Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - očny tlak

Přeskočit na nejnovější příspěvek
jusuf, 20.4.2011 20:10:22, IP: ***.***.250.101, #132606
Boli zme s chlapcom na (6,5r.)očnom vyšetreni,doktorka nam povedala ze vidi dobre čitat ale, ma zvyšeny očny tlak,ako liečbu mu predpisala okuliare 0,5 dioptriji.Je to spravne ,ved na tlak sa davaju očne kvapky nie???
Přidat příspěvek k tématu očny tlak
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:38
1 246 reakcí

sarkoidoza

Nabízíme půjčku všem potřebným za velmi nízkou úrokovou sazbu 3% bez zajištění, budeme schopni vám poskytnout jakoukoli částku v rozmezí od 2000euro-... (zkráceno)

Steven Martins
dnes7:57
782 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Potrebujete financnú podporu a hladáte úver, ktorý bude riešit vaše problémy a pomôže vám? Potrebujete spolahlivé, rýchle a bezpecné? Ponúkame nízke... (zkráceno)

Romain
dnes7:36
60 reakcí

Zánět oční rohovky

Taky bych poprosila, jestli by někdo mohl popsat, jak se zánět vyvíjel dál? Děkuji!!!!

Eli
včera17:25
3 707 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu,... (zkráceno)

David Ondrejkovič
včera14:52
733 reakcí

KOLONOSKOPIE

ahoj lidičky ted jsem se vrátila z kolonoskopie byla jsem ve Vysokém Mýtě a super ,jaký to bylo vám neřeknu protože nic nevím.Dostala jsem... (zkráceno)

jajda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení