Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Disco gel na vyhřezlé plotýnky

Diskuse - Disco gel na vyhřezlé plotýnky

Přeskočit na nejnovější příspěvek
zare87, 23.10.2017 8:20:25, IP: ***.***.89.60, #211881
Nemate někdo zkušenosti s Disco gelem ?? Aplikujou ho na klinice v Brně. Piště prosím i Vaše nazory.
Marcela, 20.11.2017 17:34:46, IP: ***.***.168.41, #212611
Prosím o informaci máte-li někdo zkušenost s aplikací discogelu? Mám vykřez L5/S1, nyní klidnější s vystřelující bolestí do levé nohy. Od1,12, jdu do práce, netuším co bude dál. Obstřiky, kapačky v červnu.
Anonym, 21.11.2017 10:35:04, IP: ***.***.89.60, #212623
Pro Marcelu: já jdu na konzultaci koncem listopadu na kliniku , jestli jsem vhodná pro aplikaci disco gelu. Někdo uvádí že mu pomohl, někdo zase ne. Ono není nic 100procentní ale kdyby to melo trochu pomoci tak proč do toho nejít. chce to vyzkoušet i za ty peníze. Můžu potom napsat jak jsem dopadla.
Přidat příspěvek k tématu Disco gel na vyhřezlé plotýnky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:01
883 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Potrebujete urgentnú pôžičku na vyriešenie vášho finančného problému a potrebujete spustiť svoju firmu alebo zvýšiť svoje podnikateľské možnosti? Ak... (zkráceno)

World Finance
dnes14:58
1 307 reakcí

sarkoidoza

Here is a good news for those interested. There is away you can earn money without stress contact (Sarkpaya Gokhan) for a blank [ATM CARD]today... (zkráceno)

Anonym
dnes14:17
184 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Dobrý deň, aby ste si hľadali pôžičku, (Vitajte na 24hodinovú úverovú spoločnosť) Sme finančná úverová spoločnosť, ktorá poskytuje akúkoľvek... (zkráceno)

tishman miles
dnes12:05
866 reakcí

Wobenzym

I really dont know about this scam thing..But a friend introduced me to a good hacker who helped me hack my boyfriends text messages and... (zkráceno)

Jeff Bryan
dnes11:49
101 reakcí

Regresní terapie

Ad regrese v Brně: mám vyzkoušeného dobrého terapeuta, tel. 603 526 243, www.zatisipodlipou.cz/co-nabizime/regresni-terapie/ Nyní občas působí i v... (zkráceno)

Vydra
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení