Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Diskuse - Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Nedo, 18.3.2013 19:06:57, IP: ***.***.87.165, #175356
Jde to vůbec? Počítal jsem si, jaké množství "zdravých" potravin jako rýže, těstoviny, zelenina, ovoce, celozrnné pečivo atd. bych musel za den sníst, abych do sebe dostal alespoň 2500 kcal, a to bych teda nikdy nezvládnul do sebe nasoukat, bohužel ani třetinu z toho - prasknul by mi žaludek.
Anonym, 13.7.2017 19:04:52, IP: ***.***.206.19, #207889
No, já bych se obrátila na odborníky :)
Přidat příspěvek k tématu Jak jíst zdravě a zároveň přibrat (tuk)?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:14
605 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Dobrý deň, hľadáte úver? Ste na správnom mieste.V Marquez Finance sme schopní vám poskytnúť pôžičku za účelom rozšírenia svojho podnikania,... (zkráceno)

MARIA HEINZE
dnes15:58
2 reakcí

Anabolizéry a proteiny

Jaké anablozizéry máš na mysli?

Hanka
dnes15:52
2 reakcí

Hry na pc

Jsem velký hráč počítačových her, a veškeré hry nakupuji v tomto obchodě https://www.herni-svet.cz/pc, mají nejlepší ceny, hlavně mají téměř vše,... (zkráceno)

Ondra
dnes15:32
15 reakcí

Jaké dárky pro děti?

Ano to určitě dokážete je to velice jednoduché, také jsem to zvládla sama.

Lucie
dnes15:11
299 reakcí

MINERVA

Stop being scammed by fake hackers. Hire a Ethical Hacking group who are professional and real. You might be curious that what hacking group services... (zkráceno)

Hack Ethics
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení