Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY

Diskuse - NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY

Přeskočit na nejnovější příspěvek
ADAM, 3.8.2012 16:57:09, IP: ***.***.220.254, #167105
Zdravím, zajímalo by mě, zda má někdo podobnou negativní zkušenost s antidepresivy. Asi před 2 roky mě nechutná scéna v kině vyvolala tak nepříjemné pocity, že jsem ze sálu odešel a zkolaboval sem. Dnes se na to dívám, že to nebylo nic hrozného, že citlivé osobě se to může stát. Nicméně jako správného hypochondra mě to dost vyděsilo a řekl jsem to své neuroložce, kam jsem předtím začal chodit s tím, že bych mohl zkusit udělat něco se svými migrénami, které mám od puberty...Netvrdím, že jsem byl nějaký pohodář do té doby, spíš depresivnější typ, ale život jsem si uměl užívat, úzkosti jsem znal, ale takové ty klasické, před zkouškou, stres v práci, ale vše v normě, občas zralej na psychologa (hlavně kvůli práci), rozhodně ne na psychiatra...nicméně paní doktorka mě nasadila Eliceu, tuším jen půl tabletky a pak to přišlo...3dny po nasazení jsem se v noci probudil s hroznými pocity, doktorka nasadila doplňkově lexauriny tuším na 14 dní a několik týdnů jsem to přetrpěl a bylo to ok. Prášky ze mě udělali impotenta ale ok, psychicky jsem se dost spravil, možná to bylo tím, že jsem párkrát zašel i na psychoterapii. Po třičtvrtě roce jsem vysadil. Bohužel záhy jsem se dostal do dlouhotrvajících stresů kvůli rekonstrukci a museli jsme bydlet v děsných provizorních podmínkách a rekonstrukce nebrala konce no a samozřejmě naskočily silný úzkosti se kterýma jsem půlroku bojoval pomocí terapie, pak zas prášky a zatím se to táhne tak všelijak, víceméně peklo . Chci říct, že do doby, než jsem poznal antidepresiva, tak jsem neznal úzkosti, myslím ty psychyatrický, díky nim se u mě otevřela pandořina skříňka. Věřím, že u těžkých případů není jiná cesta, ale mě, mám teda pocit, sakra zatočily s životem. Kdybych se tehdy jen prostě zklidnil, nechodil na nechuťárny do kina a nejedl tu chemii, mohl jsem být v poho. To nepočítám, že je mi 34 a asi jsem si uhnal revma, což může být od stresu, což není divu, když dlouho zápasím s úzkostma.
Rudy, 3.8.2012 17:20:32, IP: ***.***.104.84, #167107
ahoj adam ja mam zevraj uskotstnu generalizovanu panicku poruchu no a doktorka mi predpisala paretin AD ale nejak to nechcem brat pretoze mam strach stoho ze to budem brat cely zivot a sa len obmedzovat, stale sa mi toci hlava, zle vidim, a mam mravčenie a napetie tela, ale je to len v mojej hlave a preto ziadne AD nebudem brat a budem si zit aj takto, verim ze to raz prejde aj bez toho treba sa len postavit strachu a naucit sa ho ovladat, nie nechat to tak a spoliehat sa na AD ktore ta pomaly ale urcite po vysazeni este viacej zrujnuju ako predtym.
Dědek, 3.8.2012 17:35:27, IP: ***.***.209.252, #167108
Rudy. u tebe to bude asi chlamydie pneumoniae, můžeš užívat bylinky kapucínku, tůžobník a další, něco si o tom přečti
RUDY, 3.8.2012 17:52:06, IP: ***.***.44.7, #167110
no tak to som si velmi dobre precital a dost ma to vystrasilo momentalne kaslem az ma bolia priedusky to urcite s psychiky neni, to viem, a ak mi to neprejde tak ma da na rendgen plic, a potom jej navrhnem nech mi urobi testy
Dědek, 3.8.2012 18:16:21, IP: ***.***.209.252, #167112
není to tak jednoduché, doktor sám od sebe CPN neléčí a nekterý tě vyhodí, potřebuješ deoxymykoin nebo podobný ATB a ty bylinky ktomu, ale bude to na dlouho, str. chlamydie svinská bakterie, extrakty od Nadě.e
Lasky, 17.1.2013 19:20:00, IP: ***.***.205.75, #173400
Kámo mel sem to tež tak tři roky AD sem nechtel brat. Začal sem uživat třezalku, ale ne caj
standardizovany extrakt v tabletach.Je to pecka uzkost je pryc asi po mesicnim uzivani, uplne pohoda hlava plna napadu jedna radost. uz sem vic jak mesic v pohode tablety budu pro jistotu brat tak jeste pul roku a pak pomalu vysadim. Kup si nejlepe na ebay maji tam extrakty 1 tableta 1000mg 3mg hypericinu davam jednu rano a vecer a nekdy i odpoledne.
Ale fakt ta pravidelnost je dulezita, ja cely mesic behem brani citil kazdy den uzkost a pak ze dne na den to uplne zmizelo je mi jak odrive pred tremi lety. Takže to nevzdavat než zabere. Dam tu odkaz na tu trezalku co beru ja .ebay.com/itm/200833692540?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 unas sem nevidel takove extrakty, muzes dostat na predpis lek jarsin treba ale to fakt nevim.
Dědek, 17.1.2013 19:42:22, IP: ***.***.209.252, #173404
ale pozor na vedlejší účinky a návyk!
fero, 6.8.2013 22:38:09, IP: ***.***.142.77, #179161
ahoj.tieto tabletky niesu navykové?
metius, 7.8.2013 9:42:52, IP: ***.***.158.68, #179171
deprese5.webnode.cz/
Ahoj, zde popisuji své vylečení deprese bez prášku, pro více informací mě kontaktujte v diskuzi na mem blogu, děkuji. Neni to nějaká reklama nebo metoda, jsou to mé dlouholeté vlastní poznatky.
metius, 14.8.2013 8:27:04, IP: ***.***.158.68, #179358
Ahoj, chtěl bych se podělit s pár informacema, jak jsem se dostal z depresí. Děkuji a přeji hezký den :)
deprese5.webnode.cz/
eicul, 25.8.2013 0:22:17, IP: ***.***.47.72, #179543
Ja teda negativni zkušenost mam z prvnich 14dnu brani AD ty jsou ještě horší než deprese samotna....jo k té třezalce ja ji použiva v Chorvatskutam sem poprvé měla depku a v lekarně mě neprodali nic jineho než třezalku v leku,vauuu,po pravidelnem brani 9dnu u moře jsem byla jak sjeta,fakt,takže bacha na vedlejšak.A třezalka s AD nejde dohromady.
Bublina, 1.11.2013 14:59:15, IP: ***.***.50.34, #180791
Dobry den Adame, chce se mi reagovat na vasi zkusenost.. kupodivu jsem tez zazila jednu scenku v kine, ze ktereho jsem utekla s vybuchem place a klepala jsem se jako ratlik.. dnes s letitym odstupem bych si troufla rici, ze to oslovilo neco v podvedomi ze vzpominek z traumatickeho detstvi - ikdyz film byl tedy o uplne necem jinem..! Nektere veci jsou zapsane hluboko v pameti a muzou se necekane aktivovat.. Myslim ale ze v tom obdobi jsem uz stejne byla naslapnuta na odbornejsi pomoc, chodila jsem na terapie a resila jsem si tam kostlivce ve skrini. AD jsem se nevyhla par let na to mi je lekarka nasadila.. zacala jsem zyloramem. Negativni ucinky to melo stejne jako u tebe stala se ze me ledova kralovna, taky uzavrena, stahla jsemm se od lidi a uzkosti jsem mela neskutecny! Na ty jsem dostala - co jineho nez zase leky a pak taky na spani, protoze jsem dokazala nezavrit oci ani na minutu.. pak jsem s lekarkou resila zmenu AD, dala mi neco, nevim uz jmeno a to bylo sileny rodeo, mela jsem sebevrazedny myslenky, bezela jsem je vymenit. Nastesti jsem hned dostala jine, ktery byli OK. Jenze moje telo kynulo jak o zavod (ja jsem postupne pribrala 45KG!), haprovalo mi traveni, a vubec vse pomalu a nenapadne upadalo do stavu krize (myslim to fyzicno). Po 7 letech jsem se nastvala a ujasnila jsem si v sobe, ze to uz jist nechci.. ze to takhle dal nejde!!!! Pomalu jsem se pripravila na vysazovani a pozvolna, fakt jak to slo a psychika dovolila, jsem ubirala a ubirala davky tak, ze jsem je prestala jist uplne. Musim teda rici ze uz bez konzultace s lekarkou, protoze ta me byla ochotna psat leky do konce zivota, s tim ze je proste potrebuji. Ted jsem par mesicu bez leku, ale radeji jsem se posychrovala necim bylinnym aby to bylo prirozenou cestou, pro pripad, aby se zase nevratila krize.. a taky abych si vycistila telo po tech nanosech jedu.. je to lepsi tyden co tyden a myslim ze nebude potreba vratit se k AD. Pokud by te zajimalo cim se posilnuji a cistim, brnkni mi na 777352054, vic tady vypisovat nechci. Doufam, ze se ti dari a drzis se, prala bych ti silu a zdravi - v tom pripade rozhodne pryc od leku - zadny dlouhodobe!! ahoj, Bublina
Anonym, 25.10.2015 19:25:36, IP: ***.***.82.221, #197123
Adame, jsme na tom stejně!! Úplně normální vesela holka, občas ve stresu, nic neběžného. Pak hypochondrický strach z nemoci a velký stres. Obvodní mi napsala ad, abych měla lepší náladu. Do 3 dnů brutal stavy, na pohotovosti mi nacpali další leky na utlumení tech prvních!! A uz rok se v tom placam. Tlaky do hlavy, roztrzitost a celkove to nejsem já. Lidi mi říkají, že to je přece lepší než deprese nebo panika! Ale já jsem žádnou depresi NEMELA!! Vse zaclo s první tabletou :-(
Jezero, 8.6.2016 22:53:39, IP: ***.***.18.212, #200547
Podívejte se všichni na youtube na dokument Peníze s cejchem smrti- ze zákulisí psychofarmak. Pak vše pochopíte. Pokud si někdo neví rady, pak účinná je psychoterapie a všechny psychické potíže, úzkost, problémy se spaním, nevolnost z psychiky, stres- velmi zmírňuje pohyb a cvičení několikrát týdně. Mám zkušenost jak s těmi svinstvy, tak s tím druhým- věřte, zkuste a uvidíte. To druhé má jen pozitiva, včetně váhy, i počáteční překonání je mnohem snesitelnější, než vydržet léky
Anonym, 9.6.2016 5:36:28, IP: ***.***.242.248, #200548
jsi naivní !
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:28
850 reakcí

Interupce

I am Mrs. VANISSA DANIEL from USA, i want to share a testimony of my life to every one. i was married to my husband, and i love him so much we have... (zkráceno)

robertcanlson@yahoo.com
dnes1:58
880 reakcí

Wobenzym

if you need a hacker to know if your spouse is cheating on you contact this great hacker jeajamhacker@gmail.com he is the best believe me when it... (zkráceno)

Jackson Dawson
dnes0:19
579 reakcí

Zápach z úst

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera23:54
1 251 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera22:02
54 reakcí

lactobacily s probiotiky

Jaká probiotika jsou vhodná pro děti? ráda bych ji dopřála ty nejlepší

Aneta
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení