Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Sociální fobie

Pro všechny SF, 04.10.2010 9:29:44, IP: ***.***.241.219, #107767
Myslím si, že je čas od času dobré se nas*at a něco pořádného udělat. Postavit se proti SF. I když je to jen přechodné řešení, které může skončit nezdarem. Vím o čem mluvím. Ale jednou to třeba k něčemu bude.
ZEV, 12.10.2010 23:15:57, IP: ***.***.64.226, #109143
Škoda že tu není tlačítko "To se mi líbí" jako na Facebooku :-)
UNZ, 28.10.2010 0:09:05, IP: ***.***.133.71, #112378
Souhlasím:) Nakonec to dopadlo tak, že jsem se nas*al a nedošel jsem tam.:) Ale po pár dnech jsem se rozhodl, že si přeci nebudu likvidovat zbytek života kvůli něčemu takovému. A vyřešil jsem to na poslední chvíli a měl jsem dobrý pocit, že jsem se tomu postavil. Proto všem fandím, ať jdou do toho!
2 ZEV: mmch, jak jsi na tom ty?
Radka, 13.12.2010 12:43:44, IP: ***.***.60.140, #118876
já sociální fobií trpím taky a neni možné se změnit.Věřím že je těžké soužití s takovým člověkem ale nic jiného vám nezbývá...
magnat., 15.12.2010 15:07:23, IP: ***.***.201.42, #119160
ono zmenit s touto nemoci moc nejde.mam ji 18let a je to utrpeni,proto jsem sam a važny vztah nezvladnu.
Luky, 24.12.2014 13:14:42, IP: ***.***.163.86, #190470
ZEV už jsou to 4 roky tak sem asi nechodíte,ale kdyby náhodou, tak by mě zajímalo,jak to celé dopadlo
Anonym, 24.12.2014 18:48:47, IP: ***.***.252.254, #190471
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží. Léčba jedině celoživotně bylinky a životospráva
Jitka, 30.04.2016 13:23:25, IP: ***.***.199.130, #199944
Ahoj, toto jsem našla v podobné diskuzi, tak Vám sem tento komentář dávám, snad to někomu pomůže, je to od nějaké Kateřiny. Jinak pana Petra K z Brna znám, chdoím občas k němu, velmi vzdělaný pán a dokáže lidi posunout. Zde je ten komentář Kateřina.. Moje kamarádka měla velké problémy a byla pár let na antidepresivech, obrovsky přibrala, pak nastala apatie atd. Bylo to smutne vidět jak se horší, antidepresiva jí dostaly do stavu apatie,ale to je asi vše. Pak ale byla u nějakého Petra K z Brna, ne osobně, myslím, že to řešili na dálku a velmi jí pomohl. Nevím, co jí poradil, ale postupně přestávala brát antidepresiva a během pár měsíců kamarádka měla mnohem více energie a chuti do žiota. Zkuste se obrátit na Petra K, ten sice už léčitelství prý nedělá,ale je top prý moudrý pán a má obrovské množství informací o výzkumech atd. Já k němu chodím spíše jako k numerologovi. Je ale docela dost drahý, vyjde vás to na pár tisíc, ale hodně moc lidí si ho chválí. Na youtube má někde video s ním z TV
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Sociální fobie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.