Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Sebevědomí

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lucka, 31.7.2012 17:57:02, IP: ***.***.13.41, #166970
Dobrý den, nejsem tip člověka co se svěřuje se svými pociti ostatním (jen velmi blízcí), ale potřebovala bych prosím radu či pomoc. Je 21 let a hodně bojuji se svým sebevědomím, sebedůvěrou. S přítelem máme kvůli tomu problémy. Když jdeme ven mezi lidi , je mi to nepříjemné, nebot si myslím, že na me někdo kouka či pozoruje co dělám (např. v obchodě). Bojím se vycházet do prostoru kde je moc lidí. S přítelem nemůžeme ani jít mezi jeho přátále, jelikož se bojím toho, že si s nima budu muset povídat (já přátele nemám skoro vubec žádné, ale chtěla bych) Potom další můj problém je (a to se týká sebevědomí) že asi na přítele žárlím, když se kouká na fotku nejaké holky, či když jedeme na dovolenou mám strach aby se nepodíval na žádnou holku. Přítel mi řekl, že ze me jde negativní energie a , že je semnou ve schyzofrenie , bojí se cokoliv udelat abych ho nepodezřívala z nečeho. Já opravdu nevím co mám dělat už chci být normální, věřit si, ale prostě jakmile vyjdu ven či jsem s přítelem je to na bodu mrazu. Byla bych ráda, kdyby na to někdo řekl názor. Hezký den
Lena, 28.12.2012 22:25:18, IP: ***.***.167.3, #172621
Ahoj Lucko, mám dceru 20let s malým sebevědomím a ještě se sociální fobií. Je doma, s jedinou kamarádkou má kontakt přes počítač. Měla jsem podobné problémy v mládí jako ty. Mně pomohly tvrdé zkušenosti života. Méně bolestivě a rychleji by ti mohl pomoct psycholog, skupinová terapie, kde bys viděla, že jsi vlastně v poho. A hlavně ženská, nauč se žít svůj vlastní život, který žiješ pro sebe, i ty se koukej, jací jsou kolem hezcí kluci a snaž se dělat před tím tvým, že ti to nevadí. Držím palce
Přidat příspěvek k tématu Sebevědomí
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:28
850 reakcí

Interupce

I am Mrs. VANISSA DANIEL from USA, i want to share a testimony of my life to every one. i was married to my husband, and i love him so much we have... (zkráceno)

robertcanlson@yahoo.com
dnes1:58
880 reakcí

Wobenzym

if you need a hacker to know if your spouse is cheating on you contact this great hacker jeajamhacker@gmail.com he is the best believe me when it... (zkráceno)

Jackson Dawson
dnes0:19
579 reakcí

Zápach z úst

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera23:54
1 251 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera22:02
54 reakcí

lactobacily s probiotiky

Jaká probiotika jsou vhodná pro děti? ráda bych ji dopřála ty nejlepší

Aneta
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení