Diskuse - Panická porucha

Anonym, 13.1.2015 18:55:46, IP: ***.***.252.254, #190689
!!!
Jenda, 25.2.2015 18:38:55, IP: ***.***.4.70, #191328
Zdravím taky trpím touto poruchou asi půl roku. Začalo to tím že mi byla diagnostikována borelioza, kterou jsem ve finále vůbec neměl od té doby to začalo brnění rukou, nohou zesláblost, zrychlený tep. Tak jsem začal lítat po doktorech odběry krve moč, ekg, sono jater a břicha vše bylo ale v pořádku, no tak jsem pořád nějak trpěl někdy to bylo horší někdy lepší, když se člověk rozptýlý tak na to nemyslí a bylo to docela v pohodě. Včera jsem jel z práce a asi kilometr před barákem jsem skoro omdlel začali mě brnět ruce nohy, jazyk ruce jsem měl tak zakřečovaný že jsem ani nemoh vymačkat 155. Domů jsem se nějak doplazil no asi na mě byl hroznej pohled, no ale po asi 10 min. to přešlo trošku jsem se uklidnil tak jsem se doplácal k obvodnímu ten mi napsal doporučení na neurologii a už se jelo.Tam jsem v nervech čekal asi hodinu, po hodině jsem vlez do ordinace paní doktorka se na mě jen tak pousmála a říká no jo dneska nejste první to máte z nervů a ten kolaps z dneška byl způsobenej rychlým dýcháním, tak se mi tak ulevilo že to není nic vážnýho třeba poškozenej mozek nebo srdce z toho jsem měl noční můry to jsem se budil propocenej vystresovanej, dostal jsem 2 balení MAGNOSLOVU,že by mě to mělo po nějaký době povolit chtěla mi napsat i nějaké antidepresiva ale to já nechci to kdyby bylo uplně nejhůř, celou dobu jsem nevěděl co mi je teď jsem dostal odpověď.Pořád si mám omílat nic to není nejde o život jsou to jen nervy, a kdyby mě zase chytal nějaký takovýhle záchvat zhluboka dýchat do pytlíku tak doufám že to zabere. Všem přeji hodně štěstí a zdaru
Karin, 26.2.2015 17:18:26, IP: ***.***.129.250, #191366
Krásný den všem! V roce 2000 jsem měla první záchvat paniky, ale tenkrát jsem nevěděla, o co se jedná. Křeče, záchranka, stavy na omdlení, to byl jen začátek...První rok těžké stavy a celkem 6 let točení se v bludném kruhu. Nechtěla jsem se smířit s tím, že takhle už bude vypadat můj život. Začala jsem hledat odpovědi, učit se a i když to byla hodně dlouhá cesta, jsem vděčná za všechno, co jsem se naučila. Víc najdete na mém webu : www.karinberkovcova.cz
EB1804, 4.3.2015 10:32:11, IP: ***.***.236.106, #191487
Ahojte, beriem Serlift uz 3 mesiace, naposledy mi zvysil davku na 75 mg. Stavy ako tocenie hlavy, busenie srdca, tlak na hrudniku uz nemavam. Ale mam hrozny strach, ze mi preskoci, ze sa zblaznim. Mali ste to uz niekto? Ja mam tieto stavy az teraz ako som zacala brat AD. Dakujem, E.
Iveta, 9.4.2015 12:47:10, IP: ***.***.117.52, #192343
Ahojte lidicky chtela jsem se zeptat ma nekdo skusenosti s Paroxetin pharma 20mg .. za jak dlouho je ucinek ...dekuji za odpovet...
        Předchozí   1 .. 742743744745      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:47
78 reakcí

roztroušená skleroza

Tak jak teda RS vylečit?

Siims
dnes15:39
1 029 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Zajděte si nechat, změřit objednat brýle ke Karlíkovi, ale nakonec se rozhodněte, že ne No a tak budete mít všechny parametry ok naměřené a pak si... (zkráceno)

Levné a dobře změřené brýle
dnes15:26
57 reakcí

Problémy s vyprazdňováním a plynatostí

Proč na rovinu nenapíšeš, že jde o prodej produktů OKG?

Hanka
dnes15:14
56 reakcí

opakující se angina

Trápí mě opakované angíny od dětství opravdu je lék wobenzym tak dobrý? jsou výsledky dlouhodobé ? a jak dlouho bych měl lék uživat?děkuji.

Anonym
včera22:35
3 211 reakcí

Kartářky

https://m.facebook.com/profile.php?id=455023911341523 pani koppova jiz nežije

fgggk
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení