Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > "Panikářky 2 - pokračování..."

Diskuse - "Panikářky 2 - pokračování..."

Věrka, 07.09.2007 22:47:12, IP: ***.***.89.241, #15261
Applíku,ráda vidím,že jsi doma a v pořádku.Tady je vážně kure....ká zima.Promiň mi ten výraz,ale v úterý nám v Liberci padal déšť se sněhem.To je vážně hnus na tuto roční dobu.
Hezky se vyspinkej,ať tě manžel namasíruje a budeš zítra jistě opět v pořádku.Dobrou noc!!!! V.
Apple, 08.09.2007 11:19:41, IP: ***.***.97.3, #15277
Ahoj Věrko,
tady je opravdu zima, ale i tam se to začalo kazit a teď je tam max. 23 ST., COŽ je u moře aspoň pro mě málo a to je to na samém jihu Chorvatska. To počasí je všude nějaké poblázněné. Při cestě domu v rakouských Alpách padal v noci sníh s deštěm. Celá ta dovolená byla jjiná, zřejmě díky tý blbý PP :-(
JInak manžela už 10 let nemám :-) ale přítel masáž krční páteře ovládá, ale moc ho to neba:-) Dnes jsem vstala, hlava je lepší, ale sedí mi to na ramenou ... ty asi jako fyzioterapeutka víš jak to myslím :-) Hdím si plenu do mikrovlnky a budu nahřívat .. to je taková moje první pomoc. Mně se prostě vždycky napětí vrazí do zad :-) A jak se daří Tobě ? Přeju prima sobotu :-)
Apple, 08.09.2007 11:21:14, IP: ***.***.97.3, #15278
Všem přeju krásnou sobotu ... kde všichni jste ? Na jihu už neprší, vyjasňuje se, třeba se k nám blíží babí léto ... to by bylo prima ....:-) Tak zatím ahoj ... mávám :-)
Věrka, 08.09.2007 12:29:48, IP: ***.***.89.241, #15279
Ahoj!!!
Děkju moc za optání,mě se daří velmi dobře,aspoň zatím.Beru dle potřeby Atarax,ale PP mě přestala navštěvovat,spíš bývá trochu víc bervózní,ale to si jistě taky časem sedne.Máme za sebou týden plný změn.Já jsem byla po 9 týdnech opět v práci a malá Hanička začala chodit na 4h denně do školky.Celkem jsme to zvládli dobře.Malá trochu kvůli školce poplakává,ale tam je prý hodná a bez problémů.Já měla v práci pohodu.Jsem na pracovišti sama a za vše si sama zodpovídám,což mi dost vyhovuje.Jen jsem tam měla zimu,tak jsem přitápěla pomocí teplometů,dovezla tam pacientům deky....ale jinak vše v pohodě.Už se nebojím,že bych to nezvládla.
Jo,a na ta ramena to děláš dobře-suché teplo,rozhodně ne horkou koupel.To dělají lidé s oblibou a pak se jim to celé zhorší.Můžeš zkusit i nějaká analgetika,ale ty máš něco doma jistě v zásobě.Výborně by ti pomohla měkká technika.Můžeš si to zkusit udělat i sama.Chytni si levou rukou lehce pravý trapéz a chvíli drž,to samé pak udělej na druhé straně.Zópakuj to několikrát a mezitím si aplikuj to teplo a zabal se do Larisy.Večer mi schválně napiš,zda ti to aspoň maličko pomohlo.
Přeju krásnou sobotu.Věrka
daša, 08.09.2007 17:06:03, IP: ***.***.169.245, #15285
Ahoj holky ,tak jsem také přidala pár foteček do alba,ani mi to nedalo moc práce,tak třeba jukněte,jinak já jsem již bez léků a držím se celkem,i když to není takové jako dřív,ted momentálně mám hrozné bolesti zad,konkrétně krční a bederní páteře,Mirka mi poslala domů pár cviků,které poctivě cvičím,akorád mám zakázáno posilování...,dr. mi napsala uvolnování ultrazvukem,ale mně se potěch procedurách vždycky moc přihorší,záda mi tuhnou pořád a jsem na tom hůř i psychicky,Věrko ty si fyzioterapeut,myslíš ,že je to normální,že je mi hůř než líp?anebo si myslíš,že se mi roznáší po těle nějaký zánět?jsem moc ráda,že se tu mohu vypovídat,blíží se nám podzim a myslím,že i to počasí nám moc nedává,snad bude líp,mějte se moc krásně a přeji hlavně pohodu,pa
Majulka, 08.09.2007 17:24:26, IP: ***.***.142.118, #15286
Ahoj Applicku,taky dekuju za sms :-)hele holka skoda,ze nebydlis v Liberci,tak rada bych s tebou zasla na kafe:-)mame doma podobny tipy chlapa jsem si vsimla.My uz jsme z Pece doma a bylo to krasny.tak papa Majulka
Máša, 08.09.2007 17:25:19, IP: ***.***.46.118, #15287
Jari,z Vašeho příspěvku se dovídám o psychologovi,který Vám hodně pomohl.Už dlouho nějakého dobrého psychologa hledám.Můžu se zeptat na jméno?Děkuji a zdravím.M
Andrea, 08.09.2007 18:03:13, IP: ***.***.187.55, #15288
Ahoj holky a chlape,tak jsem se sem nemohla nějak dostat a o braní příspěvků ani nemluvím. Nechce se mi s ničím psát,když nevím,jestli si to přečtete. Včera jsme byli na sundávání sádry,tak jí máme dole,ale prcek mi tam sebou švihnul!!!! Tak to bylo veselý!
Jiřina, 08.09.2007 20:04:09, IP: ***.***.238.58, #15291
Ahoj bando,tak se na vás jdu podívat.Zatím jsem relativně vpořádku a cítím se úměrně svému stavu.Nemám ted moc času,akorat semtam projedu maili a zase frčím o kus dál.
MIRUŠ neboj nevyprdla jsem se na vás,každý den si říkám,že se musím ozvat a pak my do toho něco vleze a ani se nedostanu k PC.Takže vás všechny moc zdravím a přeji krásnou neděli.
Apple, 08.09.2007 20:10:43, IP: ***.***.14.147, #15293
Ahoj Věrko,
samomasírování :-) už zvládám ..... dokonce jsem mívala doby, kdy mi šla bolest do levé ruky a to jsem si dosáhla pod lopatku :-) jedna fyzioterapeutka mi jednou řekla, že je to se mnou těžký, protože jsem hypermobilní ... prostě moc ohebná a to prý pro tělo taky není dobře :-)
Jsem ráda, že jsi v poho, malinká si zvyká ve školce, ty pečuješ o pacoše, což značí, že máš svou práci ráda a navíc že i snášíš Atrax, mě jen to píšu naskakujou pupínky jak rumový pralinky ... nedělal mi dobře ....Tak ať ta pohoda vydrží už napořád :-)
Apple, 08.09.2007 20:14:15, IP: ***.***.14.147, #15294
Ještě, že jsi nám v tý Peci nezmrzla, byla by tě věčná škoda :-) .. jo chlapi jsou podobný, naše postavení ve firmě je taky podobný :-))) Ale já už kafe nepiju, takže jedině čaj a to se klidně někdy může stát, protože hodně cestuju po republice :-)
,Andrea, 08.09.2007 20:26:06, IP: ***.***.187.55, #15296
Ahoj holky,když vám to sem nepůjde vkládat,založila jsem 3! Mě to dnes zase nešlo!
Věrka, 08.09.2007 20:26:58, IP: ***.***.89.241, #15297
Ahoj dašo!
Těch příčin ,proč tě bolí záda může být více.Příčiny mohou být ve fyzickém,ale i psychickém přetížení.To vysazení AD v tom může klidně hrát roli.Je to totiž pro psychiku najednou zátěž.Víš,funguje to tak,že v mozku v čelním laloku je tzv.Limbický systém,což je centrum nálad.Pokud není člověk v psych. pohodě,tak toto centrum začne vysílat ke svalům varovné signály,tím se svaly dostávají do většího napětí.Začne se v nich vyplavovat kyselina mléčná a to vede k tomu,že cítíš bolest.
Jaká AD jsi brala a jak dlouho?Jak je máš dlouho vysazené?Jak se cítíš?
Nic si rozhodně nedělej z toho,že ti nedělá ultrazvuk dobře.To rozhodně nejsi jediná.Ta snášenlivost jednotlivých procedur je velice individuální.Já nikdy pacientům neříkám,že by měli něco vydržet... a tak...takové ty hloupé řeči.Kdyby byl na všechny stejný metr a na všechny fungovalo to samé,tak polovina zdravotníků by nebyla vůbec potřeba.
Teď o víkendu si zkus na bolavá místa aplikovat suché teplo-třeba nahřátý ručník žehličkou,zabal se do larisy a co nejvíc zkus odpočívat.Pokud nemáš nějaké výhrady k lékům tišícím bolesti,tak si něco vem,např. Ibalgin 400.V pondělí si raději dojdi opět k lékaři.Může ti napsat silnější léky na bolest nejlépe tak na 3 dny v kombinaci s tzv. myorelaxancii-léky k uvolnění svalové křeče.
Jako fyzioterapeut bych ultrazvuk vypustila,když ti nedělá dobře a zkusila bych dát na ztuhlá místa parafín a pak udělat lehoučce měkkou techniku a pokud i to by bylo nepříjemné,tak jen hlazení a míčkování.Může totiž být klidně citlivá i kůže na dotek.To se stává.Nenech si od lékaře nebo terapeuta namluvit,že nic nevydržíš.Záda umí skutečně hodně bolet.Dle východní medicíny se podél páteře nacházejí dráhy energie a pokud tě bolí záda ,tak je tok energie blokován a pacient se cítí velice unavený.A mohu potvrdit,že všichni mí pacienti skutečně jsou hodně uanvení,ale pokud se nám bolesti podaří eliminovat,začne se jim energie vracet.
Drž se,škoda,že nebydlíš v Liberci,to bych ti nabídla své služby.Určitě mi napiš,jak se cítíš!!!!! A hlavně se kvůli tomu nějak nepodhodnocuj,taková věc se může stát komukoliv.
Hezký večer!!!! V.
Věrka, 08.09.2007 20:30:00, IP: ***.***.89.241, #15298
Hm,hypermobillita je blbá.Mám ji taky....Krásný večer!!!!!V.
Věrka, 08.09.2007 21:34:57, IP: ***.***.89.241, #15301
Ahoj všichni,tak jsem konečně vložila do fotoalba pár fotek!!! pa pa a dobrou noc!!!
        Předchozí   1 .. 99100101102103104105      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky 2 - pokračování..."
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.