Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Bolesti zad, křeče do páteře a bolest hrudníku.

Diskuse - Bolesti zad, křeče do páteře a bolest hrudníku.

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Anet, 20.11.2016 0:51:03, IP: ***.***.220.8, #203081
Dobrý den, Už delší dobu trápí velké bolesti zad, občasné křeče do páteře a bolest hrudníku. Před 14ti dny jsem spadla z mého koně a od té doby mám bolesti. Je mi 20 let, mám sedavou práci a občas už to překročí i hrabici, kdy nejsem schopná vstát ze židle, nemůžu dýchat a je mi na omdlení... K doktorovi mám strach, jsem srábotka a mám z nemocnici strach. Nemáte někdo nějaký nápad, jak mé bolesti odstranit? Děkuji.
ladislava, 20.11.2016 16:40:43, IP: ***.***.11.91, #203094
no já tedy nevím Anet, ale tohle chce doktora! bez legrace a ihned
Přidat příspěvek k tématu Bolesti zad, křeče do páteře a bolest hrudníku.
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:53
9 reakcí

ovesná koupel

V koupeli pravidelně koupu děti, netrpí ničím, ale mají po ní hebkou pokožku.

Andrinaa
dnes15:23
207 reakcí

Nadýmání

Mě colonfit doporučili v lékárně, tím, že je přírodní, tak je vhodný pro těhotné.

Lenuska
dnes15:14
8 reakcí

Klystýr darovanou urinou

Jsem mladá holka a prodávám svoji urinu. Za své zdraví ručím. Osobně nebo poštou. Jižní Morava. Cena dohodou. stepanka.judasova@seznam.cz

Štěpánka
dnes14:40
29 reakcí

zdravé vlasy

Pořizuji si je na www.vlasy-levne.cz. Dodávají do druhého dne, takže to je super.

Leny
dnes14:05
18 reakcí

Nutriční poradenství

Ta diagnostika organismu je dobrá věc taky jsem tak začínala. Zjistí vám všechny základní hodnoty, podle kterých vám pak sestaví hubnoucí plán.

Bedulka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení