Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > starší žena a mladší muž

Diskuse - starší žena a mladší muž

JANA, 7.10.2017 0:23:43, IP: ***.***.80.177, #211398
Ahoj,také jsem se rozešla po třech letech s partnerem o 16 let mladším,bylo to krásné,vášnivé a já se po dvaceti letech zamilovala.Jsou to dva měsíce a stále na něj myslím.Jiná osoba do našeho vztahu zasahovala a jen se přetvařovala.Byl to můj nejkrásnější vztah,měli jsme stejné koníčky-rybaření,cestování,humor atd.Škoda má už jinou také starší....Co dělat už jen vzpomínat.
Helia, 7.11.2017 9:22:03, IP: ***.***.40.75, #212231
Zdravím, pred 2 lety jsem poznal kamarádku. Byla to náhoda. Šel jsem ostříhat ale ta jedna kadeřnice měla zavřeno tak jsem šel ke druhé. Když mě ostrihala tak Jamesi na sebe dali kontakt. Pak jsme domluvili na dalším setkání. Kamarádka je skoro o 30let starší než já. Mě je 23. Občas bývame v kontaktu. Držíme se za ruce a na rozloučenou si dáme pusu. Ona nikoho nemá a já též. Ale nechodime spolu.
Vladan, 25.1.2018 23:57:04, IP: ***.***.241.240, #214990
Horší je to pak z jiného pohledu. Já jsem ten podváděný manžel a manželka má o sedmnáct roků mladšího. Starám se o našeho potomka a ona jezdí randit.Nikdy nemusela strádat. Její názor na moji osobu je, že jsem naprosto nemožný, špatný atd. Byli jsme spolu čtvrtstoletí.
ajka, 28.1.2018 10:48:49, IP: ***.***.86.99, #215047
Vladane, je mi tě fakt líto, ale skutečnost je taková, že v ve skutečnosti se takto cítí mnoho žen - zřejmě máte doma trošku prohozené role - třeba by stálo za to zeptat se co jí ve vztahu chybělo, že k tomu došlo...a opravdu poslouchat - bez řvaní a výčitek, pokud vůbec bude mít chuť se o tom bavit.
Mia, 14.3.2018 14:06:17, IP: ***.***.210.184, #217253
Mladí kluci, kteří žijí se ženami ve věku jejich matky či babičky, jsou prý řasnatci. No, ani bych se nedivila. Beztak jim jde jen o peníze.
        Předchozí   1 .. 42434445      Následující
Přidat příspěvek k tématu starší žena a mladší muž
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes3:12
1 924 reakcí

dráždivý tračník

We are able to finance your signatory projects and help you enhance your business plan. Furthermore, our financial instrument can be used for... (zkráceno)

Puthai Nattaradol
dnes2:15
1 248 reakcí

Wobenzym

My husband was so smooth at hiding his infidelity so I had no proof for months, I was referred to a hacker and decided to give him a try.. the result... (zkráceno)

Jessica Cook
včera23:01
63 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Tak doplňky od světa zdraví jsou právě na přírodní bázi proto jsem také volila pouze ty jejich

Olina
včera22:33
4 reakcí

itamíny v těhotenství

mně ho poradil sám lékař a v lékarně se mě pouze zeptali na týden těhu a jinak nic.

Hanka
včera22:32
2 reakcí

dětské oblečení

ne jenom pro sebe, ale i manžela a děti nakupuji na dedoles.cz, dedoles.sk moc pekné a kvalitní věcí

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení