Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:20:27, IP: ***.***.181.248, #211760
Koukám, že toho reklamního trolla předražených skel a soukromých letadel ještě+ nikdo nezabil.......hm, škoda.
David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:25:23, IP: ***.***.181.248, #211761
Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu, respektive podle záručního listu na ty brýle, které jsem koupil u toho kamenného optika. Takže ty mé první čínské brýle byly vlastně kopií těch brýlí od toho optika. Svou úlohu zálohy splnily dobře a teď už leží v šuplíku vedle těch původních od kamenného optika.
Tak jsem se rozhodl, 22.10.2017 3:09:13, IP: ***.***.47.246, #211831
že si bjednám další MF ze zenniopticalu je to záruka kvality.
Nové lepší MF brýle a houpání, 10.1.2018 11:18:50, IP: ***.***.17.107, #214393
Proč se mi po zakoupení nových kvalitnějších MF brýlí silnějších dle nového měření o cca 1 D obraz houpe a vidění je nepříjemné nekomfortní cena brýlí cca 27 000Kč
        Předchozí   1 .. 245246247248      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:28
63 reakcí

lactobacily s probiotiky

Já používám probiotica od pharma Agency. Pomáhají mi na zažívání. Používám je denně, protože jsem téměř denně v práci podd tlakem a ne zrovna vhodně... (zkráceno)

Karin H
dnes21:25
114 reakcí

Ucpane dutiny???

Mě na hodně ucpaný nos pomáhá přírodní nosní sprej sinusitis a vždy mi uleví.

Sabina
dnes20:50
5 reakcí

Přírodní kosmetika

Ahoj Peťko, pokud chceš něco fakt dobrýho na atopák, zkus Protopan krém. Je bez parfemace a na kůži je fakt příjemnej. Používám ho jak na sebe tak na... (zkráceno)

Kačka
dnes20:14
1 505 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Nabídka úvěru jednotlivcům Jsem finančník, rozhodl jsem se oslovit jednotlivců jejich různé projekty, takže nabízím jen... (zkráceno)

Julie NILSSON
dnes18:04
580 reakcí

MINERVA

When people say hackers are not reliable I laugh at them aloud. I was introduced to a competent hacker. johnhacker498@gmail.com when I had marital... (zkráceno)

Christine Kyle
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení