Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Krční páteř, bolest zad, dodechování

Diskuse - Krční páteř, bolest zad, dodechování

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Bíba, 01.01.2012 17:25:01, IP: ***.***.61.94, #156672
Dobrý večer, je tu někdo, kdo má podobné potíže jako já? ..bolest za lopatkami a bolest žeber, když je to horší tak se i špatně dodechuji a mám pocit, že se nemůžu dodýchnout - takový tlak od hrudní kosti do krku.. má s tím někdo zkušenosti? Nebo alespoň radu, jak si uvolnit bolavá žebra či ten pocit nedodechnutí? Doktorka mi řekla, že to mám ze sedavého stylu života u pc, ve škole a tak .. a poslala mě na rehabilitaci. Jenže tam jsem objednatá až za pár týdnů..a mé potíže jsou docela nepříjemné hlavně to nedodechování..ráda bych si s někým kdo má podobné potíže vyměnila pár poznatků...
Jumbo, 07.01.2012 17:57:13, IP: ***.***.112.70, #156929
Mně osobně pomohly také masáže, jízda na kole a rychlá chůze.
Dalibor, 25.03.2012 19:55:18, IP: ***.***.30.217, #160429
Bibo jestli se nepletu,tak vím jak na to,můžu se zeptat,odkud jsi?
puzzle, 07.08.2012 0:14:38, IP: ***.***.228.58, #167201
ahoj, no já mam tenhle problém už děsně dlouho, šla jsem k ortopedovi a ten mi nějak "promačkal" záda, napřed jsem si myslela že mi chce rozdrtit hrudní koš... :) ale nakonec se mi yačalo dobře dýchat, poradil abych nespávala na přiše, že se mi přehodil nějaký pletenec čehosi, ale v té době jsem nebyla schopná jinak usnout, a chodit k němu každý týden se mi vážně nechtělo, byl to jeden z těch protivných doktorů,.... ale poslední dobou jsem si všimla že spávám strašně křečovitě, a vůbec se nedokážu uvolnit, z toho mě bolí záda a nedávno se mi přes noc záhadným způsobem zablokoval krk, bolelo to jako čert, tak jsem šla k jinému ortopedovi a ten mi napsal rehabilitace, na těch mi ta sestra, nebo jak ji nazvat řekla, že mam skoliotické onemocnění zad, nebo tak něco, a vůbec že sem jako paragraf, křivá páteř, ztuhlý krk, s tim prý souviselo i dlouhodobé motání hlavy.... byla jsem u několika odborníků a až teď jsem se doyvěděla důvod motání hlavy 8 let.... někdy se dozvíte víc informací od rehabilitační sestry, než od doktora samého....
Anonym, 17.10.2017 2:40:36, IP: ***.***.248.162, #211716
Ahoj, jasně, ztuhlost je ze stresu, křivá páteř ze špatně usazených kyčelních kloubů, kdy se jedna noha může jevit delší. Západní medicína tohle neumí řešit KOMPLEXNĚ. Na uvolnění svalů to chce hloubkou masáž reflexních bodů a na srovnání Dornovu metodu.
Anonym, 17.10.2017 4:59:26, IP: ***.***.242.248, #211718
(N)
Přidat příspěvek k tématu Krční páteř, bolest zad, dodechování
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.