Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Probiotika

Nina, 9.3.2019 22:01:05, IP: ***.***.57.162, #231032
Jaké užíváte probiotika, které jsou nejlepší?
Martina, 15.3.2019 20:58:06, IP: ***.***.57.162, #231084
Používám tyhle bion3.cz jsou i s vitamíny a mám konečeně pravidelnou stolici a nemám problémy jako křeče.
Anonym, 20.3.2019 20:49:51, IP: ***.***.57.162, #231116
Ty užívám také, Bion 3 je super. A teď přes zimu, jsem nebyla nemocná.
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Probiotika
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:39
54 reakcí

Zyprexa

Já jsem je vysadila sama taky jsem je dostala v nemocnici ale kašlu na ně ta hnusná žravost mi mozek fakt nevyléči

Anonym
včera16:44
294 reakcí

pálení těla

Dobrý den,pálení a brnění ruky mě trápí 2,5 roku.Před rokem jsem podstoupila operaci krční páteře kde jsem měla nález.Ale tím se nic nevyřešilo.Beru... (zkráceno)

Monika
22.3.23:19
51 reakcí

Hojení po operaci menisku

Je mi 31 let. Sportovec. Pred 3 tydny mi doktor Schovanec sesival meniskus(nikoli odstraneni). 1. Tyden to boli dost - koleno jsem nijak nenamahal.... (zkráceno)

Barett
22.3.22:12
15 reakcí

Zdravá výživa

mohu doporučit, že pokud máte chut na něco sladšího a hubnete, tak ty 100% džemy jsou jako sladké naprosto idealní, když si to namažete, já např.... (zkráceno)

Iris
22.3.22:07
8 reakcí

Jídlo bez cukru

za mě jsou kvalitní všechny relaxy, jen někomu sedne to a někomu to, každopádně to nic nemění na tom, že jsou kvalitní a zdravé a obsahují 100%... (zkráceno)

Iris
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.