Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Výživa > Odšťavňovače

Diskuse - Odšťavňovače

Karolina, 29.4.2017 12:11:16, IP: ***.***.171.60, #206289
Ahoj já jsem si pořídila tento https://www.tipa.eu/cz/odstavnovac-sencor-sje-741ss/d-151233/ je opravdu za dobrou cenu.
Pavla, 29.4.2017 12:31:59, IP: ***.***.39.20, #206290
Tak to je hodne dobra cena,to by se mi libilo,ale vydrzi to neco?
Karolina, 29.4.2017 12:37:48, IP: ***.***.171.60, #206291
Mám ho skoro rok a používám ho denně a jede pořád velmi dobře,takže musím říct,že za mně dobrý.
Pavla, 29.4.2017 12:45:25, IP: ***.***.39.20, #206292
Tak jsem si ho objednala :-)
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Odšťavňovače
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes9:57
53 reakcí

lečení Vitiligo

Dobrý den, vitiligo se mi objevilo v 50 letech po dlouhotrvajícím těžkém stresu. Nejprve na předloktí, hned za dlaněmi malé flíčky. Dnes je mi 57... (zkráceno)

Jitka
dnes9:03
2 reakcí

Rýma u kojence

Jasně, máme odsávačaku ;-) Je to super pomoc. Já jsem teda nekupovala odsávačku na vysavač, mám ruční na baterky Plus comfort a jsem s ní sppkojená,... (zkráceno)

Věra
dnes8:20
6 reakcí

Power Matrix

Dobry den tiez cakam uz vyse 2 mesiacov na objednany a zaplateny tovar. Kedy sa dockam ?

Objednavatel
dnes5:13
77 reakcí

Praskající žíly

Good Day Sir/Madam: Getting a legitimate loan have always been a huge problem To clients who have financial problem and need solution to it. The... (zkráceno)

MR STEVE
dnes1:43
1 309 reakcí

dráždivý tračník

Kolik dnů má jeden týdenav Vážený pane /  Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi minimálními ročními úrokovými sazbami až do 2% do 2... (zkráceno)

Martin Steve
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení