Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

Ajka, 17.10.2007 16:18:52, IP: ***.***.152.103, #18367
Milá Markéto, ty se léčíš s PP ? Užíváš nějaká AD ? Většinou míváme průjmy- zácpy ještě spolu s dalšími potížemi jako vedlejší účinek AD na začátku léčby PP.
Ivanka, 18.10.2007 17:11:23, IP: ***.***.183.37, #18471
Ahoj Markétka,napíš koľko máš rokov,či máš deti,oprácie brucha a ako by si sa hodnotila povahovo-či si prekonala niekedy psychickú traumu,ktorá by Ťa dlhšie trápila ako by bolo normálne vzhľadom na udalosť,aj z minulosti.Ja som ako mladá prišla o maminku a keď som začala pracovať v nemocnici ťažko som znášala utrpenie ľudí a smrť(na anesteziol.-resuscitačnom odd.),potom som odišla na infekčné a tam sa mi začali problémy.Z ničoho nič(bez akejkoľvek zjavnej príčiny alebo vonajšieho podnetu)mi v jedno ráno žačali ukrutné kŕče a bolesti v črevách a nasledovali3-4 riedke ako voda stolice.Na tretie ráno ma to fakt už vyplašilo a to som už robila na ozaj kľudnom oddelení v porovnaní s ARO,takže psych.príčinu som ihneď vylúčila a začali sa vyšetrenia.Samozrejme všetky negat.Tak som si dakde(už neviem, je to veľa rokov)prečítala o dráždivom trávení a hrubom čreve a v nejakej staručkej literatúre som to našla,to,čo Ti nepovie žiaden gastroenterolog(to mi ver),lebo oni preferujú iné typy preparátov ale ja som v tej liter.našla,že veľmi vhodný je na dráživé trávenie a tračník(pokiaľ Ti nič naozaj nezistia)je jeden starý liek a volá sa AMITRYPTILIN.Je to,nezľakni sa, psychofarmakum ale mňa vtedy postavilo na nohy,užívala som 1/2tbl.večer a po pár dňoch bolo po hnačkách a utrpení.Pol roka som chodila po gastroenterologii,brala veľký hit francúzsky Dicetel a kadečo a hnačky veselo šli ďalej aj v noci!Ja som bola tak v koncoch,že som si povedala dám si toto,aj keď už neverím,čo mi môže pomôcť liek starý a za pár korún,keď mi nezabrali hitové preparáty.Ale nedám naň dopustiť a leták od neho nečítaj,nedala by si to do pusy,ale mne zachránil kvalitu života tento preparát a na dlhé roky som mala pokoj s hnačkami,celkovo trávenie sa mi upravilo.Po všetkych vyšetreniach,keď budú samozrejme negatívne,skús ho,určite Ti neublíži,môže v dávke 1/2 až 1 celá večer len pomôcť.Prajem TI zo srdca zdravie,všetko dobré Ivana
Ivanka, 18.10.2007 17:12:27, IP: ***.***.183.37, #18472
Ahoj Markétka,napíš koľko máš rokov,či máš deti,oprácie brucha a ako by si sa hodnotila povahovo-či si prekonala niekedy psychickú traumu,ktorá by Ťa dlhšie trápila ako by bolo normálne vzhľadom na udalosť,aj z minulosti.Ja som ako mladá prišla o maminku a keď som začala pracovať v nemocnici ťažko som znášala utrpenie ľudí a smrť(na anesteziol.-resuscitačnom odd.),potom som odišla na infekčné a tam sa mi začali problémy.Z ničoho nič(bez akejkoľvek zjavnej príčiny alebo vonajšieho podnetu)mi v jedno ráno žačali ukrutné kŕče a bolesti v črevách a nasledovali3-4 riedke ako voda stolice.Na tretie ráno ma to fakt už vyplašilo a to som už robila na ozaj kľudnom oddelení v porovnaní s ARO,takže psych.príčinu som ihneď vylúčila a začali sa vyšetrenia.Samozrejme všetky negat.Tak som si dakde(už neviem, je to veľa rokov)prečítala o dráždivom trávení a hrubom čreve a v nejakej staručkej literatúre som to našla,to,čo Ti nepovie žiaden gastroenterolog(to mi ver),lebo oni preferujú iné typy preparátov ale ja som v tej liter.našla,že veľmi vhodný je na dráživé trávenie a tračník(pokiaľ Ti nič naozaj nezistia)je jeden starý liek a volá sa AMITRYPTILIN.Je to,nezľakni sa, psychofarmakum ale mňa vtedy postavilo na nohy,užívala som 1/2tbl.večer a po pár dňoch bolo po hnačkách a utrpení.Pol roka som chodila po gastroenterologii,brala veľký hit francúzsky Dicetel a kadečo a hnačky veselo šli ďalej aj v noci!Ja som bola tak v koncoch,že som si povedala dám si toto,aj keď už neverím,čo mi môže pomôcť liek starý a za pár korún,keď mi nezabrali hitové preparáty.Ale nedám naň dopustiť a leták od neho nečítaj,nedala by si to do pusy,ale mne zachránil kvalitu života tento preparát a na dlhé roky som mala pokoj s hnačkami,celkovo trávenie sa mi upravilo.Po všetkych vyšetreniach,keď budú samozrejme negatívne,skús ho,určite Ti neublíži,môže v dávke 1/2 až 1 celá večer len pomôcť.Prajem TI zo srdca zdravie,všetko dobré Ivana
Teta Kateřina, 28.11.2007 18:56:33, IP: ***.***.3.150, #22872
Nevíte jestli se může k tomuto léku alkohol?
