Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Opravdu na mě AD nezabírá?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Petuna, 20.12.2010 8:21:43, IP: ***.***.213.14, #119587
Hezký den,

již jsem zde psala ale vím, že je to dávněji tak si dovolím si shrnout.
Před asi 1,5 rokem jsem se začala léčit s depresí...měla jsem apoparox asi 3 měsíce ale cítila jsem se brzo dobře a přestala ho používat:dumbom: To bylo na podzim minulého roku. Cítila jsem se opravdu dobře, plná energie pak ho zapomínala brát až přestala úplně. Takto to vydrželo 3 měsíce.Ovšem v lednu tohoto roku opět přišly stavy naprosté nespavosti, třes, bušení srdce, atd. atd. Byl mi znovu nasazen apo parox..který předtím zabíral. Po třech měsících žádný účinek. Tak mi byl nasazen v květnu venlafaxin a na spaní miabene. Jediný rozdíl cítím v tom že spím a přes den se tolik netřesu ale mám stavy úzkosti..nebo nevím jak to říct, naprostý nezájem, únava cítím stále a jako by se to zhoršovalo. Mám hrozný strach o děti...slyším nemoci..myslím na to:grater:, mám problémy chodit v práci na oběd.., včera do obchodu..rychle jsem nakoupila několik dárků a utíkala pryč, nezájem o sebe, o knížky které jsem vždy milovala. Snažím se nenudím se, vzala jsem si i další práci, cvičím..ale mám stále masku na obličeji..že je vše ok přitom s připadám jako pod nějakým poklopem, nevím jak to říct,,,těším se celý den že půjdu spát a zaspím to.Nevím jak to změnit už nevím co dělat více...strašně mě unavuje ta nasazená tvář, když bych nejraději brečela ( ale ani to nejde) jsem jako nějaký robot.Na ni se netěším a snažím se moc se snažím, s dcerkou jsme dělali stromeček..dělám jak mě to baví jak se těším s ní, snažím se si vsugerovat nějaké těšení na něco a nejde to.....já už nevím opravdu co dělat. Ty léky prý jsou dobré..vím že nejsou samospasitelné ale proč poprvé to zabralo a ted nic ani další léky ne...já nevím jak víc se snažit.
Dědek, 20.12.2010 16:35:04, IP: ***.***.209.252, #119665
skus si léčit chlamydie pneu. a budeš mít chuť do života , ale bude to dlouho trvat
BGbHeszJZRCiomHiR, 19.8.2011 0:52:52, IP: ***.***.134.24, #144702
Just cause it's simple doesn't mean it's not super hlefpul.
coUKgAwHWkTk, 19.8.2011 19:16:52, IP: ***.***.101.4, #144998
Not bad at all fleals and gallas. Thanks.
pMqTPArulRBTY, 26.7.2012 0:17:56, IP: ***.***.190.40, #166142
Your's is the intelligent appracoh to this issue.
KBwzzlfsNrGO, 26.7.2012 2:06:04, IP: ***.***.232.12, #166174
Filip / pro major:Hele trochu se skidnli za prved si trape1k za druhy takhle evu nezbaledš a za třeted nejsi vůbec vtipnej a určitě nejsem jedinej koho tady s prominutedm s š jestli ti Eva nějak vaded tak sem nelez. Dedk za pochopened
LvlvJRTf, 28.7.2012 4:53:33, IP: ***.***.232.12, #166511
Wow, that's a really clever way of thnkniig about it!
Přidat příspěvek k tématu Opravdu na mě AD nezabírá?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:30
1 250 reakcí

sarkoidoza

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT What is your situation? *Need 100% financing *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans... (zkráceno)

Anonym
dnes2:37
1 558 reakcí

dráždivý tračník

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Hugh
včera23:40
385 reakcí

MINERVA

Contact cyberhackpros@gmail.com if you suspect your spouse cheating on you and acting suspicious they helped me in hacking my husbands phone and all... (zkráceno)

suzan
včera22:25
173 reakcí

Patní ostruha

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera20:40
404 reakcí

Guillen-Barré syndrom

Hanko S, taky se mi stalo, že jsem byl anonymisován... nejsi sama. Únavnost jsem pociťoval asi tak půl roku po svém "znovuvzkříšení. Pak už ne.... (zkráceno)

Vratislav
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení