Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Bolest kloubů

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Alena, 10.12.2016 12:10:47, IP: ***.***.187.32, #203401
Dobrý den, začala jsem běhat a po měsíci mého sportování se ráno nemůžu skoro postavit z postele, jak mě bolí klouby máte někdo rady co na to vzít?
Anonym, 10.12.2016 15:00:44, IP: ***.***.242.250, #203407
chadi el mousavi : Ach jo,mužete se cpát hořčíkem,b vitamínem kořenem mandragory jak chcete,nepomuže nic z toho,možná po letech získáte pocit že je to lepší ale zdání klame.Tetanie je jeden z největších omylů mediciny,totální.Tetanie je způsobena toxiny v těle,většinou těžký toxin působí na nervový systém nebo jsou zcela ztuhlé a ucpané lymfatické cesty.Toxin vzniká z virů v těle,tyto viry přežívají uvnitř bunky,proto Vám na testech krve nic moc nezistí,maximálně meně železa.Pozor tyto viry jako chlamydie pneumonie se provtávají do bunky a tam žijí a odebírají energii samotné bunce,žadná antibiotika se na ně nedostanou,jen při množení to jsou v krvi.Cyklus množení je cca jednou za 2-3týdny,možná máte lehce zvýšenou nebo pravě periodicky se opakující se teploty.Když vir umře praskne a do těla pouští těžký toxin,z toho po letech vznikají různé záněty v těle a po napadení dna cca 15-25 let bez lečby rakovina.Jedná se dlouhodobou pomalou infekci zabijáka,mladé ženy si mohou povšimnout že mají jako něco jako starou plet,trachomy v očích,zanět na mandlích atdLečba-přestat okamžitě jíst cukry,jinak si je množíte,krmíte a pěstujete další kolonie co budou provrtávat další bunky.Masaž lymfatických cest a rozhýbaní odvodu odpadů a toxinu z těla,pocení.Opalovaní na posílení buněčné stěny pomocí vitamínu D.Dlouhodobě začít ničit viry v těle antivirotiky,1-1,5roku,je třeba dlouhodobě aby se znovu nepomnožili.Specielně nemocní rodiče mají děti s exemy,alergiemy a astmaty,crohnova choroba atd jelikož dětí mají ty potvory v těle od početí,je třeba je lečit do doby než vyrostou,dokud se tvoří tkaň.Pozor při lečbě Vám bude ještě hůř jelikož bude víc mrtvých virů a víc toxinů v těle ale to musíte vydržet jiná cesta není,jedině předčasná smrt ve středním věku třeba na intoxikaci,vysoký tlak a infarkt,nebo cukrovku,ledviny,rakovina atd vše drtivá většina těchto nemocí je z nitrobuněčné infekce zejména chlamydií.-- dodatek, ne jenom tetanie, ale všechny nemoci !
Tomáš, 11.12.2016 22:04:23, IP: ***.***.142.18, #203441
Aleno, zajdi si k ortopedovi, aby ti doporučil nějakou výživu na klouby, ale k nějaké špičce v oboru, aby ti opravdu pomohl
Anonym, 12.12.2016 7:54:02, IP: ***.***.242.250, #203446
ty si taky špička :-D
Edik, 12.12.2016 16:50:39, IP: ***.***.249.110, #203452
Vyzkousej tohle www.gelactiv.cz, mě to pomohlo, doporučil mi to můj ortoped, je špičkou ve svém oboru, chodí k němu spousta sportovců, takže to mají fyzicky ozkoušeno
Anonym, 13.12.2016 9:12:34, IP: ***.***.142.18, #203464
Souhlasím, ten jsem brala měsíc a hned výrazné zlepšení :-)
Vladimír, 20.6.2018 16:25:28, IP: ***.***.64.210, #223937
Bez vyřešení skutečné příčiny bolestí kloubů nepřináší aplikace kortikoidů nebo léků či mastí na bolest trvalé výsledky. Pro vyléčení je nezbytné odstranit zdroj-příčinu této bolesti. Příčinou vzniku této bolesti jsou určité potraviny v naší stravě, způsobující chronické zánětlivé autoimunitní reakce těla, které poškozují naše vlastní tkáně, což se projevuje chronickou bolestí. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste se bolestí kloubů sami trvale zbavili. Kontakt 608 155 338.
Maxim, 21.6.2018 12:11:34, IP: ***.***.108.95, #223977
Mám ověřené náplasti Wutong, nakupuji zde: https://www.tiande-shop.eu/naplasti/fytonaplasti-na-telo--wutong/ Mají tam perfektní zákaznický servis, rádi poradí jak lepit i třeba která náplast je vhodnější pro váš problém
Přidat příspěvek k tématu Bolest kloubů
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes17:50
2 541 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Ahoj, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom, ktorý bude slúžiť na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
dnes17:38
157 reakcí

Zápal trojklanného nervu SOS

doporučuji čaj,šťávu cokoli z černého bezu, plody i květ. Mám vyzkoušeno fakt to funguje.

evka
dnes17:36
275 reakcí

Klouby, kosti

Kde se dají ty Alavis výrobky koupit?????

Anonym
dnes17:26
17 reakcí

Bolesti svalů

Já ho mám také doma.Když mám unavené tělo po fotbale tak se s ním namažu a dám si pořádý relax.

Fredy
dnes17:05
25 reakcí

Bolest kolen při chůzi do schodů

To je docela zajímavé, veterinární přípravek a pomáíhá i lidem.

Lilina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.