Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - schizofrenie

Přeskočit na nejnovější příspěvek
anežka, 27.6.2011 20:29:49, IP: ***.***.87.135, #137893
poradte mi kdo ma zkušenosti stouto nemoci,je možné aby se z toho člověk po čase dostal,nebo je to už stálé,či horší?
Josef, 15.11.2011 10:33:12, IP: ***.***.220.109, #154797
Ahoj, já měl první a doufám, že poslední ataku před dvěmi a půl lety. Můj stav byl velmi vážný, ale i přesto na sobě postupně cítím zlepšení. Jde to pravda pomalu, ne zrovna podle mých představ, ale pokrok je hmatatelný. Dodržuji předepsané prášky. Doufám, že se ti taky povede lépe. Držím palce.
Přidat příspěvek k tématu schizofrenie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:43
2 reakcí

Buy Drivers License, Passport,

how can i make te order

Anonym
dnes19:24
28 reakcí

spodní prádlo

Lea: proč ne ? když je možnost výměny, tak je to přece bez problému :)

Andrejka
dnes17:30
2 203 reakcí

dráždivý tračník

Potřebuješ půjčku? pokud potřebujete půjčku, laskavě mě kontaktujte prostřednictvím e-mailu privatefirm3@gmail.com

ahmet
dnes15:08
2 reakcí

Císařský řez

Zdravím mě to čeká také,ale až tak za 3 měsíce,ale to uteče. Chci se zeptat jak je to s hojením jizvy a jak moc to pak bolí? Děkuji

Věra
dnes12:44
2 reakcí

Prodej bytu

Realitní kancelář Edoxreality dokázala prodat můj byt ani ne za měsíc a dokonce jsem dostal ještě 300 tisíc zálohu před prodejem bytu.

Tomáš
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.