Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - tlaky v krku....???

anonym, 17.8.2019 9:18:48, IP: ***.***.242.253, #232253
(N)
Ivan, 20.8.2019 22:57:05, IP: ***.***.11.180, #232276
Dobrý den, mám takový problém s krkem, ráno i odpoledne jsem v pohodě ale na večer mě začne tlak v krku, někde okolo ohryzku, byl jsem na vyšetření se štítnou žlázou ale nic nenašli tak mě dali prášky na Reflux ale to nepomáhá a tlaky mám dál... Co by to mohlo být....díky za radu
Ivan, 20.8.2019 22:57:41, IP: ***.***.11.180, #232277
Dobrý den, mám takový problém s krkem, ráno i odpoledne jsem v pohodě ale na večer mě začne tlak v krku, někde okolo ohryzku, byl jsem na vyšetření se štítnou žlázou ale nic nenašli tak mě dali prášky na Reflux ale to nepomáhá a tlaky mám dál... Co by to mohlo být....díky za radu
Ivan, 20.8.2019 22:58:05, IP: ***.***.11.180, #232278
Anonym, 4.9.2019 15:56:06, IP: ***.***.254.226, #232388
Dobrý den ,asi před třemi týdny jsem začala mít divný tlaky v krku ,pak se přidal a i bolest v krku ,někdy i pod bradou jako po anestezii a pocit knedlik v krku ,potíže s jídlem zatím nemám ale pokaždé když polknu jako by se tam něco uzavírali nebo něco bylo ,jsem po operaci stitne zlatý už asi 10 let ,byla jsem kuřácka na 2 roky jsem přestala, pak zase začala a teď nekouří,u dr jsem byla 3 krát vždy napsaly tablety na víc ani nic víc ale mám obavy ,mohl by mi někdo poradit co dál ty tlaky jsou velice nepříjemné, je mi 38 let
Anonym, 4.9.2019 15:58:46, IP: ***.***.254.226, #232389
Dobrý den ,asi před třemi týdny jsem začala mít divný tlaky v krku ,pak se přidal a i bolest v krku ,někdy i pod bradou jako po anestezii a pocit knedlik v krku ,potíže s jídlem zatím nemám ale pokaždé když polknu jako by se tam něco uzavírali nebo něco bylo ,jsem po operaci stitne zlatý už asi 10 let ,byla jsem kuřácka na 2 roky jsem přestala, pak zase začala a teď nekouří,u dr jsem byla 3 krát vždy napsaly tablety na víc ani nic víc ale mám obavy ,mohl by mi někdo poradit co dál ty tlaky jsou velice nepříjemné, je mi 38 let
Radka, 18.11.2019 19:59:37, IP: ***.***.156.116, #232878
Před týdnem jsem byla na gastroskopii a zjištěn reflux, esofagitida a branicni kyla. Od te doby mam taky problémy - pocit knedliku pri polknuti, boli me krk, uprostred hrudi, do toho jeste neustále pálení žáhy. Leky zatim moc nezabraly i když se snažím dodržovat dietu. Pořád si namlouvam, že to je ještě podrážděne z toho endoskopu a ze to přejde. Tak doufám, že jo.
        Předchozí   1 .. 22232425      Následující
Přidat příspěvek k tématu tlaky v krku....???
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes18:03
56 reakcí

Přírodní afrodiziaka

Ahoj ráda bych koupila příteli nějaké přírodní afrodiziakum,ale nevím vůbec jaké?

Verča
dnes11:13
189 reakcí

Přírodní kosmertika

Já jsem naší malý na obličej párkrát napatlala krém od happymary který sama používám a určitě to neuškodilo, i si to potom přestala škrábat, takže za... (zkráceno)

Mel
dnes8:16
30 reakcí

Věčně ucpaný nos

s věčně ucpaným nosem bojujeme doma pořád. Chtělo by to něco šetrného...

Jorika
včera22:53
19 reakcí

Bolest zubu

Ahoj maminky, prosím dívala jsem se, že se prodává spousta zubních past pro ty naše malé miláčky, chtěla bych se zeptat, podle čeho vybíráte?

Jana
včera22:49
25 reakcí

Nespavost

Zuzana, 11.12.2019 22:25:01, I.p:: ***.***.33.196, To asi moc nehledáš, šmejdko.

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.