Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - schizofrenie

Přeskočit na nejnovější příspěvek
anežka, 27.6.2011 20:29:49, IP: ***.***.87.135, #137893
poradte mi kdo ma zkušenosti stouto nemoci,je možné aby se z toho člověk po čase dostal,nebo je to už stálé,či horší?
Josef, 15.11.2011 10:33:12, IP: ***.***.220.109, #154797
Ahoj, já měl první a doufám, že poslední ataku před dvěmi a půl lety. Můj stav byl velmi vážný, ale i přesto na sobě postupně cítím zlepšení. Jde to pravda pomalu, ne zrovna podle mých představ, ale pokrok je hmatatelný. Dodržuji předepsané prášky. Doufám, že se ti taky povede lépe. Držím palce.
Přidat příspěvek k tématu schizofrenie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:28
12 reakcí

MAKE-UP

Presne tak, ja jsem strasne svetla takze muzu mit jen svetle veci.

Petra
dnes21:27
5 reakcí

suche rty

Hodne lidi jeleni luj nepouziva jelikoz si mysli ze je zbytecny, ona jedna aplikace nepomuze, vetsinou jsou treba 3 dny :)

honza
dnes21:26
56 reakcí

boj s akné

ja mam taky jenom nosik, na notinu jsem koupila scrub kiwi a ten zabira hodne :)

janicka
dnes21:19
32 reakcí

Přírodní kosmetika

tak obcas je to treba prolozit. ale veganske produkty jsou uzasne a krasne vonave..

Sara
dnes20:33
6 reakcí

DETEKTOR SKRYTÝCH KAMER A ODPOSLECHŮ

Já jeden měl a nefungovalo to, proto jsem si pořídil sám skrytou kameru a odposlech. oba funguji dobre na spyexpert maji dobry kamery v klicich, ale... (zkráceno)

Jan
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.