Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Dráždivý trakčník? Celiakie?

Diskuse - Dráždivý trakčník? Celiakie?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lennna3, 1.6.2016 12:06:58, IP: ***.***.21.170, #200470
Dobrý den, moc prosím o radu: již přes půl roku mě trápí častá stolice a průjmy. Každý den to je jiné a nikdy nevím, kdy průjem přijde. Byla jsem kvůli tomu u lékaře, udělal mi testy, z krve mi zjistili podezření a celiakii, avšak dle biopsie z tenkého střeva se to nepotvrdilo. Ale prý je to možné. Doporučeno držet půl roku bezlekovou dietu a pak znovu a testy. V tenkém střevě nález „sliznice smírným chronickým ativním zánětem“. Nemám žádné bolesti, křeče, nic. Jen občas nadýmání, plynatost a velmi mě psychicky ničí průjmy či častá stolice, protože se nejspíše z nervů objeví nejčastěji v dobu, kdy odcházím z práce a má cesta autobusem domů trvá téměř hodinu a to je v této situaci „o nervy“. Proto lékař myslí, že by to mohl být dráždvý trakčník spolu s celiakií. 1 měsíc již držím bezlepkovou dietu, řekla bych, že průjmy jako takové jsou již jen málo, stále však přetrvávají nervy cca 15 minut před odchodem domů. Začne mě pobolívat břicho, zničeho nic nervy a musím jít na velkou potřebu. Tak je to téměř každý den :-( . Budu vděčná za každu radu, moc mě to psychicky i společensky ničí. Děkuji!
Anonym, 1.6.2016 13:21:46, IP: ***.***.242.248, #200473
mikroparaziti, chlamydie
Přidat příspěvek k tématu Dráždivý trakčník? Celiakie?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:29
470 reakcí

MINERVA

I strongly recommend the service of a GREAT Hacker to you and his email is hackersolution89@gmail.com. I have used him quite a number of times and... (zkráceno)

sarahretter@hotmail.com
dnes9:41
1 reakcí

Eshop s doplňky pro boty

Pěkný den, mohla bych poprosit o nějaký osvědčený eshop, kde bych sehnala kvalitní krémy a ošetření na boty ?

Irena
dnes9:22
115 reakcí

Přírodní kosmertika

Moc děkuji za tip. Olej už jsem si stihla objednat a došel mi. Moc příjemná exotická vůně a nemastí.

Saša
dnes8:02
369 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

DO YOU NEED FINANCIAL HELP? $5000 to $20,000,000.00 No credit check Repaid over 1 year to maximum of 30 years at a low interest rate of 3%.... (zkráceno)

loan offer
včera23:46
90 reakcí

Krémy na celulitidu

Je no vidíte, moc jsem vám o tom nenapsala. Nechám vám tu odkaz, jak zábal probíhá a kam si na zábal můžete zajít www.bodywraps.cz/anticellulite/

Mia
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení