Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarda, 27.05.2019 23:06:51, IP: ***.***.32.2, #231619
Lidí bude to rok co mě chytla panická porucha stav a intenzita byla strašná hrůzou strašná neměl sem žádné mišlenky nic jen prostě bušení srdce navali horká do břicha špatně semi dýchalo pocení stuhlost končetín můžu lidí říct opravdu sem měl strach o život skončil sem v nemocnicí kde sem prošel dost velkým višetrením snad na vše od srdce plyc až po kompletní sono břicha prostě nic a mě bylo na umření lidí co to máte držte se vím co to je nepřeji nikemu jinak beru citalopram 20mg neurol 0,5 když už je nejhůř a cítím že bych se složil tak to vemu jinak drží mě to už celi rok mě každý den ale vnímám to deně všem přeji hodně sílí a brzké uzdravení z pozdravem Jarda
M, 05.06.2019 18:08:12, IP: ***.***.65.6, #231685
Ahoj, dva roky jsem léčila písničkou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
M, 05.06.2019 18:08:57, IP: ***.***.65.6, #231686
Ahoj, dva roky jsem léčila písničkou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
M, 05.06.2019 18:09:47, IP: ***.***.65.6, #231687
Ahoj, dva roky jsem léčila panickou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
M, 05.06.2019 18:10:17, IP: ***.***.65.6, #231688
Ahoj, dva roky jsem léčila panickou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
M, 05.06.2019 18:10:49, IP: ***.***.65.6, #231689
Ahoj, dva roky jsem léčila panickou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
M, 05.06.2019 18:12:18, IP: ***.***.65.6, #231690
Ahoj, dva roky jsem léčila panickou poruchu. Vyzkoušela jsem množství AD + oxazepam, v nouzi nejvetsi xanax. Dnes neberu pravidelně nic, příšerne ataky ustaly... Ale něco se zas se mnou deje, v práci velký stres a cele dny mám takové rekneme nervy v těle spojené s nevolnosti, pocením a cejtim se strašně vycerpane a bezmocne. Nemám už takové ataky jako dříve, spíše dlouhotrvající nervy. Ale jindy jsem v pohode. Momentálně lezim s bolestivým zánětem zubu a jsem z toho na dne. Mám často strach o své zdraví a život. Muže mi někdo pomoct, říct, co dělat?
anonym, 05.06.2019 19:19:53, IP: ***.***.242.253, #231691
Je to chlamydie, antibiotika, lichořeřišnici a pod.
Sajmon, 03.07.2019 18:52:25, IP: ***.***.103.200, #231951
Ahoj.bojují s pp cca 15 let.samotne léky nic nespraví. Doporučuji navštívit stránky ilovepanicattacks.com.je to v aj ale.porucha je tam rozebrána do nejmenších detailu.
Sajmon, 03.07.2019 18:53:13, IP: ***.***.103.200, #231952
Ahoj.bojují s pp cca 15 let.samotne léky nic nespraví. Doporučuji navštívit stránky ilovepanicattacks.com.je to v aj ale.porucha je tam rozebrána do nejmenších detailu.
anonym, 03.07.2019 18:58:23, IP: ***.***.242.253, #231953
Děláš si kozy ? :-D
Marie, 23.04.2020 17:41:55, IP: ***.***.58.237, #233827
Měla jsem nesnesitelné pan. poruchy, citalopram ani xanax nepomáhály tolik, co mi ale opravdu ulevilo je meladol ( https://growmart.cz/zbozi/meladol-poruchy-spanku/?ref=2056&campaign=porucha-spanku ), vyzkoušejte a uvidíte sami. Hodně zdraví a pevnou psychiku všem
riky, 31.01.2021 17:14:09, IP: ***.***.237.203, #235091
Dobrý den,už cca 10 let se léčím s pp a nemužu se z toho dostat.začal jsem u psychiatra který mi předepsal postupně tyto léky : neruol,esoprex,arketis,questax,lyrica,sertralin xanax sr,trittico.Toto vše jsem vyzkoušel až kombinace ráno sertralin 50mg+xanaxsr 0,5mg večer xanax sr 0,5mg+0,25mg trittico mi pomhlo se trochu vrátit do života a nějak fungovat beru to v této kombinaci asi už 7 let zkoušel jsem postupně pomalu vysazovat xanax sr ale bez uspěchu.psychiatr mi navýšil dávku sertralinu na 75mg ale to jsem už nesnášel byl jsem po něm hodně nabuzený,podrážděný,neklidný tak jsem se vrátil na puvodní dávku.Nyní cca poslední rok už občas pocituji zase ty stavy jako na začátku xanax sr navyšovat nechci tak nevím co dál.Přemýšlel jsem nad hospitalizací kde by mi upravili léčbu jen na AD bez benzáku psychiatr mi řekl že to nikde dělat nebudou jen prý seberou vše a detox.Chápu že se s tím musím asi léčit protože to máme v rodinné anamnéze ale nevím jak dál nikdo moc nepradí.Děkuji moc za nějakou podobnou zkušenost jak se znova alespon trochu dostat zpět do života a fungovat s pozdravem Riky
Anonym, 10.02.2021 13:03:13, IP: ***.***.100.231, #235148
je to hrozny stav,vzdycky mam po ruce rivotril kapky. beru ho uz tak dlouho,treba jen 2 kapky,ze jsem zavisla. zacalo mi to po smrti male dcerky,pak jsem se z toho dostala protoze jsem jeste chtela miminko.podarilo se a dnes uz je mu 22let. a ja od jeho asi 3 let bojuji a jen bojuji..cely zivot. beru asentru a ted mi muj pan doktor pridal paroxetin. a tak nema nekdo nejakou zkusenost? dekuji
        Předchozí   1 .. 728729730731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.