožku a ta pomáhá hodně. Hlavně mě učí zastavit strach, paniku , ovládnou svou psychiku. Všem přeju uzdravení
rozálka, 31.8.2018 12:40:36, IP: ***.***.124.64, #227384
Čtu vaše příspěvky a také já musím brát antidepresiva. Vše začalo před 6 lety. Fungovala jsem na 110 % ve dne v noci a najednou nešlo nic. Strach, panika, fobie z lidí, nechutenství, pálení na prsou. Rok na cipralexu (zabral asi po 2 měsících). Pak necelé 2 roky zase úsměv a klid. Z ničeho nic opět ta hrůza, co nejste schopni ovlivnit. Více jak rok na dalších AD, zabrala velice rychle cca za 2 týdny. Ovšem 3 měsíce po jejich vysazení se stavy vrátily, prý se to urovná. Vyhledala jsem psycholožku a ta pomáhá hodně. Hlavně mě učí zastavit strach, paniku , ovládnou svou psychiku. Všem přeju uzdravení
Anonym, 31.8.2018 13:02:53, IP: ***.***.242.248, #227387
(N)
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:50
1 807 reakcí

Wobenzym

If you really need a professional hacker to hack your cheating boyfriends/girlfriends/spouse phone, whatsapp, facebook, bank account hack etc. Or... (zkráceno)

DAVID
včera21:50
97 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

Mohla bych se zeptat ohledně guarany jak často se může pít ? Chtěla bych ji vymměnit za kafe, protože je to rozhodně zdravější varianta, ale nevím... (zkráceno)

Barbora
včera21:48
22 reakcí

Detoxikace těla

To já si z guarany dělám čaj protože nemám ráda pilulky. Ještě se chystám z guaranyplus vyzkoušet tu jejich čokoládu s guaranou jsem na to docela... (zkráceno)

Andrejka
včera21:44
402 reakcí

Zánět močového měchýře

Nemáte zkušenost jak velký vliv má kotvičník ?

Sabina
včera21:24
23 reakcí

Nutriční poradenství

Do světa zdraví jsem dostala poukázku darem, objednala jsem se k nim na základní diagnostiku organismu a pak uvidím.

Draha
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.