Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv ARGOFAN

Diskuse - Užívání antidepresiv ARGOFAN

Anonym, 27.04.2016 21:27:56, IP: ***.***.242.248, #199887
„Trend je takový, že duševních poruch přibývá a i věk jejich začátku se posouvá do časnějších věkových stádií. Nejčastější věk při začátku choroby je v průměru 14 let,“ uvádí Jiří Raboch, přednosta Psychiatrické kliniky 1. LF UK a Všeobecné fakultní nemocnice, ale chlamydie se léčit nebudou !
Kiki, 16.05.2016 14:08:01, IP: ***.***.211.230, #200176
Před několika lety jsem Argofan užívala dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Nyní po dvou letech znovu nasazen na panickou ataku s depresi...a strašný. ..těžká porucha srdečního rytmu, tachykardie jako blázen. ..na pohotovosti vysadili a nasadili betablokator, ten mám brát denně. Po pár dnech kdy hladina vyprchala neberu ani ten už není třeba. Ale úzkost mám hroznou. Nemohu jet ani na úřad či dále od domu hrůza. Mam jen lexaurin když mi není ok tak dam čtvrt až půlku např. 1x za den ale trápím se. Děsím se co mi nasadí teď, tech vedlejších účinků.
Kiki, 16.05.2016 14:09:47, IP: ***.***.211.230, #200177
Před několika lety jsem Argofan užívala dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Nyní po dvou letech znovu nasazen na panickou ataku s depresi...a strašný. ..těžká porucha srdečního rytmu, tachykardie jako blázen. ..na pohotovosti vysadili a nasadili betablokator, ten mám brát denně. Po pár dnech kdy hladina vyprchala neberu ani ten už není třeba. Ale úzkost mám hroznou. Nemohu jet ani na úřad či dále od domu hrůza. Mam jen lexaurin když mi není ok tak dam čtvrt až půlku např. 1x za den ale trápím se. Děsím se co mi nasadí teď, tech vedlejších účinků.
Kiki, 16.05.2016 14:10:10, IP: ***.***.211.230, #200178
Před několika lety jsem Argofan užívala dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Nyní po dvou letech znovu nasazen na panickou ataku s depresi...a strašný. ..těžká porucha srdečního rytmu, tachykardie jako blázen. ..na pohotovosti vysadili a nasadili betablokator, ten mám brát denně. Po pár dnech kdy hladina vyprchala neberu ani ten už není třeba. Ale úzkost mám hroznou. Nemohu jet ani na úřad či dále od domu hrůza. Mam jen lexaurin když mi není ok tak dam čtvrt až půlku např. 1x za den ale trápím se. Děsím se co mi nasadí teď, tech vedlejších účinků.
Kiki, 16.05.2016 14:10:12, IP: ***.***.211.230, #200179
Před několika lety jsem Argofan užívala dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Nyní po dvou letech znovu nasazen na panickou ataku s depresi...a strašný. ..těžká porucha srdečního rytmu, tachykardie jako blázen. ..na pohotovosti vysadili a nasadili betablokator, ten mám brát denně. Po pár dnech kdy hladina vyprchala neberu ani ten už není třeba. Ale úzkost mám hroznou. Nemohu jet ani na úřad či dále od domu hrůza. Mam jen lexaurin když mi není ok tak dam čtvrt až půlku např. 1x za den ale trápím se. Děsím se co mi nasadí teď, tech vedlejších účinků.
Kiki, 16.05.2016 14:10:13, IP: ***.***.211.230, #200180
Před několika lety jsem Argofan užívala dlouhodobě a bez vedlejších účinků. Nyní po dvou letech znovu nasazen na panickou ataku s depresi...a strašný. ..těžká porucha srdečního rytmu, tachykardie jako blázen. ..na pohotovosti vysadili a nasadili betablokator, ten mám brát denně. Po pár dnech kdy hladina vyprchala neberu ani ten už není třeba. Ale úzkost mám hroznou. Nemohu jet ani na úřad či dále od domu hrůza. Mam jen lexaurin když mi není ok tak dam čtvrt až půlku např. 1x za den ale trápím se. Děsím se co mi nasadí teď, tech vedlejších účinků.
Lída, 04.06.2016 21:02:17, IP: ***.***.31.144, #200508
Přidávám se k diskuzi o Argofanu. Brala jsem ho 4 roky, nejdřív 150mg, pak 75mg. Po odeznění hlavních příznaků deprese jsme se dohodli s psychiatrem, že léky postupně vysadím. Nejdříve jsem snížila na půlku (37,5 mg) a po půl roce braní této dávky jsem vysadila. První a druhý den po vysazení se zdálo být vše v pořádku, pak přišlo tak strašný syndrom z odnětí (motání hlavy, že jsem nebyla schopna chodit rovně, nevolnost, průjem, obrovská únava, mžitky před očima...), že jsem se vrátila na 37,5mg. Po stabilizaci jsem po konzultaci s psychiatrem začala prášek čtvrtit (18,75mg), takto jsem brala další čtyři měsíce a poté vysadila. Postupně se dostavily už trochu mírnější abstinenční příznaky, dalo se to zvládnout, i když motání hlavy, průjem, únava atd. byly také. Po čtrnácti dnech po vysazení se to celkem stabilizovalo. Následovaly bolesti zad, zhoršení chronických svalových spasmů, zhoršení únavy. Přidaly se různé infekce a zhoršení pleti (tělo se asi čistí). Teď je tomu dva měsíce od vysazení a posledních čtrnáct dní zažívám obrovské návaly vzteku, případně pláče, bolesti v zádech, hlavy, obrovskou únavu a mírné příznaky deprese. Nevím, jestli to stále lze připsat syndromu z vysazení, ale je to velmi nepříjemné a těžko se s tím "absolvuje" normální život... Máte někdo podobné zkušenosti? Díky předem za reakci. L.
Anonym, 05.06.2016 6:24:38, IP: ***.***.242.248, #200510
je to celkově špatná léčba, duševní poruchy mají jinou příčinu, mikroparazity, dokud je nevyhubíš a nevyléčíš poškozené nervy, tak se nesnaž něco vysazovat, AD jen CNS otupuje !
MIRI0079, 29.07.2016 14:42:03, IP: ***.***.172.74, #201381
vÁŽENÍ,TADY CO ČTU JESOU PĚKNÉ BLÁBLY VIZ MIKROPARASITI.ARGOFAN JE JEDEN Z LÉKŮ NA DEPRESE VYVINUTÝ V SEVERSKÝCH ZEMÍCH,KDE DEPRESÍ TRPÍ PŘEVÁŽNÁ VĚTŠINA OBYVATELSTVA. JE TO O PŘENÁŠENÍSEROTONINU,KTERÝ SE NEMŮŽENIČÍM JNÝM NAHRADIT NEŽ-LI DENNÍM SVĚTLEM(SLUNEČNÍ SVIT) A PROTOŽEMÍ DDOUHODOBÝ ÚČINEK,NENÍ MMOŽNÉKDYŽ ARGOFAN VYSADÍTE,ABYSE TŘI DNY PO VYSAZENÍ DOSTAVILY POTÍŽE!!!! TO JE NESMYSL.JE TO TÍM, ŽE ZŘEJMĚ NEHCETE CHODIT NA PSYCHOTERAPII,KTERÁ VÁM POMŮŽE ZVLÁDAT VAŠE PROBLÉMY.vŽDY SEPRESE JE I O TOM, JAK K NÍ PŘISTUPUJEME,A CHCETE-LI SE UZDRAVOVAT NEBO NE!!!!!! KDYŽ NA SOBĚ ZAČNETE PRACOVAT S PSYCHOLOGEM(DOBRÁ JE SKUPINOVÁ PSYCHOTERAPIE) POTOM SEVÁM BUDE DAŘIT.PŘI PRÁCI NA SOBĚ TOSAMOZŘEJMĚ TRVÁ NĚKOLIK ROKŮ,NEŽ-LI ZAČNETE CHÁPAT SAMI SEBETAKŽE PROSÍM,ŽÁDNÍ PARASITI,ALE JEE TO VŽDY V AŠÍ HLAVĚ.ZAČÍT MÍT RÁD SÁM SEBE I SE VŠEMI NEGATIVNÍM VLASTNOSTMI,KTERÉ MÁME(VIZ TERAPEUTKA.CZ)PŘEJI VÁM VŠEM,AŤ JEVÁM LÉPE. V JIŽNÍCH KRAJÍCH LIDÉ DEPRESEMI NETRPÍ,JE TO O TM SVĚTLE. :-)I
Anonym, 29.07.2016 15:25:42, IP: ***.***.242.248, #201383
je to blbost, nikdy se nezaléčíte :-)
Tanja, 27.08.2016 10:56:59, IP: ***.***.182.7, #201840
Užíváte někdo zároveň Argogan a Derin?
, 04.10.2016 15:24:41, IP: ***.***.210.161, #202467
Mají tyto problémy i věřící ?
zuzana, 19.11.2016 8:25:32, IP: ***.***.198.129, #203066
prosím, má někdo po A bolesti nohou ?
Anonym, 19.11.2016 8:48:35, IP: ***.***.242.250, #203068
hledej jinou léčbu, né AD, proč to bereš ?
maxim, 26.11.2016 18:48:37, IP: ***.***.141.107, #203179
Vždy je nutno číst přívalový leták a pokud možno hledat jiný způsob léčby.
        Předchozí   1 .. 891011121314 .. 17      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv ARGOFAN
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.