Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Veřejná stížnost a trestní oznámení k Kanc.presid.

Diskuse - Veřejná stížnost a trestní oznámení k Kanc.presid.

Jaroslav Kvasnička, 11.11.2012 0:04:49, IP: ***.***.64.14, #171102
Už jsi celej?Vílo Amálko,ono se to zpraví,vem si dudlíčka a bude Ti líp.Naši o všem vědí,jsou spokojení a všechno četli.Vyšiluješ jen Ty a je to sranda.
Kvasničko, 11.11.2012 3:39:52, IP: ***.***.211.99, #171103
Oni jsou spokojení s tvojí schýzou a nebo s tvym kur.vením se se šlapkama? To mě zajímá, povídej, co říkaj na syna kurev.níka, paranoidního p**uka s těžkou schýzou?
Jaroslav Kvasnička, 11.11.2012 4:25:58, IP: ***.***.64.14, #171104
Že jsi Úchyl co se na diskuse.doktorka.cz vydává za Verču.My držíme celá rodina při sobě.Hlavně proti odpadu společnosti co se slézá na doktorce a jízlivost vydávají světu na odiv,protože jste neschopní chudáci a Ty Deviant jak všichni na doktorce.Tam jsem se odhlásil už dávnoJe to pouze diskusní snůška pokrytectví a hlavní stránka zločinecké organizace Č.R.,kterou je vláda Č.R. a Ty běž nahý s kabátem obtěžovat sobě rovné k**tény do parku.
Kvasničko, 11.11.2012 8:41:02, IP: ***.***.211.29, #171107
Kvasničko já nahá nikde nelítám, ale to spíš můžem čekat od tebe, že budeš lítat nahej nejen po parku, ale všude. Máš těžkou paranoidní schýzu, při který nikdy nevíš, co tě napadne. Hlavně dávej bacha, ať nevylekáš starý babičky a malý děti. Znáš se, jakej si p**uk.
Jaroslav Kvasnička, 11.11.2012 12:51:12, IP: ***.***.64.14, #171110
Doknale jsi se popsal a sám jsi si i výstižně odpověděl co vše Ti dělá dobře.Doufám,že ses udělal a jsi spokojený.My s partnerkou jsme našli příbytek v jeskyni a jsme spokojení,chataři mi nechávají dobíjet Lap Top a je nám ve Státě Česká Kriminální Republika jakž takž i fajn.
Kvasničko, 11.11.2012 13:25:29, IP: ***.***.210.11, #171111
Ty jsi vágusáckej bezdomovec, že žiješ ve studený jeskyni? To já si užívám ve svym krásně teploučkym bytečku a ty mi můžeš závidět teplo domova. Tys dopad ty ubožáku, nejen že máš těžkou schýzu, ale ty žiješ v jeskyni s tou tvojí šlapkou. A že tě šlapka nevezme do bordelu, místo mrznutí v jeskyni?
Kvasničko, 11.11.2012 15:32:59, IP: ***.***.208.25, #171115
Kdybys nebyl líný nemakačenko, tak bys nebyl v jeskyni se šlapkou. Ubožáku, vágusáku.
Tvůj názor je špatný, 11.11.2012 17:18:18, IP: ***.***.211.86, #171124
Máš pravdu akorát v tom, že si Kvasnička stěžuje na špatnym místě, tady to nikdo neovlivní, ale nikdo se po něm nevozí, já ho znám z doktorky.cz a tam taky takhle řádí, protože má těžkou schýzu a na nás si vylejvá vztek, že mu sebrali důchod a on skončil v jeskyni s nějakou jeho šlapkou. To on se vozí po nás, neboť hledá viníky na špatných místech, ale v první řadě musí hledat vinu sám u sebe. Beztak si Kvasnička ten jeho důchod prochlastal, proč by jinak byl vágusáckym bezdomovcem v jeskyni, nebo mu důchod prošustrovala ta jeho šlapka. Kvasnička je ožrala s těžkou schýzou, může si za všechno jenom on sám a ne že bude kopat kolem sebe a obviňovat cizí lidi na diskusi, který v životě neviděl.
Jaroslav Kvasnička, 13.11.2015 12:51:14, IP: ***.***.182.34, #197415
Úsměv?Přejde.Každý si myslí,že je mistr světa,ale světové vlády okradou a pozabíjí úplně všechny lidi. :(
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Veřejná stížnost a trestní oznámení k Kanc.presid.
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.