Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Panická porucha

Anonym, 9.12.2016 7:51:42, IP: ***.***.242.250, #203382
nevím na co ještě čekáš ? je to chlamydie, toxiny, léčit se musíš sám :-)
znenda, 13.12.2016 22:21:15, IP: ***.***.220.25, #203476
take mam paniku ...uz dlouho asi 10 let ...brala jsem leky nic moc ...umrel manzel pak otec pak ja rakovina ze vseho ...pozor ...prestala jsem premzslet a davala jsem se do kupy ...rakovina pet let ok ...ted ale prisly tlaky do hlavy 51 let mi je ,,,cvicim chodim na rehabka nic moc ...marodim uz dlouho ...mam z toho id ...jedinz co zabira je prirodni silny antioxidant kyani dva roky na trhu ....sada ...nechci brat chemii.vysledky vsechny ok jinak ...tak cvicim jogu dychani a kyani ...a kdyz mi je divne jdu si lehnout
Anonym, 14.12.2016 4:27:07, IP: ***.***.242.250, #203480
chlamydiová rodina, kam se to řítíme ?
lidka, 16.12.2016 19:23:34, IP: ***.***.109.22, #203533
Tva ubohost je fakt neskutecna. Jdi uz s tema chlamydiema do pr...., my tady mame skutecny problemy a nejsme zvedavy cist tvoje ubohy slinty.
Anonym, 16.12.2016 22:47:22, IP: ***.***.242.250, #203537
PP je kravina, ty máš problém v hlavě :-)
lidka, 17.12.2016 18:09:45, IP: ***.***.109.22, #203553
V hlave mas problem akoraz tak ty. Mel by ses s tim jit nekam lecit, tohle co delas neni normalni. Zrejme mas nejaky vtiravy myslenky o chlamydiich a to se leci na psychine, tak si s tim dojdi nebo dopadnes spatne. Vsimla jsem si, ze s tim pod ruznyma prezdivkama otravujes skoro na vsech forech. Ses fakt nemocnej chudak. Je mi te lito. Radim ti, zacni se co nejdrive lecit.
Anonym, 17.12.2016 18:17:54, IP: ***.***.242.250, #203554
chadí el mousaví : Ach jo,mužete se cpát hořčíkem,b vitamínem kořenem mandragory jak chcete,nepomuže nic z toho,možná po letech získáte pocit že je to lepší ale zdání klame.Tetanie je jeden z největších omylů mediciny,totální.Tetanie je způsobena toxiny v těle,většinou těžký toxin působí na nervový systém nebo jsou zcela ztuhlé a ucpané lymfatické cesty.Toxin vzniká z virů v těle,tyto viry přežívají uvnitř bunky,proto Vám na testech krve nic moc nezistí,maximálně meně železa.Pozor tyto viry jako chlamydie pneumonie se provtávají do bunky a tam žijí a odebírají energii samotné bunce,žadná antibiotika se na ně nedostanou,jen při množení to jsou v krvi.Cyklus množení je cca jednou za 2-3týdny,možná máte lehce zvýšenou nebo pravě periodicky se opakující se teploty.Když vir umře praskne a do těla pouští těžký toxin,z toho po letech vznikají různé záněty v těle a po napadení dna cca 15-25 let bez lečby rakovina.Jedná se dlouhodobou pomalou infekci zabijáka,mladé ženy si mohou povšimnout že mají jako něco jako starou plet,trachomy v očích,zanět na mandlích atdLečba-přestat okamžitě jíst cukry,jinak si je množíte,krmíte a pěstujete další kolonie co budou provrtávat další bunky.Masaž lymfatických cest a rozhýbaní odvodu odpadů a toxinu z těla,pocení.Opalovaní na posílení buněčné stěny pomocí vitamínu D.Dlouhodobě začít ničit viry v těle antivirotiky,1-1,5roku,je třeba dlouhodobě aby se znovu nepomnožili.Specielně nemocní rodiče mají děti s exemy,alergiemy a astmaty,crohnova choroba atd jelikož dětí mají ty potvory v těle od početí,je třeba je lečit do doby než vyrostou,dokud se tvoří tkaň.Pozor při lečbě Vám bude ještě hůř jelikož bude víc mrtvých virů a víc toxinů v těle ale to musíte vydržet jiná cesta není,jedině předčasná smrt ve středním věku třeba na intoxikaci,vysoký tlak a infarkt,nebo cukrovku,ledviny,rakovina atd vše drtivá většina těchto nemocí je z nitrobuněčné infekce zejména chlamydií.
honza, 27.12.2016 13:20:17, IP: ***.***.109.22, #203692
Anonym-Mam udelany veskery testy jak na chlamydie tak na boreliozu. Jsem po teto strance uplne cistej. Takze lidka ma pravdu. Dle me je to od zaneseni tela hlinikem a jinymi kovy, z jidla, ze vzduchu, z ockovani atd. Za ty leta se to v tele usadi. Chce to poradnou dlouhodobou detoxikaci od hliniku a ostatnich kovu v tele.
Anonym, 27.12.2016 14:51:53, IP: ***.***.242.250, #203694
vaše názory mě nezajímají, píšu to pro lidi kteří se podle toho budou léčit a není to jenom moje zkušenost !
honza, 28.12.2016 12:09:49, IP: ***.***.109.22, #203706
Jak jsem pochopil na jinych forech, tak tam lidi vubec nezajimas ty. Nesnasi te a ty dokazes byt tak vlezlej, ze tam furt lezes otravovat. Nikoho tam nezajimas, ale furt tam lezes a vnucujes se.Ubozaku.Zarid si vlastni forum a nevotravuj. A vubec, s takovou nulou jako ses ty se nema cenu zabyvat ani ti odepisovat, je to zbytecna ztrata myho casu. Takze čus, koncim.
Anonym, 28.12.2016 12:26:10, IP: ***.***.242.250, #203708
jsi jako většina pomýlený, zdravotnictví je humbuk :-)
Deniska, 30.12.2016 17:48:40, IP: ***.***.15.92, #203750
Dobri den cetla jsem vase diskuze a fakt me zaujali a chtela bych taky nakou radu taky se chci podelit o svuj přibeh pred 3 leti prišla name nemoc jako je strach z velkych mistnosti prostoru jit do spolecnosti jit mezi lidi a zacali me stavi tim ze semi toci hlava že otpadnu horko navali bušeni srdce cela jsem se rosklepala jako žulc,no proste hrozne stavi ale čiste stim ze jsemi toci hlava a ze otpadnu ,beru zolft 3 roky necele pulku tabletky muzu řict ze mi pomohli fakt ale nemužu řict že jsem stoho venku uplne to fakt ne!jeto zakerna nemoc a fakt mam pocit ze jeto stale silnejsi nes ja nevim jak stim bojovat mam u sebe tetu ktera ume bidli delsi dobu tak sni travim hodne casu tak ze nechodim sama ven mam strah ne porad ale jeto nekdy ve me nejdu sama nikam kdys to name prijde panikarim a vim ze to je spatne ale neumim to ovladat nevim si rady prosim o radu a skusenosti jinac jsem matka dvou deti 7a4 roky a v domacnosti funguji jak mam zvladam to ale jak se odbourat od strachu a pocitu ze ne otpadnu to fakt nevim chtela bych byt i samostatna ze ve vsem jako je virizovani donaseni ceru do skoli atd manzel pracuje tak ze nemuze mi moct poradyt nebo pomoci a vim ze mozek si musim napravit ja sama ale jak to se chci zeptat vas dekuji moc za radu .
lidka, 30.12.2016 18:56:36, IP: ***.***.109.22, #203751
Denisko, ja to mam uz rok, prasky a chemii na to nechci. Delam to tak, ze jdu s nekym ven i kdyz mam u toho ten hnusny pocit. Vyjdu ven, zacne se mi delat zle, tak si rikam, ze to je zase ono a ze to za chvili prejde a taky zacnu myslet na neco jinyho. A za 2 minutky je to pryc. Zkousim takhle chodit ven kazdy den na chvili a vzdycky to takhle preklenu. I kdyz vejdu do obchodu a zacne to, tak si to zacnu rikat a ono to zmizi. Uvidis ze az takhle pujdes treba podesátý tak ze to bude slabsi a slabsi. Ja mam k tomu jeste tu derealizaci a depersonalizaci- to je pocit neskutecneho okoli jako ve snu a pocit neskutecnosti sebe sama a to mam po cely dny. Je to hnusny a nemuzu se toho zbavit.
Monča, 1.1.2017 22:52:27, IP: ***.***.182.83, #203773
Ahoj holky teprve vcera jsem objevila dokument panikarky..... zhruba 3 mesice trpim obcastnyma stavama uzkosti obav strachu ze mi bude zle nechci byt ani sama doma..tezko rict co bylo spoustec ....cca pred 2 roky jsem po rychlem vstani rano z postele omdlela...byla jsem i v nemocnici protoze bylo podezreni na epilepsii...prptoze jsem se i pri tom pomocila...po vsech moznych vysetrenich ekg eeg ct hlavy....vse v poradku a bylo mi oznameno ze siam najit psychologa a ze mam nizky tlak a mam si to hlidat ...od te doby denno denne neresim nic jineho nez aby se to neopakovalo...porad se sleduju hlidam a bojim o sebe...resime ted bydleni a da se rict ze vse strasne resim planuju pomalu zivot z minuty na minutu...byla jsem takova vzdycky....ale az ted to propuklo v tyhle stavy o kterych jsem zjistila ze je to panicka uzkost.. pripadala jsem si marna...proc prave ja? Milujici pritel spolecna budoucnost...uz jsem nevedela co se sebou delat a bala se aby dalsi ten stav neprisel....resila jsem to pres psycholozku ale prislo mi ze neresi konkretne psychickou uzkost ale rodinu a neco co by to mohlo vyvolat....respektive vzdy jsme si popovidali ale tenhle konkretni problem to neresilo.....nechci to resit leky protoze ataky nejsou tak nezvladatelne....co ted uzivam asi 14 dni jsou bachovy esence namichane jednou pani z Brna....tak uvidime.....vsem krasny vecer a slunicko do zivota ??
        Předchozí   1 .. 748749750751      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:58
54 reakcí

Masáž prostaty-prevence rakoviny

Masáže prostaty mi pomohly zlepšit potenci a v noci už nemusím na záchod.

Starbuck
dnes12:47
10 reakcí

Domácí transplantace střevní mikroflóry

je to hazard :-)

Anonym
dnes10:43
43 reakcí

Zyprexa

nechápu proč to berete, když vám to dělá tak špatně. nikdo nepřibere z prášku, ale ze žrádla. prostě se to musí hlídat. syn bere zyprexaky už 2... (zkráceno)

cesar
včera14:26
138 reakcí

Patní ostruha

:-)

Anonym
včera13:19
4 699 reakcí

rakovina slinivky břišní

Ivana: Moc děkuji. Vy se taky držte, mimochodem slyšela jste o metodě NanoKnife? Některým vhodným pacientům ten zákrom provedou, ale je třeba se na... (zkráceno)

vena1986
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení