Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Klaustrofobie

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Alter, 02.12.2010 0:52:08, IP: ***.***.208.178, #117239
Letos v únoru jsem začala trpět úzkostí v malých prostorách. Přestěhovala jsem se z většího bytu do malého pokojíku s příslušenstvím a i do jiné země. Pro představu - běžný jednopatrový dům v Nizozemí.
Když jsem si tam přivezla věci, tak jsem se tam skoro nemohla ani hnout. Stála jsem tam s těmi svými zavazadly a bednami a měla jsem pocit, že nemohu udělat ani krok,že prostě není kam. Nemohu se toho zbavit. Začala jsem mít problémy třeba i ve výtahu, sprchovém koutě, na WC a také v letadle. Dříve jsem létala letadlem po Evropě i do zámoří běžně a často, teď vůbec. Když musím letět, tak musí letět někdo se mnou. Ve výtahu se také dobře sama necítím. jsem radši, když tam je spolucestující a když není, tak jdu raději po schodech. V tom výtahu se mi úplně dělá špatně od žaludku. Najde se tady někdo s podobnými problémy ?
hana, 15.03.2011 18:57:27, IP: ***.***.31.178, #129855
také trpím klaustrofobii mám to léta.Výtahy spacák,letadlo a vyšetření,třeba CT
bela, 19.12.2011 18:54:30, IP: ***.***.187.224, #156225
mám fobii i z uzavřenych bot ,nevím jestli to patří ke klaustrofobii ,kterou taky vlastním..
Přidat příspěvek k tématu Klaustrofobie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.