Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Diskuse - Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby

Staněk, 3.3.2019 22:03:30, IP: ***.***.33.38, #230970
Čtu tady ty příspěvky a jedno nechápu. Co má PP společného s krční páteří? Je sice fakt že mám trpím oběma problémy, občas se to trochu prolíná, ale pořád je páteř - páteř a hlava - hlava. Vysvětlete mi to někdo prosím. Třeba když se pro něco ohnu a zatočí se mi hlava - to přece nemůže být PP když je to vyvoláno fyzicky ne?
Anonym, 4.3.2019 9:01:53, IP: ***.***.242.240, #230972
no comment
Anonym, 15.3.2019 15:49:30, IP: ***.***.23.154, #231076
Chtěla bych se zeptat je tady někdo kdo tu pp porazil???? Já jsem teď chvilku v této situaci a chci to řešit a hlavně vyřešit díky
yal, 24.3.2019 12:23:43, IP: ***.***.113.143, #231143
Staněk: Já nevím, ale třeba můj názor je ten, že hlavní příčina je v té páteři, resp. svalech a pak z toho začne haprovat psychika. Já mám také ty příznaky co většina tady, ale nepřichází to samo od sebe. U mě je to jednoznačně reakce na stres, stáhnu se mi svaly a pak už to jede....nabalují se na sebe problémy a je ze mě lazar.
Míla, 24.3.2019 12:40:36, IP: ***.***.46.210, #231145
Ahoj,Měla jsem uzkostnou poruchu,panickou, fobie a depky. Je dobré se nechat vyšetřit od rakoviny po všechny zdravotní nesrovnalosti řešit.U mě to nastalo rak.bujením, které bylo v tu dobu neprokazatelné. Měla jsem potíže uplne cely organizmus kolaboval. Stale se mi snazili namluvit ze psychika. Ono to je ale proc. Muze za tim byt i ta borelioza ale tu mam uz 20 let neaktivni. Spíše se dívejte na kolisajici hladiny hormonu a stresu. Zbavujte se strachu aby se vse srovnavalo. Urcite skuste bylinne extrakty v kapkach. Leky jsem nikdy moc antidepresiva nemohla silela jsem z nich. Nekdo je uziva bez problemu me nesedely a nesedely byla jsem zoufala. Mozek se ucit preucovat a zapominat vsechny ataky.Nesnazit se leknout. Pokud je to do rozumne miry, tak se snazit s tim bojovat takhle. Skuste se podivat na videjka jak se zbavit atak a uzkosti. Nekdy to chce delsi dobu. Ono to telicko nam vraci to jak jsme jej dlouho stresovali.Vrati nam to v atakach a staci i nervozita aby se vse spustilo. Ja vymezovala negace ze zivota a veskere veci co me delaly zle jsem si oduvodnovala. Proste jsem zacala pracovat na uvolnovani a verit si. Verit ze to co bylo vcera dnes nebude a hotovo. Je to dlouha cesta ale nekdy se to zarazi a prestane to. Skuste psychologa, ktery vam pomuze naucit zastavovat uzkosti paniky a stres umet zvladnout. Ja jsem si pomahala sama a to jsem uz malem zblbla ze vseho. Nekolik let jsem mela klid. A pokud se neco dalsi roky stane a znova nebojete se toho. Ono to prestane a zvladnete to. Musite se naucit se zaprit. Ale oprvadu hlavni je veškeré zdravotni potize resit a zharmonizovat ty rozkolisane hladiny. Aby jste citili v tele klid a mohli si rici ano, dneska se citim opravdu klidna. Pomohlo mi to. Samozrejme doplnit stravu a pohyb venku.Byt s lidmi kterymi je dobre co cojz kazdy nema moznosti jako ja.Byla jsem velmi sama. Stále tu někdo píše borelioza, chlamidie apod. Ale dál k tomu tady nenapíše nikdo nic. Napište.
Míla, 24.3.2019 12:48:14, IP: ***.***.46.210, #231146
První je psychika a ta nám narušuje zdraví. Je důležité být v pořádku aby i tělo bylo v pořádku. Samozřejmě pokud se někdo stresuje zdravím nemůže se říci, že jsem v pohodě a psychika se tak stejně naruší. Musíte někde brzdit.Zastavit ten kolotoč. Záda cvičit a dodávat minerály a vitamíny i pohyb. Někdo si ani neuvědomuje, že na něj působí stres a začnou bolet záda. Ale je to zase počátek vyčerpání zatížení v obou směrech.
anonym, 24.3.2019 17:30:50, IP: ***.***.242.249, #231149
Míla: piš pohádky pro děti a né do diskusí, nemáš o tom vůbec přehled !
Lucasice, 7.9.2019 8:30:12, IP: ***.***.126.100, #232404
Kdysi mi přesně na tyto problémy známá doporučila cvičení, kloubní výživu a mast od bolesti. Chodila jsem i na rehabilitace, kde mi ukazovali speciální cviky.
Hypochondr, 11.11.2019 15:56:46, IP: ***.***.94.113, #232853
Zdravím,docela by mne zajímalo jestli někdo z diskutujících měl nejaký úraz páteře,třeba autonehodu s nárazem ze zadu.
        Předchozí   1 .. 14151617      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha...Bolest krční páteře a mdloby
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes11:38
180 reakcí

Přírodní kosmertika

já teda používám hlavně přípravky na vlasy a výsledek je super

alča
dnes10:45
140 reakcí

zdravé vlasy

A to já mám dobrou zkušenost s prodloužením vlasů přímo na pobočce vlasy-k-prodlouzeni.

dadka
včera20:59
204 reakcí

Patní ostruha

Pisem diplomovu pracu na temu liecba patovych ostroch. Bol by tu niekto kto by vedel a chcel sa podelit o svoje zazitky z liecby? mentalita zavinac... (zkráceno)

alojzbakula
včera10:34
658 reakcí

operace krční páteře

Již jste našla řešení a původ bolesti? Zvyklo si tělo již na zátěž a nový stav? Jak se cítite a co vše vám operovali? Těším se na odpověď,

Ondiska .-> Iva
19.11.21:21
21 reakcí

Eshop s hračkami

Nn, na netu kupuju. A proč? Je to prostě pohodlnější. A proč? Je to prostě pohodlnější a nikdo na mě netlačí, najdu si recenze, knihu si promyslím a... (zkráceno)

Radka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.