Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Panická porucha

Anonym, 30.12.2015 15:59:32, IP: ***.***.242.248, #198146
šmejde : kolik ti doktoři platí, chlamydie se nikde neléčí a na začátku všech potíží jsou mikroparaziti.
MISS, 30.12.2015 16:32:23, IP: ***.***.110.56, #198147
Na panickou poruchu doporučuji zkusit zpočátku RIVOTRIL. Následně řešit parazitární zátěže, protože ty jsou hlavní zátěží v organismu a příčinou všech chorob! Lidí, věřte mi!!!
Anonym, 30.12.2015 18:21:56, IP: ***.***.242.248, #198148
To je správné, AD minimálně !
        Předchozí   1 .. 745746747748      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes8:26
241 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Pozor !!! Ponuka pôžičky Som pán Rashid Abdulah súkromná pôžička veriteľom. dostávame všetky druhy úveru, dávame z úverov za nízke úrokové sadzby... (zkráceno)

Mr Rashide Abdulahi
dnes7:00
9 reakcí

Dendroterapeutická dieta

Mně byla dendroteraputická strava doporučena proti padání vlasů léčitelem Pavlicou, protože jsem ve svých 26 letech byl už skoro úplně plešatý. Moje... (zkráceno)

Nový 40
včera23:58
768 reakcí

sarkoidoza

Úvěr / Credit Support, Komu se to týká, jsme nabídka úvěr za přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 3.23% pro jednotlivé úvěry, zatímco 4.32%... (zkráceno)

Rick Service
včera22:29
578 reakcí

KOLONOSKOPIE

Já jsem podstoupila kolonku 26-1-2016 v Jihlavě, nechala jsem si dát injekci - jen proti bolesti, ne oblbovačku, nic jsem necítila a opravdu během 15... (zkráceno)

Mirka
včera21:38
24 reakcí

Černé chloupky

Já mohu doporučt Petra Clinic a paní doktorku Řehořkovou, díky jejich laseru jsem se zbavila černých chloupků na břiše, co mi vyrašily v těhotenství.... (zkráceno)

Darina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení