Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - "Panikářky"

Apple, 26.02.2008 13:03:32, IP: ***.***.99.147, #37135
Ahoj .. no alkohol by se neměl k žádným lékům, nevím jak dlouho CoX bereš, ale já v začátcích neměla na alkohol ani pomyšlení ..... teď už 2-3 deci vína snesu, tvrdé nepiju .. krásnej den :-)
Marilyn, 26.02.2008 16:48:50, IP: ***.***.45.227, #37180
Dobrý den, už pár týdnů mám dost podivné stavy, je mi na omldení, bez přítele nedojdu ani přes ulici, občas mám i zmatené stavy, lekám se a bývá mi špatně. Před 3 týdny mi zjistili chronickou gastritidu a tím se mi všechno rozjelo.
Zítra se chystám navštívit psychiatra, jelikož mi přítel za týden odjede pracovat 150 km daleko a já se bojím, že to nezvládnu. Nejdu sama ani na nákup a to jsem přitom dost sebevědomí člověk, který vyhledával lidskou pozornost, tedy do té doby, co jsem začala mít tyto úzkostné stavy. Bojím se mezi lidi, že když omdlím, budou se na mě dívat. Snažím se s tím bojovat bez tablet, ale když to občas na mě přijde, vezmu si Leaxaurin 1,5. Dříve se mi to stalo 1 x do měsíce, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, ale teď, když se mi to děje ob den, chci s tím zabojovat a potřebuji znát zkušenosti i ostatních. Je toho víc, co bych chtěla napsat, ale nebudu zahlcovat tuto stránku. Může mi někdo předat své zkušenosti?? Děkuji..
helmalu, 15.03.2008 17:36:40, IP: ***.***.147.239, #40222
Před 6 lety mne po 30-ti letém manželství vyměnil manžel za o 20 let mladí slečnu Máme 3 děti, nejmladšímu bylo v té době 12. Do dneška je mi z toho hrozně, mám deprese, hrozné sny, řešila jsem to alkoholem a cigaretami, pak jsem vážně onemocněla, nyní mám vnoučka, ale přesto je mi ze všeho moc smutno,proč zrovna já,myslela jsem si, že budeme stárnout spolu. Rodina byla pro mne vším, maminka mi zemřela, když jsem ji nejvíc potřebovala, bylo mi 15. Pořebuji se někomu svěřit se svým trápením, navštívila jsem 3x kinezioložku, ale asi to už nějak "vyprchalo". Budu vděčná za každé povzbuzení. Byla to ta největší rána pod pás.Díky Helča
Eva, 16.03.2008 17:29:18, IP: ***.***.153.9, #40318
Navštivte panikářky 8...tady už to spinká...
Deniska, 03.04.2008 21:09:14, IP: ***.***.162.6, #43160
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co byste mi doporučili na odstanění rudnutí obličeje-nos a tváře,čelo ne.Jedná se o stav,který mám venku hl. v létě,ale i když přijdu z venku do místnosti,v dopravnich prostredcích, v jakoukoliv roční dobu,z mrazu do tepla,a nyní na jaře když je tepleji tak tyto stavy nepociťuji tolik na vzduchu ale ve velké míře se to projeví když přijdu do místnosti.Toto rudnutí mám třeba po dobu 3hod. a postupně to odeznívá.Začínám cítit teplo v obličeji, pálení a cítím že začínám rudnout.zatím mi nepomohly žádná vysetreni,brani leku i injekci.předem děkuji za radu
Olga, 09.04.2008 16:05:31, IP: ***.***.171.18, #43777
Myslím že byste měla skoncovat s minulostí a začít dělat něco pro sebe s vé zdraví. Vím, že se to dobře říká, když se to člověka netýká, ale taky máte děti, které by Vás měly povzbuzovat. Jsou už dospělé tak to dokáží pochopit. Ale 6 let je už dost douhá doba abyste se od toho odprostila. Nevím jaký máte vztah ke sportu, ale začněte chodit na nějaké cvičení kam chodí samé ženy, kde přijdete do kontaktu s více lidma, do bazénu, sauny, nebo do posilovny, jezdit na kole, bruslit, lyžovat. Já hodně sportuju a deprese bych řešila sportem, ale ne alkoholem.Taky bych si určitě dala inzerát, kdybych chtěla nějakého chlapa. Na žádný bych neopovídala, ale dala bych si svůj, abych si mohla vybírat. Snažila bych se hezky oblékat a trochu vypadat, v žádném případě bych nestrkala peníze do mladých, abych si je pojistila proti samotě, ale hlavně do sebe, jela bych na dovolenou k moři a užívala si. Doma u lahve alkoholu si nikoho nenajdete. Zamyslete se nad sebou, podívejte se do zrcadla a do skříně a začněte !!!!!!!!
Život utíká moc rychle a je škoda promarnit plno let vzpomínkami a truchlením. Manžel se už stejně nevrátí, když už je 6 let s jinou. Přeji mnoho štěstí.
Simona, 27.04.2008 15:09:04, IP: ***.***.144.221, #46773
Vyji verite? vy jste blbí.
Jana, 27.04.2008 17:10:46, IP: ***.***.217.5, #46778
Pokud je to opravdu deprese,tak se to nedá jen tak změnou životního stylu smazat.Určitě je na tom kus pravdy,ale chce to i návštěvu lékaře,no a pak všechno tohle ostatní.Také přeji hodně štěstí.Jana
martaslunicko, 27.04.2008 18:16:59, IP: ***.***.72.155, #46784
Dobre odpoledne,vsechny vas tu mac zdravim.
Vubec nevim,jestli jsem tu dobre,ale videla jsem tu APPLE,tak snad ano.KOCENKY PANIKARKY<KAM JSTE SE PODELI?????JA VAS TU UZ NEJAKOU DOBU HLEDAM???????
Jarda- jaromir.l@centrum.cz, 28.04.2008 10:14:42, IP: ***.***.37.145, #46878
Právě se na pulty obchodů dostává překlad knihy německé autorky R. B. Wagner: EFT-svoboda emocí
Bobina, 24.08.2008 12:10:54, IP: ***.***.43.1, #60979
mám problém už asi rok.Beru Citalon,jednou denně.Trápí mě úzkostné stavy,strach a plačtivé nálady.Připadá mi,že tak dva měsíce mi je zase hůř a antidepresivum nezabírá.Poraďte mi někdo,pokud máte stejný problém.Děkuji B.
Elisek, 19.11.2008 20:27:23, IP: ***.***.44.120, #67456
mi zjistile neurogenni tetanii asi pred 1 mesim...proste...jeste jsem se tim nenaucila zit....je to hruza...nemuzu jezdit ani v autobuse...proste nic uz nebudu nikdy stejna jako drive..
Pavla, 20.11.2008 8:16:37, IP: ***.***.83.198, #67478
Bobino neboj já beru AD už 3 roky a teď už mi je taky tak 2 měsíce hůř. Doktorka říkala,že na podzim se to někomu vrací.
Lenka, 25.11.2008 11:24:23, IP: ***.***.109.127, #67867
ahoj panikářky,já beru citalec 4 měsíce a taky se mi potíže vrací,mimoto se mi k pocitúm úzkosti a palčivosti na hrudi s pocity závratí začali objevovat pocity pálení,jakoby opaření celého těla hlavně hrudi a celých rukou,máte to taky někdo nebo už vážně umírám?prosím,prosím nevíte patří to pálení k PP nebo už fakt umírám?
petra, 13.12.2008 15:55:14, IP: ***.***.221.47, #68995
ahojky. já beru taky citalec ne sice tak dlouho jako ty ale když jsem ho začala brát, začaly se u mně projevovat taky tyto problémy. nejvíce záchvaatů jsem měla v noci.. asi to není umírání ale prostě určitý druh přiznaků této choroby. vím jak je to nepříjemné pálí tě na hrudi do rukou i do břicha a potom se třeseš zimou.a bojíš se že to dostaneš zase. nevím já jsem se objednala k psychoterapeutkce a ona řiíkala, že to pálení s tím vším souvisí.je to pálení jakoby zevnitř. zkus taky vyhledat odborníky a nestyd se za své stavy.p
        Předchozí   1 .. 162163164165166167168      Následující
Přidat příspěvek k tématu "Panikářky"
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.