Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Stres, nervozita, výbušnost

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Dědek, 12.01.2013 23:03:23, IP: ***.***.209.252, #173237
asi jsi nemocná ,ale je to málo inf. jestli chceš napiš email
., 13.01.2013 14:15:10, IP: ***.***.210.53, #173245
A jéje, dva pošuci se tady sešli, výbušnej, cholerickej, 13ti letej spratek drzej, nevychovanej, voprsklej, neschopnej se krotit a ovládat a pošahanej chlamydiovej dědek. Víte co pošuci, jděte spolu ke cvokaři, zdravotní stav vás obou je vážný a vyžaduje hospitalizaci v blbinci.
Dědek, 13.01.2013 14:34:32, IP: ***.***.209.252, #173246
zase ses jednou dostal k PC vono na tebe brzo dojde, podle toho jak píšeš tak tě žere chlamydie
., 14.01.2013 1:03:50, IP: ***.***.209.109, #173256
Střihej k tomu cvokaři dědku, potřebuješ okamžitě hospitalizaci v magořinci, řádíš tady jako černá ruka, vymaštěnej p**uku a tady toho cholerickýho spratka vem s sebou. V blázinci kam oba patříte už vás srovnaj.
., 14.01.2013 7:12:47, IP: ***.***.209.252, #173262
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
A vida, 14.01.2013 12:59:18, IP: ***.***.217.69, #173271
Dědkovo patolízal, pochlebovač a vlezdop**elka zase bleje o chlamydiích.
Katka, 02.04.2015 20:11:28, IP: ***.***.160.81, #192215
Dobrý den, potřebuju poradit. Jsem občas strašně výbušná a mrzí mě to. Nejvíce to odnesou mojí příbuzní na ty si vybíjím zlost kterou mám v práci a tam nedokážu zareagovat. Dále se bojím,že mne někdo zabije a připadám si ošklivá nemám se ráda. Je toho víc,nevím co mám dělat,protože vím že tím ubližuji hlavně rodině a sobě ale víc mi jde o tu rodinu na té mi nejvíc záleží. Co mám dělat? nechci aby to o mně někdo další věděl jak se chovám a navíc k psychologovi nechci, každý by se mi pak smál.Děkuji za případné odpovědi moc mi pomohou.
Katko, 03.04.2015 11:39:42, IP: ***.***.18.123, #192226
já Vám mohu poradit jen jedno, obraťte se na odborníka. Máte možnost si vybrat mezi psychologem a psychiatrem. Je mezi nimi velký rozdíl, psycholog může pomoci jen jako terapeut, psychiatr může terapeutické působení podpořit i medikamenty, například antidepresivy. Medikamenty za Vás problémy nevyřeší, od toho je tu psychiatr v roli mediátora, ale pomohou Vám v tom, že se třeba lépe vyspíte a v důsledku budou spolupůsobit s terapií a věřím, že Vás dovedou k lepšímu a kvalitnějšímu prožití dnů, měsíců, roků, které budete trávit se svými blízkými nebo v práci. Počítejte s tím, že je to běh na dlouhou vzdálenost a že výsledky se nedostaví ihned, ale máte velkou šanci to zvládnout. Dokázala jste si spoustu věcí přiznat a chcete je řešit a to je moc dobře. Přeji Vám krásné Velikonoce a držím palce
Míša, 19.08.2015 18:42:00, IP: ***.***.71.153, #194840
Mám problémy s nervozitou ,pořád se něčeho bojím a jsem poslední dobou výbušná a nejvíc to odnášejí moji blízcí . Došlo to tak daleko že jsem se strašně pohádala s mamkou ,řekla jsem ji hodně špatnou věc a už to nejde vzít spatky a nevím co mám dělat a zkončilo to tím že mi zbalila moje věci a do konce měsíce se musim odstěhovat . Tak že jsem z toho hodně špatná a asi se z toho zblázním. Nevím co mám dělat.Poradí mi někdo.
Alena, 19.08.2015 18:54:08, IP: ***.***.49.44, #194842
Alena, 19.08.2015 19:00:43, IP: ***.***.49.44, #194843
Pozor na antidepresiva, jsou návyková. Když je mě špatně na duši,jdu do kostela nebo zalezu do kuchyně a vařím. Jsem relativně mladá,jen 30 let. Sama,single. Můžeš si "hodit mašli" nebo začít bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lenka, 12.10.2015 17:50:31, IP: ***.***.132.212, #196830
Myslím, že když jsou problémy, tak je výbušnej skoro každej. Upřímně, taky jsem podobnými problémy trpěla, a víte co mi pomohlo? Být aktivní ve volném čase. Třeba začít chodit za kulturou, vyjet do přírody s Brontosaurem atd. :)
Anonym, 13.10.2015 8:22:29, IP: ***.***.252.249, #196841
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží.
Martin SXS, 26.03.2016 11:54:02, IP: ***.***.190.2, #199378
Dobrý den, já bych potřeboval poradit s jednou věcí, s kterou jsem si neporadil dosud. Před třemi roky jsem si našel partnerku a nějaký čas jsme spolu chodili, ale pak se to nějak zvrtlo a skončilo to. Nemůžu si pomoci, ale i když to skončilo, tak k ní cítím ještě pořád něco víc a častokrát se v tom utápím a nevím kudy ven. Na nějaký čas jsme spolu nekomunikovali a šli jsme si každý svou cestou, ale přesto i tak jsme našli chvilku, kdy se sejít a pokecat. Vždy to čačlo rozhovorem a pak stačil polibek a byl jsem zas tam, kde jsem nechtěl být. Já jí dosud miluji, ale ona mě už ne tolik. Bolí mě to strašně moc, když se zamilujeme do člověka, který nás nechce milovat. Mám přítelkyni s kterou jsem asi tak cca jeden rok a pocituje ode mne zvláštní chování. Začínám být nervozní na určitý lidi, pocituji že oni už mě mají plné zuby. Hlavně přítelkyně mě má už plné zuby a chce vztah ukončit, protože se jí nevěnuji a jsem na ní ošklivej. Je to pro mě bolestivé, protože ztrácím člověka díky tomu, že se nemůžu vyrovnat s tou věcí. Každy si řekne, že to byl jen vztah a začne jiný a možná i lepší. Ale u mě to není tak.
Přidat příspěvek k tématu Stres, nervozita, výbušnost
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.