Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Jak působí antidepresiva

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Hol, 25.10.2012 13:45:10, IP: ***.***.115.40, #170471
V poslední době si přijdu jako blázen, děsí mě bdousnoct moje i to, že se nepovede dobře mým dětem, svírá se mi hrudník (úzkost ?), strach o děti, strach ze smrti, výčitky, že nežiju dobře (správně) ... To přemáhání se ráno vstát a fungovat ... upínám se k PC a internetu a děti odbývám, pak je mi to líto, nechci se takhle chovat. V poslední době bezdůvodně pláču, mám pocit, jako bych žila v nějakém snu.

Fascinuje mě propojení života v přírodě, jak je to vše propojené, ale děsí mě i to, že vše může kdykoli skončit, teď ty zprávy o konci světa a možných globálních katastrofách ... a co přijde pak, po smrti?

Nejspíš bych měla zajít k nějakému lékaři, ale nedovedu si představit, pokud by mi napsal léky, jak vlastně fungují? Jako lusknutím prstů vše bude v pořádku a já se zase nadechnu? Právě tady ta nevědomost mě trochu odrazuje dosud od návštěvy lékaře. Potom také ty zprávy, jak je člověk po lécích utlumený a malátný ... já musím fungovat, postarat se o děti, partner je pořád v práci a má dluhy, vztah není ideální, ale z velké části to způsobují právě i peníze.

Budu ráda, když někdo ohledně léků napíše a jak fungují a jak se stav po léčbě zlepšil u Vás.
Dědek, 25.10.2012 14:54:50, IP: ***.***.209.255, #170476
podle toho co píšeš si potřebuješ léčit nervy, ale ne AD, jistě máš ještě jiné zdravotní potíže a ty já neznám, je možné použít bylinky
pro Hol, 25.10.2012 18:00:40, IP: ***.***.61.136, #170491
Z mého pohledu máš deprese a nebála bych se AD. Je to sice běh na dlouho, sama už je beru řadu let. Není to však tak, že jako mávnutím kouzelného proutku vymizí všechny potíže, léky ti pomohou zvládat všechno lépe, zmizí úzkosti, nevolnost a některé jiné potíže a omámená rozhodně nebudeš. Mě AD pomáhají nejen přežívat, ale i dokonce mít radost ze života a nebát se budoucnosti. V každém případě držím palce.
Hol, 26.10.2012 10:14:15, IP: ***.***.115.40, #170528
Ano, Dědku, mám i zdravotní potíže, beru Lamictal na epilepsii, ale ta nebyla 100% potvrzená, měla jsem od dětsví aury s pocitem již prožitého a 2 záchvaty, to se po lécích spravilo, ale nevím, možná se právě zase zhoršila ta úzkost.

Ty epileptické příznaky asi vyvolává vrozená cysta v mozku, čekám teď po roce na výsledky kontrolní mag. rezonance.

Pokud by vše bylo v pořádku, měla bych šanci zase zpět získat řidičák, ten potřebuji, abych se po RD mohla vrátit do práce (bez auta by to šlo taky, ale vzhledem k délce cesty bych asi vůbec neviděla děti) ... a hledejte práci se dvěma malými dětmi. :(

Chci počkat, jak to dopadne, pokud bych řidičák nedostala, nejspíš zkusím někam zajít.

Máš nějaké rady ohledně bylinek? Četla jsem o třezalce a meduňce, ta třezalka se snad nemá brát dlouhodobě? A jak bylinky užívat? Čaje nebo nějaké kapsle?

Děkuji za odpověď.
Dědek, 26.10.2012 10:37:25, IP: ***.***.209.255, #170531
podle toho co píšeš, soudím, že tě trápí chlamydie pneumoniae, ale nemohu tady psát jaké bylinky od koho a ty potíže ještě nejsou všechny, bylo by lepší psát na email
Jája, 26.10.2012 14:33:45, IP: ***.***.8.218, #170542
Hol přece každy nemá chlamydie zkus psychoterapeuta a AD pomáhají až za určitou dobu ale člověk po nich není malátny může normálně pracovat a nemá uzkosti papa
Dědek, 26.10.2012 16:04:03, IP: ***.***.209.255, #170548
Jája, ty si asi doktor, ber si AD sama, proto ste všichni magoři,celej net každej bere AD, ještě, že to nebude ..... ......
VK, 07.12.2012 15:27:53, IP: ***.***.85.16, #171903
Ahoj, podle toho co píšeš potřebuješ konzultaci s psychiatrem. Ty úvahy, jak nic nedává smysl jsem měla také. Bylo to šílené období. Myslela jsem si, že to zvládnu sama, ale pak to bylo tak šílené, že jsem potřebovala lékaře hned a nebyl okamžitě k mátí a to bylo k zbláznění. Nenech si to příliš přerůst přes hlavu. Toto chce fakt odborníka. Na nic nečekej. Zkoušela jsem i homeopatika, ale ty můžeš nasadit, až budeš z nejhoršího venku a to jen díky antidepresivům. Vůbec se toho neboj. Nebude to jako mávnutím proutku, také to chce svůj čas, ale během několika dní budeš svět a život brát opět optimisticky. Je to jen chemicky rozhozená hladina v organismu. Fakt na nic nečekej a začni s tím něco dělat, zvláště, když máš malé děti. Ahoj a přeji hodně štěstí a zdraví. VK
Dalibor, 07.12.2012 19:15:35, IP: ***.***.30.217, #171909
Hol,asi to v životě nemáš jednoduché,asi ti nemám co poradit,ale i přesto se zeptám.Nemáš náhodou i jiné potíže,třeba že se ti těžko dýchá,bolest mezi lopatkami,nevím napiš jak se mimo psychický stav cítíš
Anička, 07.12.2012 21:16:09, IP: ***.***.141.199, #171916
Hol určitě potřebuješ AD mně taky pomohly je to běh na dlouhou trat ale určitě trpíš depresemi z dětsvi chtělo by to si popovídat s psychoterapeutem nebo chodit na skupinové sezeni a vše tam rozebrat oni ti poradí jak z toho ven neboj se toho pa
Petra, 09.12.2012 14:50:18, IP: ***.***.3.1, #171941
Ahoj, začala jsem užívat AD po domluvě s lékařem. Mám za sebou trauma z dětství, úmrtí v rodině, vztah s matkou zvláštní, již dlouho mi nefunguje manželství.Ráda bych se s manželem rozešla, nejde to kvuli bydlení. Dvě dcery v pubertě...AD beru 3 týdny a není mi vůbec dobře, řekla bych, že i hůře. Chvílemi mám i děsivé myšlenky, sny, třes,...Máte někdo zkušenost, kdy se to zlepší? Děsí mě to. Děkuji.
Lucka, 02.01.2013 19:29:42, IP: ***.***.60.183, #172846
Ahoj Petoja beru taky AD taky mi po nich bylo hur,nemohla jsem ani chodit jak se mi motala hlava,vysadila jsem je po domluve lekare a dal mi jine ty mi sice ze zacatku nezabyraly,ale nic mi po nich nebylo,trva tak 14 dni nez zaberou.Ja je brala taky kuli problemu v praci,kdyz se po trech mesicich problem vyresil sem prasky vysadila a po pul roce se stavy pomalu vracely zpatky a ted taky cekam nez prasky zaberou.Taky jsem nemela hezke detstvi a tak mi taky napadlo jestli to neni z toho a ten problem v praci to jen nerozbouril,jak ti prisly na to,ze je to trauma z detstvi?
lidka, 07.03.2013 15:43:10, IP: ***.***.90.222, #174977
mužu uživat antidepresiva s doplnkem stravy
iva, 22.03.2013 15:22:16, IP: ***.***.125.118, #175459
Ahoj Lucko,beru patnáct dní venlafaxin mylan 75 mg, také nemůžu chodit, jak se motám, je mi příšerně.
., 22.03.2013 15:29:12, IP: ***.***.252.254, #175460
to nevíš, že máš chlamydie pneumoniae a Ty se léčíš na nějakou blbost
Přidat příspěvek k tématu Jak působí antidepresiva
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.