Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Nevim co to je..?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
70mMyW!53, 25.8.2017 14:44:25, IP: ***.***.57.87, #209008
dobry den, pred cca 3 tydny me zacala vystrelovat boles do leve casti obliceje (hlavne ucho, oko a krk), na poliklinice me poslali na neurologii s tim e by to mohl byt trojkklanny nerv. Neurolog mi predepsal Magnesium v injekcich, ty mi vubec nepomohli a navic se pred par dny bolest objevila i v druhe pulce hlavy,sice uz to tak nevystreluje do oko nebo krku,ale za to me boli cele temeno a hlavneusi,nebo za usima. Nejhorsi je to pres noc,kdyz lezim...nekolikrat se probouzim s otresnyma bolestma usi a hlavy,jako kdyz mi pichali jako decku usi. NAvic se do toho pridaly teploty posledni dny a celkova slabost a malatnost a hlavne nechut k jidlu (nemusim nic jest a necitim hlad)...nekdy mam pocit zebych zvracel. Prasky od bolesti vetsinou nepomahaji. Z krve,moci a z CTcka mi nic moc nezjistili. Nevite nekdo co by to mohlo byt?
Anonym, 25.8.2017 16:49:55, IP: ***.***.242.248, #209010
chlamydie
70mMyW!53, 25.8.2017 18:07:24, IP: ***.***.57.87, #209011
lol ja mel pohlavni styk naposled pred 6ti lety:D
70mMyW!53, 25.8.2017 18:22:33, IP: ***.***.57.87, #209014
navic namam zadne problemys pohlavnim organem ci problemypri curani, akorat mam divnou barvumoci, jako takovata citronova limonada za komousu..zelenozluta, ale to je mozne tim ze ted beru B vitaminy forte
70mMyW!53, 25.8.2017 18:23:18, IP: ***.***.57.87, #209015
navic namam zadne problemys pohlavnim organem ci problemypri curani, akorat mam divnou barvumoci, jako takovata citronova limonada za komousu..zelenozluta, ale to je mozne tim ze ted beru B vitaminy forte
Anonym, 25.8.2017 18:28:57, IP: ***.***.242.248, #209017
https://www.celostnimedicina.cz/opravdovy-zabijak-skryta-infekce-chlamydie.htm
Přidat příspěvek k tématu Nevim co to je..?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:32
46 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Já si zobu tyto doplňky https://www.rpshop.cz/chrom-maxi

Salanitri
včera23:21
27 reakcí

Doplňky stravy

Co by tě Simčo zajímalo ? Jiné doplňky než od Rosenpharmy neužívám.

Ilona
včera23:15
1 030 reakcí

Wobenzym

I know a real professional hacker brianhackwizard@gmail.com who has worked for me once in this past month. He is very good at hacking. He offers... (zkráceno)

zapata reade
včera23:14
1 390 reakcí

sarkoidoza

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading,... (zkráceno)

Mr John Paul Nowacki
včera22:15
141 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Každopádně za sebe můžu svět zdraví doporučit. Pořád mám ještě co shazovat ale díky nim jsem dala dolů už hodně kil a bez jojo efektu.

Němcová
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení