Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Diskuse - Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nedo, 18.3.2013 19:06:57, IP: ***.***.87.165, #175356
Jde to vůbec? Počítal jsem si, jaké množství "zdravých" potravin jako rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, celozrnné pečivo atd. bych musel za den sníst, abych do sebe dostal alespoň 2500 kcal, a to bych teda nikdy nezvládnul do sebe nasoukat, bohužel ani třetinu z toho - prasknul by mi žaludek.
Anonym, 13.7.2017 19:04:52, IP: ***.***.206.19, #207889
No, já bych se obrátila na odborníky :)
Ema, 21.8.2017 12:14:26, IP: ***.***.225.18, #208892
Určitě... Super poradci jsou třeba ve Světě zdraví (svet-zdravi.cz/) Doporučuji! Jsou skvělí!
Linda, 23.11.2017 22:16:26, IP: ***.***.61.38, #212749
Emo, a ty jsi do Světa zdraví docházeli? S čím ti pomáhali? S hubnutím? A jak jsi na tom teď?
Ema, 29.1.2018 13:18:19, IP: ***.***.111.18, #215117
Ahoj, ano ano, pomáhali mi hubnout. No, teď už jsem zase šťastná :) - 20 kg, takže nová postava, nové myslšní :)
FRANCK, 14.3.2018 9:32:14, IP: ***.***.221.58, #217232
Investoren Kredite von Privat für Privat ! Sie suchen einen privaten Kredit ohne Schufa ? Egal ob Privat oder Gewerblich, mit uns finden Sie schnell und seriös,die richtigen Investoren, für Ihren Kredit. Bei Interesse kontaktieren Sie uns bitte per Mail : schnellfinanzen@gmail.com +Unsere Erfahrung+Ihr Erfolg+
Přidat příspěvek k tématu Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:40
1 552 reakcí

sarkoidoza

Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through Via E-mail:... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes7:05
28 reakcí

nabídka úvěru mezi svobodných jedinců

E-mail : franajaroslav07@gmail.com DOBRÝ DEN PANÍ A PANE. PRO všechny NENÁVRATNÁ finanční pomoc rychlé FINANCE ve spolupráci s Mezinárodním... (zkráceno)

franajaroslav07@gmail.com
dnes2:50
1 003 reakcí

MINERVA

In the world of hacking oneofone is the best when it comes to client satisfaction. Oneofonehack is an experienced online Private Investigator/Ethical... (zkráceno)

Victoria
dnes0:58
2 122 reakcí

dráždivý tračník

Contact: Gary Snyder Skype ID: readysteadyfinancesltd Email: readysteadyfinancesltd@gmail.com Tele: +447031912976 We offer certified and... (zkráceno)

Gary Sndyer
včera23:24
372 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Podnikateľom ponúkame možnosť ľahkého prístupu k pôžičkám v rýchlom, transparentnom a efektívnom prostredí. Naše odborné znalosti a medzinárodné... (zkráceno)

Chrisbarryfinance@gmail.com
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.