Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Nechuť k ovoci a zelenině

Diskuse - Nechuť k ovoci a zelenině

Evžen, 26.4.2017 0:10:06, IP: ***.***.41.8, #206192
Dobře, zkusíme to, zda to bude chutnat i nám.
Eva, 25.7.2019 21:52:17, IP: ***.***.20.129, #232101
Malej bude mít 7 měsíců, ale odmítá mi jaké koliv ovoce. Zeleninové polívky mu nevadí, ale jabko, nebo nejahody mu nejedou. Zkoušela jsem teď i maliny a taky nic. Jak ho na ovoce naučit?
Zuzka, 28.7.2019 12:42:12, IP: ***.***.153.252, #232119
Nezkoušela jsi mu třeba dát přesnídávku nebo ovocnou kapsičku sunárek? Naše malá si pak taky přišla na to, že ovoce jí vlastně chutná.
Eva, 29.7.2019 7:19:38, IP: ***.***.20.129, #232143
Tak tahle varianta mě nenapadla. Asi je taky vyzkoušíme. Mohla by to být i zábava s těma kapsičkama.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Nechuť k ovoci a zelenině
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:36
80 reakcí

Tříselná kýla - prosím o uklidnění:-))

Dobrý den, chtěla bych se zeptat je možné že mám tříselnou kýlu když půl roku trpím bolestmi břicha na pravé straně v podbřišku prošla jsem sono... (zkráceno)

Kami
dnes15:33
119 reakcí

roztroušená skleroza

Jaja
dnes13:54
138 reakcí

zdravé vlasy

Jo. Všechny, co mají stejnou ajpinu jako ty, komiku :))

Hanka
dnes13:51
40 reakcí

batoh thebag

Ještě, že to tady ošetřili tím, že zviditelnili konce ip. Tak je vidět, že propaguješ nějakou blbost.

Hanka
dnes13:45
14 reakcí

itamíny v těhotenství

Hezky sis odpověděla :))

Hanka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.