Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Opravdu na mě AD nezabírá?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Petuna, 20.12.2010 8:21:43, IP: ***.***.213.14, #119587
Hezký den,

již jsem zde psala ale vím, že je to dávněji tak si dovolím si shrnout.
Před asi 1,5 rokem jsem se začala léčit s depresí...měla jsem apoparox asi 3 měsíce ale cítila jsem se brzo dobře a přestala ho používat:dumbom: To bylo na podzim minulého roku. Cítila jsem se opravdu dobře, plná energie pak ho zapomínala brát až přestala úplně. Takto to vydrželo 3 měsíce.Ovšem v lednu tohoto roku opět přišly stavy naprosté nespavosti, třes, bušení srdce, atd. atd. Byl mi znovu nasazen apo parox..který předtím zabíral. Po třech měsících žádný účinek. Tak mi byl nasazen v květnu venlafaxin a na spaní miabene. Jediný rozdíl cítím v tom že spím a přes den se tolik netřesu ale mám stavy úzkosti..nebo nevím jak to říct, naprostý nezájem, únava cítím stále a jako by se to zhoršovalo. Mám hrozný strach o děti...slyším nemoci..myslím na to:grater:, mám problémy chodit v práci na oběd.., včera do obchodu..rychle jsem nakoupila několik dárků a utíkala pryč, nezájem o sebe, o knížky které jsem vždy milovala. Snažím se nenudím se, vzala jsem si i další práci, cvičím..ale mám stále masku na obličeji..že je vše ok přitom s připadám jako pod nějakým poklopem, nevím jak to říct,,,těším se celý den že půjdu spát a zaspím to.Nevím jak to změnit už nevím co dělat více...strašně mě unavuje ta nasazená tvář, když bych nejraději brečela ( ale ani to nejde) jsem jako nějaký robot.Na ni se netěším a snažím se moc se snažím, s dcerkou jsme dělali stromeček..dělám jak mě to baví jak se těším s ní, snažím se si vsugerovat nějaké těšení na něco a nejde to.....já už nevím opravdu co dělat. Ty léky prý jsou dobré..vím že nejsou samospasitelné ale proč poprvé to zabralo a ted nic ani další léky ne...já nevím jak víc se snažit.
Dědek, 20.12.2010 16:35:04, IP: ***.***.209.252, #119665
skus si léčit chlamydie pneu. a budeš mít chuť do života , ale bude to dlouho trvat
BGbHeszJZRCiomHiR, 19.08.2011 0:52:52, IP: ***.***.134.24, #144702
Just cause it's simple doesn't mean it's not super hlefpul.
coUKgAwHWkTk, 19.08.2011 19:16:52, IP: ***.***.101.4, #144998
Not bad at all fleals and gallas. Thanks.
pMqTPArulRBTY, 26.07.2012 0:17:56, IP: ***.***.190.40, #166142
Your's is the intelligent appracoh to this issue.
KBwzzlfsNrGO, 26.07.2012 2:06:04, IP: ***.***.232.12, #166174
Filip / pro major:Hele trochu se skidnli za prved si trape1k za druhy takhle evu nezbaledš a za třeted nejsi vůbec vtipnej a určitě nejsem jedinej koho tady s prominutedm s š jestli ti Eva nějak vaded tak sem nelez. Dedk za pochopened
LvlvJRTf, 28.07.2012 4:53:33, IP: ***.***.232.12, #166511
Wow, that's a really clever way of thnkniig about it!
Přidat příspěvek k tématu Opravdu na mě AD nezabírá?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.