Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > "Panikářky 2 - pokračování..."

Diskuse - "Panikářky 2 - pokračování..."

Míša, 02.04.2008 15:56:56, IP: ***.***.83.60, #42981
Ahoj,precetla jsem si "tvuj serial"a neda mi nenapsat.Mam dceru s clovekem,co trpi stejnymi fobiemi,akorat si to porad nepriznava a vinu neustale stahuje k jinym lidem a celemu okoli.Mam ho rada, ale bohuzel jsem musela odejit v zajmu me dcery ktere byl tehdy prave jeden rok.V krizovych okamzicich na nas neustale kricel kvuli nicemu a kdyz jsem se snazila mluvit s nim,ci vzeprit nebo odejit,zacal nas fyzicky napadat.
Po navratu domu do CR(otec me dcery je Ital),jsem se zacala aktivne zajimat o reseni techto a podobnych problemu.Se mnou samotnou tato epizoda taky pekne zamavala.Zacala jsem se zajimat o KINEZIOLOGII a musim rict,ze kdyz ma clovek zajem a vuli neco resit ve svem zivote,muze se takovych problemu zbavit.Vetsina nasich problemu zdravotnich a stejne tak psychickych prameni z detstvi,z neresenych problemu v rodine,zazitku ktere mame v podvedomi, ale uz si na ne davno ani nevzpomeneme.
nikolas, 02.04.2008 21:26:10, IP: ***.***.230.83, #43025
zdravim ma problem travím nějakej čas u pc a dost mi bolell zadek po čtyř h.
Potym jsem měl no asi za tyden krev ve stolici nebo na papíru někdy ,a pali nepřijemny když sedim na tvrdym ale neni to žadna hruza co bych nevydržel trochu nafoukla jedna strana u konečniku jemně ale neboli když na to šahnu .
Misa, 05.04.2008 19:39:15, IP: ***.***.83.60, #43340
to budou nejspis hemeroidy,caste onemocneni ridicu z povolani.Co ja vim tak je nutna vyvazena zivotosprava- tzn.zadne zacpy,zelenina ovoce.Neco na podporu sliznice.Misto utirani po wc umyvat vlaznou vodou atd..Vice pohybu!Nekdy to prejde a po case se to zas muze objevit,nebo taky nemusi:o).
Renda, 05.04.2008 21:24:16, IP: ***.***.149.218, #43359
Teď zírám, teprve před týdnem jsme si pořídili internet. Jsem ráda, že v tom nejsem sama. Osm let se léčím na deprese, paniku a úzkostné stavy. Brala jsem leccos, teď jsem na esprital 45. Naivně jsem si myslela, že až si vyřeším své problémy, záchvaty pominou. Fakt není o co stát. Jenže jsem zjistila, že už je to asi napořád a bez antidepresiv prostě nejsem schopna normálně fungovat. Tak jsem ráda, že jsem našla lidi, kteří vědi o čem to je a můžu se o tom s někým bavít.
Kámoška, 02.06.2008 22:01:20, IP: ***.***.241.225, #51618
Ahoj, deniban beru již 6 let. Opravdu způsobuje nalévání prsů a zastavení mestruace. Tyhle věci mi nevadí, to jsem ráda. Ale šte mi, že jsem taky přibrala 10 kilo. Mám daleko větší chuť na jídlo a sladké. Zkoušela jsem náplasti na hubnutí, ale ty mi zase blokovaly účinek. Takže se musím smířit s tím, že už asi hubená nebudu, ale radši oplácaná, ale psychicky vpohodě.
jannika, 30.06.2008 9:58:44, IP: ***.***.49.155, #55249
U_žívám argofan už více než rok a už jsem přibrala 30 kg.
alena, 22.08.2008 8:30:48, IP: ***.***.11.112, #60848
Na hypermobilitu zkus mariánku nebo přivázat nohy k posteli.
Manynka, 01.10.2008 11:16:39, IP: ***.***.151.18, #63466
moc dekuji
Verča, 02.10.2008 10:31:20, IP: ***.***.36.71, #63594
Ahoj holky beru, Argofan(slabý 75, před rokem 150) rok a půl, zrovna jsem ve fázi vysazování.Je to velice pozvolné, zatím vynechávám jednu tabletu v týdnu, později to bude dvakrát v týdnu. Den po tom co si ho vačer nevemu, je mi dost divně, mám zrychlený tep a motá se mi hlava, ale psychicky jsem furt dobrá. Chci se těch AD jednou pro vždy zbavit...Tak vám všem přeju hodně štěstí ať už s AD nebo bez, kdyby jste měli dotaz, klidně se ptejte, občas sem juknu....Verča
PETRA, 05.10.2008 21:39:53, IP: ***.***.139.113, #63823
MOC VŠECHNY ZDRAVÍM,KDYSI JSEM TRPĚLA PANICKOU PORUCHOU JE TO TAK 5LET NAZPÁTEK,TY NEPŘÍJEMNÝ INFARKTOVÝ STAVY,LÍTALA JSEM PO DOKTORECH A VŠE BYLO V POŘÁDKU.ČAS OD ČASU SE MI TO VRÁTI ALE NÉ V TAKOVÉ MÍŘE JAKO VČERA.V NOCI JSEM VSTÁVALA K PRCKOVI,LEHNU SI ZAČALO MĚ BOLET A PÁLIT NA PRSOU JDE MI TO VŠUDE DO ZAD,NEMOHLA JSEM DÝCHAT NAJEDNOU ZIMNICE,TŘES A STRAŠNÝ STRACH ŽE MÁM INFARKT.PO PŮL HODINĚ MĚ TO PŘEŠLO.ALE DNESKA VEČER KOUKÁM NA TELEVIZI A ZASE MĚ ZAČALO PÁLIT U SRDCE NEMOHLA JSEM ZASE DÝCHAT,STUDENÝ RUCE,NOHY,STRACH A MOTÁNÍ CELÉHO TĚLA.MYSLÍTE SI ŽE TO MŮŽE BÝT ZASE PANIKA?MÁM PŘI TĚCH STAVECH STRACH ŽE UMÍRÁM.PŘED ROKEM A PŮL MĚ DĚLALY VŠECHNY TESTY A BYLO VŠECHNO OK.PORADTE MI PROSÍM NĚKDO MOC VÁM DĚKUJI A PŘEJU VŠEM ZDRAVÝ.PETRA
hana, 28.01.2009 0:28:25, IP: ***.***.62.205, #70831
Trittico beru asi tak rok mam snim dobre skušenosti hodně mi pomohlo měla jsem stejne problemi jako vi před tim jsem uživala neurol brala jsem ho asi tak 10let ale je dost navikovi adavky se zvišovali a tak mi už nezabyral od te doby co použivam Trittco jsem pořadku panika zmizela a dobře po nom spim ahoj
Věrka, 14.02.2009 23:15:59, IP: ***.***.190.3, #72019
Ahojky Andrejko vím jak se 3děti těžko rozdávají mám totiž 4 ale už jsou větší , babičky je moc nechtějí hlídat tak jsme taky pořád doma .Začala jsem provozovat hlídání dětí už kvůli těm maminkám co nemají děti kam dát , tak kdyby jsi potřebovala tak zavolej 731 286 173 ráda Ti je pohlídám za min. cenu už od 30kč za hod.Dohodnem se a něco vymyslíme.Jsem také Tišnovačka . Těším se na to jak si popovídáme zatím papaV.
Ahoj, 18.02.2009 15:44:58, IP: ***.***.132.21, #72185
trpím pp od svých 16ti let, dnes je mi 35, někdy byly stavy šílený, někdy se to dalo, tak asi jako všichni. Jsem třetí rok na RD, všechno bylo jakž takž v pořádku, ale poslední měsíc se mi začaly objevovat myšlenky na smrt, na to, že jednou všichni umřeme a nebude vůbec nic. Myslím už na to v podstatě pořád v průběhu dne a hrůzou se mi svírá žaludek a chci předtím utéct, ale není kam. Toto jsem nikdy neměla. Myslíte, že to může být součást pp? Máte s tím někdo zkušenost? Děkuji, Radka
jiřka, 24.03.2009 18:36:47, IP: ***.***.62.238, #74051
umírá mi manžel,dnes mi primář napsal Argofan,doufám že to zvládnu,je to otázka dní
jana, 30.06.2009 12:29:04, IP: ***.***.48.100, #77846
Já taky užívám Argofan a během 4 let jsem přibrala 40kg . Z 57 na 97 kg. V posledím půl roce jsem sice 7kg zhubla, ale měla jsem pocit, že tloustnu i z vody. Nijak víc než obvykle jsem nejedla. Je to dań za to, že se cítím daleko lépe než kdy jindy a dokonce jsem po 6 letech opět nastoupila do zaměstnání, i když jsem v částečném invalidním důchodu.Jana
        Předchozí   1 .. 101102103104105      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky 2 - pokračování..."
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.