Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Zkušební komisaři řidičů

Diskuse - Zkušební komisaři řidičů

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jana, 16.11.2010 13:53:17, IP: ***.***.43.1, #115327
Podělíte se s námi o tom, jaké máte zážitky ze závěrečné zkoušky z jízdy v autoškole a jak se k Vám choval zkušební komisař???
FwQjuQePq, 9.4.2011 23:13:25, IP: ***.***.52.110, #131834
qTixQq YMMD with that answer! TX
Haflinger, 8.5.2011 21:30:15, IP: ***.***.43.146, #133979
První komisař hrůza a děs. Vyrazil mě, protože jsem jela na oranžovou. Při druhé zkoušce to byl starší pán před důchodem, ale srandy kopec. Projela jsem bohužel též na oranžovou na té samé křižovatce, ale nevyrazil mě. Prý to nebyla chyba, jelikož jsem měla stále dost času na projetí. Zkrátka asi záleží, jak se kdo vyspí, jaký kdo je. Ale hlavně se nenervovat. V dnešní době to dělá napodruhé kdekdo jak to tak slyším :-)
Karel, 9.1.2012 21:13:12, IP: ***.***.1.167, #157518
Nedivím se že tě vyhodil za to,že jsi projela na oranžovou,protože na semaforu je červená,žlutá a zelená
Katuš, 18.8.2012 20:57:48, IP: ***.***.163.46, #167611
Já měla svého učitele autoškoly a komisaře a oba super.Jeli jsme cestu kterou jsem znala protože učitel věděl kde komisaři nejvíce zkouší tak mě na ta místa i bral.Vše bylo ok a já dopadla bezvadně.
jirka, 5.9.2012 21:06:46, IP: ***.***.179.206, #168368
to se pleteš oranžová je správně
Přidat příspěvek k tématu Zkušební komisaři řidičů
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:47
1 258 reakcí

sarkoidoza

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebuješ POSKYTUJTE úver, abyste... (zkráceno)

Birova Finance
včera23:53
1 565 reakcí

dráždivý tračník

Do you need a loan at 3%? We offer all kinds of loans, We offer Business Loans, Car Loan,s House Loans, Christmas Loan. Kindly contact us if you need... (zkráceno)

Mr Garry Wlton
včera23:48
389 reakcí

MINERVA

We are part of a team consisting of highly efficient developers and hackers. +Upgrade University Grades +Facebook, Whatsapp, Line, Skype Hack,... (zkráceno)

POSIEDONREX HACKER
včera23:20
840 reakcí

Wobenzym

Hello, if you want to hack into your spouse messages, emails, social messages, phone and other means of communication, contact at... (zkráceno)

davidson
včera23:01
78 reakcí

zkušenosti s léčbou úzkosti a deprese

Cítím se pořád unavená. Nerada chodím mezi lidi, nic se mi nechce a nebavi.boli mě často hlava a pořád musím na něco myslet. Zkažená nalada. Cítím... (zkráceno)

Beruks
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení