Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Stres, nervozita, výbušnost

Martin SXS, 26.3.2016 11:54:02, IP: ***.***.190.2, #199378
Dobrý den, já bych potřeboval poradit s jednou věcí, s kterou jsem si neporadil dosud. Před třemi roky jsem si našel partnerku a nějaký čas jsme spolu chodili, ale pak se to nějak zvrtlo a skončilo to. Nemůžu si pomoci, ale i když to skončilo, tak k ní cítím ještě pořád něco víc a častokrát se v tom utápím a nevím kudy ven. Na nějaký čas jsme spolu nekomunikovali a šli jsme si každý svou cestou, ale přesto i tak jsme našli chvilku, kdy se sejít a pokecat. Vždy to čačlo rozhovorem a pak stačil polibek a byl jsem zas tam, kde jsem nechtěl být. Já jí dosud miluji, ale ona mě už ne tolik. Bolí mě to strašně moc, když se zamilujeme do člověka, který nás nechce milovat. Mám přítelkyni s kterou jsem asi tak cca jeden rok a pocituje ode mne zvláštní chování. Začínám být nervozní na určitý lidi, pocituji že oni už mě mají plné zuby. Hlavně přítelkyně mě má už plné zuby a chce vztah ukončit, protože se jí nevěnuji a jsem na ní ošklivej. Je to pro mě bolestivé, protože ztrácím člověka díky tomu, že se nemůžu vyrovnat s tou věcí. Každy si řekne, že to byl jen vztah a začne jiný a možná i lepší. Ale u mě to není tak.
Hanka, 26.3.2016 12:21:47, IP: ***.***.104.1, #199379
Být přítelkyní, dávno bys letěl. Čas utíká a kdo má život trávit s náladovým chlapem. Tobě taky čas utíká a kvůli jedné ženě přijdeš nejen o vztah, ale i o přátele. Tak se hodně zhluboka zamysli, jestli ti žena, která o tebe nestojí, jen si dokazuje, že tě má pořád omotaného kolem prstu, stojí za takové ztráty.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Stres, nervozita, výbušnost
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:45
3 reakcí

Rychlá nabídka půjček.

Rychlá nabídka půjček. Potřebujete úvěr na zaplacení dluhů nebo spuštění nového podnikání? Kontaktujte nás nyní pro více informací:... (zkráceno)

donald jenkins
dnes7:10
1 362 reakcí

sarkoidoza

Rychlá nabídka půjček. Potřebujete úvěr na zaplacení dluhů nebo spuštění nového podnikání? Kontaktujte nás nyní pro více informací:... (zkráceno)

donald jenkins
dnes1:23
581 reakcí

MINERVA

if you Do you suspect that your partner might be cheating on you,Do you want to know the truth,Do you need evidence of him/her cheating , Do you... (zkráceno)

sra
včera21:28
63 reakcí

lactobacily s probiotiky

Já používám probiotica od pharma Agency. Pomáhají mi na zažívání. Používám je denně, protože jsem téměř denně v práci podd tlakem a ne zrovna vhodně... (zkráceno)

Karin H
včera21:25
114 reakcí

Ucpane dutiny???

Mě na hodně ucpaný nos pomáhá přírodní nosní sprej sinusitis a vždy mi uleví.

Sabina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení