Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Mléko - nezdravé!

Diskuse - Mléko - nezdravé!

lucinda, 17.02.2013 23:25:36, IP: ***.***.162.131, #174338
Dobrý den,
díky za odkaz. Bohužel je tam ale taková kvanta článků, že se mi nedaří najít nějaký, kde se píše zdali mléko konzumovat či ne. Anebo o jogurtech...zdali pouze kozí, či i kravský je zdravý. Pokud byste našel nějaký takový článek (i v angličtině, němčině nebo francz.), budu Vám vděčná. Děkuji
Kraviny, 04.04.2013 11:36:19, IP: ***.***.68.150, #175825
:-)
Nesmíte, 04.04.2013 11:40:24, IP: ***.***.68.150, #175826
všemu věřit :)
Alena, 27.06.2013 19:04:25, IP: ***.***.189.177, #178516

Naprosto a jednoznačně s vámi souhlasím,kravské mléko je určeno pro telátka,aby rychle rostly,člověk je jediný živočich,který konzumuje cizí mléko.Doporučuji k prostudování knihu Pravda o mléce.Hned první kapitola má název Kde není mléko,není rakovinaOvšem je to každého věc,jak se rozhodne,
Alena, 27.06.2013 19:09:01, IP: ***.***.189.177, #178517
Nechápu,proč každý vyžaduje vědecké studie,ale pokud je vyžadujete,prostudujte si knihu T.Cambella Ph.D. Čínská studie. Výživa jako základ uchování a zlepšení zdraví,tělesné kondice i duševních schopností
Em, 02.02.2014 22:17:09, IP: ***.***.179.139, #182375
Dneska je to po internetu už tak plné totálně si protiřečících "vědeckých studií", že mě jakékoli zprávy začínající slovy "Vědci nově prokázali" nechávají naprosto chladnou. Co mě ale dokáže vytočit, jsou lidé, kteří se těmito "novými" informacemi nechávají naprosto strhnout a okamžitě do světa začínají hlásat, že "je to tak a tak" a že "vědci prokázali" a že "vy jste všichni pitomí, když to ještě nevíte a cpete do sebe ty hnusné a fuj nezdravé věci". Cloumá mnou zoufalost z toho, že není možné dohledat se skutečně validní odpovědi na otázku, jestli je třeba mléko zdravé nebo ne, co skutečně s lidským organismem dělá a jestli je dobrý nápad ho konzumovat. Jak z té zoufalosti ven? Jako jedinou možnost vnímám prostě experimentovat s vlastním tělem a zjišťovat, co mu dělá dobře a co ne. Na kecy jako že mléko zahleňuje už začínám být alergická. Pila jsem ho dlouhé roky (k tomu hojně konzumovala zvláště tavené sýry, ochucené tvarohy a jogurty a vůbec kvanta mléčných výrobků), a nikdy jsem nepociťovala žádné zvláštní zahlenění. V současnosti jsem už devět měsíců na mléku sojovém a nezpozorovala jsem žádné velké zdravotní změny, snad jen že mě méně trápí akné, ale to může být i z důvodu omezení slazených limonád, změnou vzduchu a dalšími faktory. Dřív jsem trpěla dávivým kašlem a nevolností, což teď ubylo, ale ani to nemohu přisuzovat přechodu na sojové mléko, může to být prostě tím, že jsem se naučila se tolik nestresovat (jsem bohužel velmi náchylná k psychosomatickým problémům). Každopádně je pro mě důležité se do ničeho nenutit, ničeho si neupírat a nepodléhat těmhle rádoby vědecky prokázaným bludům, které se mění div ne každého půl roku. Sojové mléko jsem začala kupovat hlavně proto, že jsem to chtěla zkusit, a proto, že v Anglii, kde momentálně žiju, je levnější než mléko kravské. Vzhledem k tomu, že v ČR je to z nějakého absurdního důvodu právě naopak, opravdu nehrozí, že bych si ho kupovala po návratu tam, neboť nehodlám podporovat takovou zlodějinu.
Anonym, 03.02.2014 6:18:20, IP: ***.***.252.254, #182376
léč si chlamydie !
Dalibor, 03.02.2014 7:49:11, IP: ***.***.32.56, #182377
Em,přeně tak.Mluvíš mi z duše,mě už taky lezou krkem všemožné vědecké studie,které hlásají pokaždé něco jiného,neustálé převracení názorů a to stejně jen proto,kolik jim která firma zaplatí,aby veřejnost oblbli v jejich prospěch.Dnes už se nedá věřit nejen vědcům,ale bohužel hlavně doktorům,protože se z nich stali je ubozí dealeři v bílích pláštích,kteří ani sami nevědí,jak moc poškozují zdraví lidí tím,co jim předepisují.Z nemocnic se stávají továrny na nemoci a celkově zdravotnictví jde jen směrem neustálého obohacování.
Milanus, 23.02.2014 14:17:03, IP: ***.***.189.56, #182811
Mne moj dietológ pripravil jedálniček podľa krvnej skupiny a musím povedať, že zmizli všetky alergie, únava a depresie. Takisto sa mi upravili krvné testy. Mal som problémy s vysokým ASLO.m. Po mesiaci dodržiavania stravy, niekoľkonásobné hodnoty sa dostali do normálu bez toho, aby som užíval antibiotiká. Čo sa týka mlieka, tak teórii 9 a 10. bieda. Každý nech sa odsleduje, čo mu robí dobre a čo nie. Alebo nehc vyskúša stravu podľa krvných skupín. Ja som Béčkar a táto skupina ľudí trávi pomerne dobre mliečne produkty. Je to individuálne.
Milanus, 23.02.2014 14:17:24, IP: ***.***.189.56, #182812
Mne moj dietológ pripravil jedálniček podľa krvnej skupiny a musím povedať, že zmizli všetky alergie, únava a depresie. Takisto sa mi upravili krvné testy. Mal som problémy s vysokým ASLO.m. Po mesiaci dodržiavania stravy, niekoľkonásobné hodnoty sa dostali do normálu bez toho, aby som užíval antibiotiká. Čo sa týka mlieka, tak teórii 9 a 10. bieda. Každý nech sa odsleduje, čo mu robí dobre a čo nie. Alebo nech vyskúša stravu podľa krvných skupín. Ja som Béčkar a táto skupina ľudí trávi pomerne dobre mliečne produkty. Je to individuálne.
maja, 23.02.2014 17:50:41, IP: ***.***.110.17, #182820
Souhlasím s tím že mléko je nejlepší strava jen pro kojence.Bude mi 45 a od dětství jsem nebyla schopná bez zvracení polknout mléko.Řadu let trpím trávícími obtížemi.Loni mi na alergologii zjistiliže můj žaludek nedokáže zpracovat kravské mléko.Nyní držím dietu nesmím nic s mlékem tedy ani čokoládu sušenky oplatky koláče! Peču si sama z vody a oleje.Je mi lépe přestaly mě po 3 letech bolet klouby hlava oči a už nehubnu.....
Dietolog, 06.07.2014 19:03:24, IP: ***.***.224.202, #186954
"Naprosto a jednoznačně s vámi souhlasím,kravské mléko je určeno pro telátka,aby rychle rostly,člověk je jediný živočich,který konzumuje cizí mléko." No to asi proto, že jeho populace vysoce překročila úživnou kapacitu prostředí. Znáte nějakého živočicha, který by cíleně pěstoval obilí? Schopnost trávit mléčný cukr (laktózu) je jednou z nejrychleji se šířících genetických změn dokumentovaných u Homo sapiens, protože konzumace mléka nejen umožnila přežít období hladomoru, ale garantovala rovnou přísun živin té nejvyšší přírodní kvality. Předpokládám, že vy - jako správný biomagor - svým dětem odpíráte tento nejkvalitnější přírodní zdroj živin, aby byly řádně zakrslé jako v zaostalých zemích Třetího světa?
kiki, 23.08.2014 15:56:11, IP: ***.***.188.176, #187491
Me osobne mliko zahlenuje dela neplechu ve strevech.zaludku stale ispane dutiny a hleny.I presto ze nema Na Nic v mliku alergii takze ja si delam domaci mandlove a Jim syry ale ne mliko ani joguety.logicky kdyby zvirata Bo lidi meli out mliko celej zivot by ho I produkovali celej zivot deti mebo telata I bez.proc zeny nekoji nonstop? Priroda ma svuj duvod. Mlika jsou urceny logicky Jen pro mlade,protoze nemuzou just normal I stravi a zadny media me nepresvedci o opaku.v dnesni done jsou vsi hni zaslepeni reklamam a kravinama.pouzivejte selskej rozum lidi a Ti co maji zdravotni problemy s cimkoliv.vysadte mliko a hormonove maso a garantuju promlemy zmizu....
        Předchozí   1 .. 16171819      Následující
Přidat příspěvek k tématu Mléko - nezdravé!
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.