Maruška, 18.01.2008 12:33:13, IP: ***.***.27.90, #30281
Zdravím Vás již po třetí jsem absolvovala hyperventilační záchvat,který mi obvykle trvá hodinu a půl a upadám do bezvědomí.Tentokrát jsem to z části rozdýchala,ale stejně jsem jako zbitá.Poprvé mě to potkalo na dovolené před skoro dvěma roky a vůbec jsem nevěděla co mám dělat a hlavně co to je.Vždycky se zkroutím do neskutečných poloh a všechno mě hrozně svírá a dusí,přestávám i dýchat,jediný co vnímám je ta strašná bolest,od nehtů si až roztrhám dlaně jakou silou se mi svaly vzbouří.Nemůžu s tím dělat vůbec nic,je strašný jak dlouho ta bolest trvá,musí mi vždycky něco píchnout ,aby se mi svaly uvolnili a přestalo mě to ničit,jsem pak pár dní úplně vyřízená.Mám rok a půl malou holčičku a hlavně mám strach,kdyby to na mě přišlo,že to nezvládnu.Nejsem schopná si ani zavolat pomoc.Jak to probíhá u vás a co proti tomu děláte?Mám pocit jako by to bylo moje poslední a honí se mi hlavou nesmysly.Poučena jsem byla,vím co mám dělat,ale bojím se už sama sebe.V létě jsem ten záchvat měla taky a to mi dělali CT hlavy,ale na nic nepřišli,no a tenposlední jsem měla předevčírem,jak se proti tomu bráníte?
pavla, 23.01.2008 20:33:08, IP: ***.***.217.2, #30979
Ahoj, jsem tu na stránkách čirou náhodou. Mám pro tebe něco - nechej si udělat testy na celiakii. Dělají se z krve, nebo taky gastrofibroskopii. Potřebovala by jsi bezlepkovou dietu, ale tu nenasazuj dříve než budeš mít udělané vyšetření. Podle toho co popisuješ bych to tak viděla Měla jsem stejné příznaky a po dlouhých měsících průjmu, křečí, které vedly ke stavům kdy už jsem nemohla nic sníst a váhovému úbytku mi zjistili celiakii. Jsem na dietě už 5 let. ahoj pavla
pavla, 23.01.2008 20:38:27, IP: ***.***.217.2, #30980
toto byl vzkaz pro Markétu na příspěvek z 17.10.07 pavla
vwhgyflz kjwouims, 14.02.2008 10:05:59, IP: ***.***.132.182, #35181
mjrgfwoda fxesg ritolf qyowixs pdnwrugv guylhe fwdlxvi
lvjzh xbsetlya, 15.02.2008 7:43:25, IP: ***.***.22.93, #35420
lmojhf ycbwit esduc jfoszitcq iajdy usldtkb zpbt
lnrumxgo khumlb, 16.02.2008 2:17:18, IP: ***.***.195.105, #35656
pwfshgk lczdam tlhgj eltjpfm bpymdlho tqbsli uolxremvp
Michael, 22.02.2008 15:38:25, IP: ***.***.11.19, #36591
Ahoj lidičky,ženy a slečny.Tak jsem v tom taky a můžu říct,že je to síla.Ze začátku jsem chodil k homeopatce,která mě vytáhla po záchvatu s akupunkturou.Jenže ataky byli až víc než moc,tak jsem začal brát AD a magneB6.Zhodil jsem 5-6kilo.Než přijde to hnusné mravenčení tak rychle začnu myslet na něco krásného,ikdyž se to bije s nejhozším.Mám už 2měs.nemocenskou a kéž bych už mohl do práce,doma to je síla.mezi lidi chodím sem tam podle toho jak mi je.Držte se lidičky :-)
Ellis, 26.02.2008 8:08:19, IP: ***.***.33.190, #37069
Apple,je na Tebe mailík,? moc mne Tvá story zaujala,snažím se praktivovat Tvůj návod a zabírá...ale spíš bych řekla že se na mě ty strachy i více navalily...asi to tak má být?!Ráda bych s Tebou pokecala jinak než přes abecedu...
Mirka, 26.02.2008 9:47:49, IP: ***.***.158.236, #37080
Ellis, Apple sem nechodí, musíš napsat na panikářky 8.
Ellis, 26.02.2008 10:15:31, IP: ***.***.33.190, #37090
Mirko, díky za info
Apple, 26.02.2008 13:01:25, IP: ***.***.99.147, #37133
Ahoj .... klidně kdykoliv piš na m_x@centrum.cz
        Předchozí   1 .. 161162163164165166167168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.