Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Bolest na hrudi, píchání

Diskuse - Bolest na hrudi, píchání

DAVIES, 20.5.2018 2:17:33, IP: ***.***.140.184, #221471
Hello, are you in need of hacking services? Then contact ETHICLAHACKERS009@gmail.com +16692252253 He is a certified hacker which will always give full proofs. If you need to *hack into email accounts, *all social media accounts, *school database to clear or change grades, *bank accounts, *company records and systems, *DUIs He is really the best. His services are affordable. Dont waste your time with fake hackers + Credit cards hacker + We can drop money into bank accounts. + credit score hack + blank credit card sale + Hack and use Credit Card to shop online + Monitor any phone and email address + Tap into anybodys call and monitor their conversation
Ani, 31.5.2018 23:05:48, IP: ***.***.148.143, #222679
Je mi 14. Občas mě píchá na hrudi. Ne u srdce jako když třeba hodně běháte a jste zadychaní. Toto je jiné . Je to taková ostrá , řezavá bolest spíše nahoře u prsou . Stává se to tak jednou za měsíc většinou večer a ráno už je to dobré. Je to nepříjemné a velmi špatně se dýchá ,ale v mém případě se to dá vydržet a ráno zase fungovat.
Adyyy, 3.8.2018 7:48:09, IP: ***.***.48.22, #226187
Dobrý den je mi 14 a cca jednou za měsíc většinou, když jsem v klidu mě najednou při nádechu píchá v pravé či levé plíci. Nemůžu skoro ani trochu dýchat a pomáhá mi, když se stočím do klubíčka nebo skrčím záda a pokouším se o stále hlubší nádechy dokud normálně bezbolestně nedýchám. Je to velice nepříjemné občas to přejde hned a někdy to trvá dýl. O problému jsem řekla mamce a ta si myslí, že je to spojeno s tím že se mi plíce a celkově hrudník vyvíjí. Někdy mi přišlo, že mi píchání vystřeluje až do srdce.
Dana, 18.8.2018 10:19:02, IP: ***.***.213.39, #226856
Muj manzel ma take bolest na prave strane hrudi ktera jde az pod lopatku spatne semu dycha nemuze spat zatim zadny prasek nezabira .poradi nekdo diky
Majka, 13.9.2018 21:44:30, IP: ***.***.32.36, #227682
Dobry vecervmanzela posledni dva dny bolí prava strana hrudniku nejdebmu ani lezet mohu poprosit o radu dekuji email majka254@seznam.cz
        Předchozí   1 .. 9101112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Bolest na hrudi, píchání
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:45
67 reakcí

FIFOCapitals@gmail.com

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes2:51
2 204 reakcí

dráždivý tračník

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
včera21:38
21 reakcí

ALAVIS

Tak jsem nakonec objednala taky na internetu, i když jsem se tomu chtěla vyhnout. Teď aby ještě pomohl.

Klaudie
včera21:38
100 reakcí

Průjem

U toho prášku je tam dávkování jedna lžíce denně, rozpustit ve vodě nebo v džusu a u těch tabletek to bude taky jinak, ale všechno najdeš na... (zkráceno)

Petra
včera20:38
289 reakcí

Klouby, kosti

Nám třeba ten geloren vůbec nepomáhal. Dáváme koním Alavis Triple Blend a beru ho i já na klouby a je super.

Ajka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.