Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Dráždivý trakčník? Celiakie?

Diskuse - Dráždivý trakčník? Celiakie?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lennna3, 1.6.2016 12:06:58, IP: ***.***.21.170, #200470
Dobrý den, moc prosím o radu: již přes půl roku mě trápí častá stolice a průjmy. Každý den to je jiné a nikdy nevím, kdy průjem přijde. Byla jsem kvůli tomu u lékaře, udělal mi testy, z krve mi zjistili podezření a celiakii, avšak dle biopsie z tenkého střeva se to nepotvrdilo. Ale prý je to možné. Doporučeno držet půl roku bezlekovou dietu a pak znovu a testy. V tenkém střevě nález „sliznice smírným chronickým ativním zánětem“. Nemám žádné bolesti, křeče, nic. Jen občas nadýmání, plynatost a velmi mě psychicky ničí průjmy či častá stolice, protože se nejspíše z nervů objeví nejčastěji v dobu, kdy odcházím z práce a má cesta autobusem domů trvá téměř hodinu a to je v této situaci „o nervy“. Proto lékař myslí, že by to mohl být dráždvý trakčník spolu s celiakií. 1 měsíc již držím bezlepkovou dietu, řekla bych, že průjmy jako takové jsou již jen málo, stále však přetrvávají nervy cca 15 minut před odchodem domů. Začne mě pobolívat břicho, zničeho nic nervy a musím jít na velkou potřebu. Tak je to téměř každý den :-( . Budu vděčná za každu radu, moc mě to psychicky i společensky ničí. Děkuji!
Anonym, 1.6.2016 13:21:46, IP: ***.***.242.248, #200473
mikroparaziti, chlamydie
Přidat příspěvek k tématu Dráždivý trakčník? Celiakie?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:42
4 reakcí

Plastika vazu v koleni

To už se dá zařídit i u nás, když si zajdete do lékárny, která vám to za 4000 korun objedná a dodá přímo k doktorovi, je to na tři dny a po třech... (zkráceno)

Filip
dnes15:34
72 reakcí

plané neštovice

Are you in need of a Professional Legit Hacking service ?, Search no further. Classic Cyber Hacks is all you need to have your Cyber hijacking... (zkráceno)

Anonym
dnes15:00
29 reakcí

Kloubní výživa

dá se koupit opravdu všude. Lekarna, zdrava výživa, fitko.

Anonym
dnes14:57
60 reakcí

Kolenní klouby

nejvíc bolí z běhání. Co vám na to pomáhá?

Anonym
dnes14:56
37 reakcí

Bolest kolen při chůzi do schodů

Lindo, prosím tě, kde ho kupuješ? Máš s ním nějaké zkušenosti?

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.