Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - brnění nohy

betynka, 16.1.2017 15:49:35, IP: ***.***.69.163, #204028
prosím o radu ,či nějaké cvičení ,brní mě levá noha na ploše nohy a jde to k prstům ,také mě brní levá ruka ,tam mám od lékaře zjištěný karpální kanálky, děkuji
Anonym, 20.1.2017 18:19:03, IP: ***.***.4.186, #204115
Anonym, 20.1.2017 22:05:44, IP: ***.***.242.250, #204121
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
Marie, 10.6.2017 3:06:13, IP: ***.***.89.103, #207130
Když, déle sedím a vstanu brni mi nohy až do prstů, když to rozejdu přestane to. Dnes v noci mě ale brněly nohy i ruce až do prstů.
Anonym, 16.10.2017 1:58:11, IP: ***.***.143.158, #211665
To už mám asi rok. A už jsem na tom tak že se bez ponožek nevyspím. RMO. Celá pravá strana slabší. Ploche nohy. Lichořeřišnici PPěstuju už druhým rokem a pást se na ní chodím při každém zaléváním.v
Míra, 16.10.2017 2:12:42, IP: ***.***.143.158, #211667
Dnes jsem skusil čaj z Konvičníku. Myslím že mi to rozproudí krev.
Vy, ktorí hľadáte peňažnú pôžičku, 16.10.2017 11:08:04, IP: ***.***.132.47, #211679
Vy, ktorí hľadáte peňažnú pôžičku, tu máte príležitosť požičať si peniaze online v priebehu 48 hodín. Ponúkam vám pôžičku od 5000€ do 100.000€ do 250.000.000,00€. Kontaktujte ma, ak je to potrebné. Tu je môj e-mail: muscolinogiovanni61@gmail.com
Nika, 16.1.2018 21:34:15, IP: ***.***.32.56, #214560
Tak už jsem zjistila, co je příčinou mé bolesti zad (včetně brnění hýždí/nohou).. X let vím o tom, že mám dvě bulky v oblasti bedrech (pod kůži takže nejsou vidět) - jakoby rosolovité, pohyblivé, v podstatě přímo jak jsou SI klouby, ale nikdy mě nebolely na dotyk, ani při pohybu- normálně jsem mohla cvičit. Jen když jsem dlouho stála na místě..nebo dlouho chodila po obchoďáku x hodin,tak jsem ty bedra hoodně cítila, že už si potřebuju sednout. Ale neřešila jsem to. Časem se mi to zhoršilo tak, že mi bedra začaly bolet i když jsem dlouho seděla. Čím dál tim víc jsem si šahala na ty boule, které jakoby před mými prsty utíkaly pod kůží, ale furt nebolely..nevěděla jsem co to je, jestli tuk, nebo prý zatvrdlina měkké tkáně (mi kdysi někdo říkal)..až doteď kdy jsem objevila na anglických stránkách přesný popis těchto "boulí" - nazývá se to "back mice" neboli "episacral lipoma"- na googlu a youtube je o tom dost informací. Lidé to buď mají a nic jim to nedělá a nebo jako mě (špatným předklonem, ohybem při cvičení) se to začne ozývat a bolet. Dokáže to skřípnout i nervy, proto mi to jde do těch hýždí, někomu do celých nohou.. jde to sice vyoperovat (ikdyž se to prý vrací), ale to vše čtu na zahraničních portálech, takže nevím, zda tady v Čechách s tím má někdo zkušenost a existovala by tady vůbec nějaká možnost s tím něco dělat. No zatím je to snesitelný, ale mam hrůzu, co budu dělat až to snesitelný nebude (protože to má tendenci se časem horšit) a že celkově tu není o tom žádné dostupné info, co s tím dělat..ke komu s tím jít. Zajímalo by mě, jestli je nás takových víc, protože nikde na diskuzích jsem se o tom nedočetla a nechce se mi věřit, že jsem jediná?
Anonym, 18.2.2018 13:11:14, IP: ***.***.226.118, #215875
        Předchozí   1 .. 4567      Následující
Přidat příspěvek k tématu brnění nohy
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:47
5 182 reakcí

rakovina slinivky břišní

Kvantová Církev Ducha Svatého....s tim jdete nekam, neni misto pro legraci

Tina
včera23:26
164 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Já jsem si nechala aplikovat mezonitě a efekt je neuvěřitelný, takže jestli se chcete zbavit vrásek, tak běžte do něčeho takové a na krémy se... (zkráceno)

Layla
včera22:52
225 reakcí

Plastika prsou

Kde v Brně vám ten Justan tu plastiku dělal?

Lída
včera22:42
14 reakcí

Dárek synovi

Taková hrací židle k PC se líbí i mému manželovi ne jenom synovi.

Melanie
včera22:20
27 reakcí

zdravé vlasy

Kde ty clip in nakupujete? V obchodě nebo na netu?

Bertina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení